BLOGS

Veselība, skaistums un veiksme

Katrs, kas dzird vārdu ajūrvēda – uzreiz veido  savas asociācijas. Kādam tas ir dienas režīms, kādam pareizs uzturs, bet kādam slimību ārstēšanas metode vai masāžas seanss utt.

Ajūrvēda ir  dzīves filosofija, kuru pielietojot ikdienā, mēs spējam būt laimīgi. Jautāsiet, kādi ir šie prinicpi, lai spētu dzīvot harmoniski mūsdienu stresa pilnā pasaulē.

Domājiet pozitīvi.

Mūsdienu sabiedrībā daudz un dikti pēdējā laikā runā par pozitīvo domāšanu. Sāciet mīlēt pasauli. Pirmām kārtām sāciet ar sevi. Iemīlēt savu dvēseli, ķermeni. Ķermeni , kurš jums dots šeit un tagad, lai spētu pildīt šīs dzīves uzdevumu.

Ēdiet pareizi.

Vienmēr izvēlieties svaigus dārzeņus un augļus. Ēdiet pareizā diennakts laikā. Gatavojiet ēdienu ar mīlestību. Dariet to pozitīvā noskaņojumā.

Labi ieradumi.

Mostieties no rīta ar smaidu, mīlestību un pateicību. Vienmēr esi priecīgs un možs, izstaro saules gaismu visiem, ko satiec, redzi, dzirdi. Katru rītu pildīt Surya Namaskar. Izdzīvojiet katru mirkli ar katru savu šūnu.  Esiet cik vien bieži pie dabas. Pastaigājieties, rotaļājaties izbaudiet dabas doto skaistumu, enerģiju un spēku.

Baudiet dabas veltes. Ēdiet vienmēr tajā pašā laikā, dariet to labā kompānijā.

Mīliet sevi.

Galvenais ikdienas rutinā neaizmirst par sevi. Palutiniet sevi ar kādu masāžu, koncertu, teātra izrādi , pirti vai vienkārši pastaigu pie dabas krūts. Vai uztaisiet kaut ko garšīgu, lai palutinātu savas garšas kārpiņas. Sāc lasīt kādu labu grāmatu. Vismaz vienu stundu dienā atvēli sev un savām mīļajām nodarbēm.

Visu ar mēru.

Guli , ēd ar mēru. Ja šīs lietas neievērosi, tad var rasties veselības problēmas, kuras attiecīgi rada arī pārējās. Iespēju robežās izmantojiet fiziskās aktivitātes sava fiziskā ķermeņa labā.

Garīgi attīsties.

Lai garīgi pilnveidotos un attīstītos praktizējiet jogu, meditējiet, lasiet garīgo literatūru, apmeklējiet lekcijas un cita garīga rakstura pasākumus. Attīstiet savu garu un intuīciju.

Dabas enerģija.

Izmantojiet dabas līdzekļus gan uzturā, gan rūpējoties par savu ķermeni. Pārtrauciet izmantot uzturā zāles, aizvietojiet tās ar dabas dotajiem līdzekļiem. Iestādiet puķes, savus dārzeņus, lai pēc iespējas vairāk apkārt būtu dabas radīts, nevis mākslīgi veidots.

Imunitātes tēja:

Krūze ar mežrozītēm un pīlādžu karote. Aplejiet ar ūdeni un vāriet 10 minūtes. Pēc vārīšanas lai nostāvas 4 stundas, tālāk izkāš ar marli, liek vēsā vietā. Lietot 2 reizes dienā, pievienojot krūzei cukuru pēc garšas.

Attīstiet intuīciju.

Sekojiet sev, savām domām un emocijām.  Uzticieties savai iekšējai blasij.

Esi atvērts.

Atveries plašajai pasaulei. Ļaujies tai. Pieņem tās dotos piedāvājumus. Sāc dziedāt, rakstīt, dejot, izšūt gatavot kaut ko garšīgu utt. Priecājies par pasaules dotajām iespējām. Esi šeit un tagad.

Mīlestības pilnu un saulainu dienu vēlot,

Inga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *