BLOGS

Vientuļnieks

Vienreiz garāmgājējs vecajam Vientuļniekam jautā: “Vai tev nav apnicis būt vienam?”
Vientuļnieks: “Nē, man ir ļoti daudz darba! Man nepieciešams apmācīt divus vanagus, divus ērgļus, nomierināt divus zaķus, izdresēt čūsku, motivēt ēzeli un savaldīt lauvu.”
“Bet es neredzu tev apkārt nevienu dzīvnieku! Kur tie ir?” – pārsteigts garāmgājējs izteicās.
Vientuļnieks atbildēja: “Redzi, šie dzīvnieki ir mūsos. Divi vanagi, katru dienu it visam, ko redz, krīt virsū  gan labajam, gan sliktajam, gan derīgam un nederīgam. Mans uzdevums tiem iemācīt šīs lietas atšķirt. Tās ir manas acis.
Divi ērgļi ar saviem nagiem kādu ievaino vai iznīcina visu kam pieskaras. Mans uzdevums tiem iemācīt sniegt atbalstu un palīdzēt, nenodarot ļaunu. Tās ir manas rokas.
Zaķi mūžīgi kaut kur lec šurpu-turpu, baidās un slēpjas. Mans uzdevums ir tos nomierināt un iemācīt tikt galā ar dzīves grūtajām situācijām, un nemukt no tām. Tās ir manas kājas.

Pats grūtākais – sekot līdzi čūskai. Lai arī tā ir droši noslēpta, bet neskatoties uz to, tā vienmēr gatava kādu aplenkt, iedzelt vai noindēt, kas atrodas blakus. Tāpēc mans pienākums tai sekot un disciplinēt to. Tā ir mana mēle.
Savukārt, ēzelis kā visiem ir zināms ir ļoti stūrgalvīgs. Mūžīgi piekūst un nevēlas darīt savu darbu. Tas ir mans ķermenis.
Pats pēdējais ar ko jātiek galā ir lauva, kurš vēlas būt karalis un visu pavēlnieks. Viņš ir lepns, godkārīgs un domā, ka visa pasaule grozās ap viņu. Tas ir mans ego.
Lai katram cilvēkam uz Zemes atnākot, izdodas savaldīt šos zvērus, lai pildītu savu patieso šīs Dzīves uzdevumu!
Lai Top! 🕉💚🙏🏻

Mīlestībā, Inga

 

foto:mota.ru

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *