Ticiba sev
BLOGS

Ticība sev

Ticība pati par sevi realizē visu gan labo, gan ļauno. Cilvēkam no dzimšanas ir dots liels potenciāls – radīt. Jautājums paliek atklāts, vai viņš vēlas savā dzīvē realizēt gaismu vai tumsu? Vienā dzīves posmā, ja cilvēks ir nomaldījies, viņam tiek dota iespēja laboties un pieņemt izvēli vai darboties kā Gaismas vai tumsas darbiniekam.

Ja cilvēks sev tic, tad tas jau ir 50% no veiksmes. Kā šo ticību uzturēt, lai pelēkās krāsas ietekmē tā neizsīkst, bet tieši otrādi, katru mirkli stiprinātos?

Neviens cits, kā tikai tu pats vari sev ticēt un noturēt šo ticību. Jā, tu vari iet pie n-tajiem speciālistiem, bet neviens nespēs ieslēgt šo Ticības Gaismas lampiņu sevī, kā tikai tu pats. Kādi ir šie soļi, lai šo lampiņu varētu pats ieslēgt?

Pirmais solis:

Pārtrauc destruktīvi domāt, un uzņemies atbildību par sevi. Divos vārdos – kļūsti pieaudzis!

Otrais solis:

Palielini savu redzes loku, beidz meklēt vainīgos, bet meklē sakarības!

Trešais solis:

Praktizē! Izlasīji grāmatu? Praktizē! Uzzināji jaunu recepti? Praktizē!

Ja cilvēks, iegūst teorētiskās zināšanas, bet nepielieto tās ikdienā, tad viņš tērē dzīves dārgāko resursu – LAIKS!

Ja esi gatavs/a praktizēt, tad padalīšos ar vienu praksi, kas var ikdienā stiprināt tavu ticību pašam sev.

Nostājies istabas vai pļavas vidū, jebkur, kur ir ļoti daudz vietas. Aizver acis, izstiep rokas uz sāniem un griezies pulksteņrādītāja virzienā 21 reizi, tad mēģini fiziski apstāties, lai arī pēc sajūtam tev šķitīs, ka vēl esi savā veidotajā apļā virpulī. Apsēdies un koncentrējies uz trešo aci. Iztēlojies, ka esi Visuma centrā, ieklausies apkārtējās skaņās, smaržās. Ja tev tās patīk, tad izbaudi tās. ja nepatīk maini uz sev tīkamajām smaržām,skaņām, cilvēkiem, lietām. Veido savu realitāti! Kad būsi uzcēlis savu domu realitāti, pateicies visiem Augstākajiem Gaišiem spēkiem par atbalstu tavas realitātes veidošanā. Pasaki skaļi: “ES TICU! ES VARU! LAI TOP! Atver acis un pasēdi apziņas stāvoklī kādas 10 minūtes.

Šo praksi nepieciešams veikt vismaz 21 dienu, lai tā sāktu darboties zemapziņas līmenī. Ja ir vēlme, tad var to veikt katru dienu bez pauzēm. Ja jūti, ka pelēkā masa sāk ietekmēt tavu ticību, tad obligāti jāveic atkārtoti 21 dienu, ja ir bijis liels pārtraukums.

 

P.S.

Ceru, ka šis raksts tev bija noderīgs. Būšu pateicīga, ja šo rakstu publiskosi tālāk, jo tas palīdz vairāk nest Gaismu un zināšanas cilvēkiem!

Mīlestībā

Inga 🙏🕉💚

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *