DZĪVES CEĻOTĀJA

Tava izvēle

Redzu, ka esi dziļās pārdomās ar sevi. Jā, dien dienā katram no mums tiek dota izvēle. ..izvēle, kas brīžiem ieved tādā strupceļā, kas rada bailes no nepareizi pieņemtā lēmuma. Bailes.. izdarīt kļūdainu izvēli. Nebaidies..elpo dziļi.. un saņemies! Tu vari! Ne vienmēr tas, ko tu redzi ir briesmīgi! Galvenais, pieņemt lēmumu ar pareizu noskaņojumu. Noskaņojumu, ko tu vari radīt pats.
Labi, es tev palīdzēšu!
Aizver acis, un iedomājies, ka tu esi skaistākajā pļavā uz pasaules, kur aug daudz, daudz krāsainu puķu. Apkārt pļavai ir kalni, tālumā redzi ezeru, kas draiskojas kopā ar sauleszaķiem. Taviem vaigiem viegli un maigi pieskaras vējš. Tev paliek silti un mierīgi.. Tu jūties drošībā, jo tavas bailes paņēmis vējš. Un tagad vēro sevi, ko tu dari, jo tev tiek dota izvēle – saplūkt pļavas puķes un nest mājās, vai tomēr tās atstāt tepat ielejā, lai tās var priecēt katru garāmgājēju.
Redzi.., pavisam vienkārši, tu tiki galā! Neskatoties uz izvēli, tu pieņēmi lēmumu. Lēmumu, kas ietekmēs, ne tikai tavu, bet arī citu nākotni…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *