BLOGS

Visuma 12 atslēgas

Mēs katrs esam Visuma radītais šedevrs, kam ir savas individuālās atslēgas, kas atver kādu noslēpumu pilnu lādīti. Tāpēc mēs katrs esam tik atšķirīgs, unikāls un interesants Visuma salikums.

Astroloģijas sistēmā ir pazīstamas 12 zodiakālās zīmes, un katru zīmi raksturo savs īpašību kopums. Katra šī zīme savā veidā ietekmē cilvēka raksturu, darbības sfēru utt.  Atceros, kā vienā no nodarbībām Skolotājs teica, lai mēs katrs padomājam, kāpēc mūsu astroloģiskajā kartē vienā zīmē ir vairākas planētas, citā ir mazāk, bet kāda zīme ir pavisam brīva no debesu objektu klātbūtnes. Mājas darbs bija interesants, tāpēc padalīšos ar savu analīzi – varbūt kādam noderēs, lai dziļāk izprastu sevi.

Mēs katrs nākam uz Zemes ar konkrētiem dzīves uzdevumiem. Un patiesībā to nav maz, tāpēc slinkot nav laika nevienam. Lai nākamajā dzīvē plūktu labo darbu augļus, šajā dzīvē ir mazliet „jāpasvīst”.

Tiem, kuriem viena vai vairākas planētas atrodas auna zīmē, jāņem vērā, ka šī zīme pati par sevi ir ļoti kareivīga, jo tās pārvaldnieks ir Marss. Pārzinot Marsa dabu, ir skaidrs, ka auna (uguns) zīmei ir ļoti daudz agresijas, un tas norāda, ka konkrētajam cilvēkam dzīves laikā visas dzīves dotās situācijas jārisina bez agresijas un spītības. Auns ir labs līderīs, tikai dažreiz iespītējas un dara pa savam, jo redz tikai to, kas vīd acu priekšā. Attiecīgi – ja rodas kāda konfliktsituācija, tad aunam ir jāmācās redzēt plašāk, jāraugās, kas ir apkārt.

Vērsis. Tiem indivīdiem, kuriem viena vai vairākas planētas ir vērša zīmē, jāmācās novērtēt dzīves dotās vērtības. Vērša zīmes cilvēki mīl kārtību un komfortu, un uz to arī dzīves laikā tiecas. Viņiem ir svarīgi, radot sev apkārt šo komfortu un kārtību, novērtēt viņiem apkārt esošos cilvēkus un lietas.

Ar dvīņu zīmes pārstāvjiem ir pavisam interesanti. Domāju, ka ikviens atceras, kā simboliski šī zīme attēlojas: divi cilvēki. Viens cilvēks parāda mūsu apziņu, otrs – zemapziņu. Ja kādam ir viena vai vairākas planētas šajā zīmē, tas norāda, ka cilvēkam visas dzīves garumā jāmeklē harmonija starp savu apziņu un zemapziņu. Tas, kurā jomā tas jo īpaši ir nepieciešams, atkarīgs no cilvēka dzimšanas kartes.

Vēžu zīmes pārstāvjiem ir svarīgi dzīves laikā atzīt savas pieļautās kļūdas un, neskatoties uz tām, iet uz priekšu. Zināms, ka visstiprākie cilvēki ir tie, kuri atzīst savas kļūdas un spēj pieņemt citus cilvēkus tādus, kādi viņi ir.

Tiem, kuriem vismaz viena planēta ir lauvas zīmē, jāmācās pārvaldīt savu vareno spēku. Precīzāk izsakoties, jāmācās kontrolēt savu uzvedību jeb jāmācās gudri vadīt. Lauva ir zvēru karalis, kas pēc dabas ir ļoti rāms un mierīgs, bet nepieciešamības gadījumā var arī pacelt balsi vai uzsist ar ķepu.

Jaunavas zīmes pārstāvjiem visas dzīves garumā jāmācās kārtot galvā izveidotos scenārijus, jo viņām ir tendence izdomāt to, kā patiesībā nemaz nav. Bieži vien ar savām izveidotajām īsfilmām jaunavas traucē dzīvot gan sev, gan saviem tuviniekiem. Tāpēc, lai neveidotu galvā Oskara cienīgus sižetus, bieži jādodas pie dabas meditācijas praksēs.

Līdzsvara meklētājiem svariem ne tikai jāmācās to sameklēt, bet dažreiz arī jāpārkāpj sev pāri un jārīkojas pretēji ierastajam. Svaru pārstāvjiem svarīgākajos dzīves brīžos jāmācās pašiem pieņemt lēmumus, lai arī viņiem tas nenākas viegli.

Skorpions ir ļoti seksuāla zīme, tāpēc šiem cilvēkiem dzīves laikā ir jāmācās pareizi transformēt savu enerģiju. Ja šī enerģija netiek veiksmīgi izmantota, tad indivīds var nodarīt sev lielu ļaunumu, atstājot iespaidu gan uz sevi pašu, gan nākotni.

Ašajiem strēlniekiem dzīves laikā ir jāmācās ne tikai izvirzīt mērķus, bet arī sasniegt rezultātus. Tā ir zīme, kurai ir ļoti svarīgi noteikt savu dzīves uzdevumu, tā ir strēlnieka misija.

Nopietnajiem mežāžiem jāmācās visas problēmas risināt mierīgā ceļā. Jādara to pārliecināti, pacietīgi un jāmācās savu spēku ievirzīt pareizajās sliedēs, nenodarot citiem pāri.

Savukārt, filosofiskajiem ūdensvīriem, jāmācās pieņemt citi cilvēki, saskatot katrā indivīdā, lietā un situācijā Dieva daļu.

Emocionālajām zivīm jāapgūst māksla dzīvot šeit un tagad.  Zivs emocionalitāte ir tik iespaidīga, ka tā traucē indivīdam plānot laiku, jo ir tendence dzīvot jeb peldēt pagātnes atmiņās.

Priecāšos, ja šis raksts Tev bija interesants un gribi dalīties savās pārdomās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *