ASTRO ZIŅAS

Visuma jaunākās ziņas

Sveiciens septembrī!
Vasara mums ir nodzīvota, tagad nāk jauna bilde iekšā jeb rudens. Kā jau vienā no postiem minēju, tad debesu jumā ik pa brīdi notiek dažādas pārmaiņas, kas ietekmē arī Zemes dzīves notikumus. Ja kāds uztver to kā nolemtību, tad teikšu atklāti, pēdējais laiks strādāt ar sevi, lai tādas muļķības galvā neieviestos. Mēs esam savas dzīves kalēji, un tikai no mums pašiem atkarīgs kā mēs izmantosim, un kā sadzīvosim ar vienu no vairākiem Visuma likumiem. Šajā gadījumā iet runa par BRĪVĪBAS likumu. Ja kādam interese padiskutēt par šo, welcomēti, varam mēģināt ieplānot, lai arī ar laikiem ir paskopi, viss atkarīgs cik daudz gribētaju ir gatavi diskutēt. Katra Dvēsele ir atbildīga par savu izdarīto izvēli. Izvēle ar + ir tikai tad, kad netiek pārkāpti šie Visuma likumi. Tāpēc arī dvēselei piedzimstot ir divas izvēles iet tumsas vai gaismas ceļu.
Labi! Ķeramies klāt vērsim pie ragiem. Ir sācies jaunais mācību gads. No iepriekšējiem rakstiem pieļauju, ka esat jau iegaumējuši, ka par bērniem, izglītību, tiesiskumu, veselību, labklājību, politiku, ekonomiku, ticību utt. atbild Jupiters. Jupiters šobrīd ir retrogrāds un atrodas pirmajā Ūdensvīra zīmes grādā, bet 15.septembrī pilnībā atgriezīsies Mežāzī, kur atkal Jupiters nebūs spēcīgs cīnīties ar dažādām vēja brāzmām. Kādas, to jau redzat konkrētajās jomās par ko atbild Jupiters. Rudens ir ražas novākšanas laiks, veidojam sēklu krājumus, jo globāli tiks radīts mākslīgs resursu trūkums, tāpēc jābūt gataviem uz iekrājumiem. Mežāzī Jupiters uzturēsies līdz 20.novembrim. Lai šo periodu vieglāk izturēt, nezaudējam cilvēcību, atbalstam viens otru, nepārkāpjam Visuma likumus, jo tie, kuri barojas no negatīvām enerģijām, to vien gaida. Kā jau iepriekš minēju, tad brīdī, kad katra Dvēsele, kura nākusi uz Zemes sāks Visuma likumus izprast un pielietot ikdienas dzīvē, pasaule kļūs labāka, jo tā mainās uz labo pusi pateicoties mums katram.
Pieļauju, ka ikviens jau ir pamanījis, ka dažreiz ir grūti savaldīt dusmas. Tas skaidrojams ar to, ka Marss no 6. septembra ieceļos Jaunavas zīmē, kur tas īpaši nejūtas labi, jo Jaunavas pedantisms Marsa kvēlo sirdi var vienkārši uzpridzināt. Tāpēc līdz 21.oktobrim esam uzmanīgi uz ceļiem un izvairaties no dažāda veida provokācijām. Psiholoģiski būs grūti periodā no 22.septembra līdz 6.oktobrim, jo īpaši kam Mēness zīme ir Zemes zīmēs.
Pasaules mērogā pastiprināsies dažāda veida protesti, konflikti, un citas lietas, kas saistās ar jautājumu par dzīvību un nāvi. Politikas lauciņā arī būs ko skatīt, bet nesteigšos ar stāstīšanu, savādāk nebūs interesanti skatīties šo izrādi.
Venēra no 6.septembra līdz 2.oktobrim būs savā Svaru zīmē, tāpēc visiem gribēsies palutināt sevi, jo īpaši daiļā dzimuma pārstāvēm. Brīdinājums! Neaizrauties, jo šajā periodā var patukšoties maciņš. 😊
11.oktobrī Saturns beigs savu reto virzienu, tāpēc ir cerība, ka jaunie iesāktie darbi ritēs raiti uz priekšu, vienīgi jābūt uzmanīgiem ar dažāda veida dokumentiem un to sagatavošanu, jo no 27.septembra līdz 18.oktobrim Merkurs kļūs retrogrāds un atkal sāksies komunikācijas ķibeles. Tāpēc svarīgi paļauties šajā laikā uz savu intuīciju, tā būs jūsu sabiedrotais. Pastāv iespēja, ka šajā laikā var atgriezties pie attālinātā mācību veida, kuru kūrēs Jaunava. Šis ir arī labs laiks, kad pēdējais laiks pieņemt lēmumu par tālmācības apmācības veidu, tādā veidā mazinot gan bērniem, gan sev nevajadzīgo stresu.
Lai prāts būtu mierīgs, tad iesaku šajā laikā daudz sportot, būt svaigā gaisā, sniegt atbalstu citiem, būt cilvēcīgiem, meditēt, skaitīt lūgšanas un paļauties uz savu intuīciju, tad šīs laiks var paskriet nemanot un bez lielām dvēseles sāpēm.🕉💚🙏
Foto: no interneta ārēm

 

Pateicībā un Mīlestībā

Inga 🕉🙏🏻💚

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *