DZĪVES CEĻOTĀJA

Tava Brīvā Izvēle

Jā, zinu, ka Tu šobrīd esi iedvesmojies no vasaras, un Tev nav vaļas domāt. Bet.. tuvojas rudens. Rudens, kas Tevī atstāja lielu rētu. Rētu, kas joprojām sāp..
Ir pienācis laiks šo rētu dziedināt. Jā, viegli nebūs, jo tā dzīs ilgi. Tāpēc, lai paātrinātu tās dziedināšanu, palaid prom cilvēkus, kuri nav gatavi Tevi mīlēt. Tas ir pats sarežģītākais, kas Tev būs jādara šajā dzīvē. Pārstāj veikt sarunas ar cilvēkiem, kuri nevēlas mainīties – tā ir viņu izvēle. Pārstāj būt tur, kur Tava klātbūtne ir vienaldzīga.
Jā, saprotu, ka dažreiz gribas pašapliecināties, bet zini, tas nav tā vērts, jo tas zog Tavu laiku, enerģiju, fizisko un mentālo veselību. Padomā, vai tas ir tā vērts! Vai ir vērts dot savu dzīvības enerģiju tiem, kas ignorē, aizmirst, kritizē, nosoda, neredz acīm redzamas lietas? Tev jāapzinās, ka Tu neesi radīts priekš visiem, un ne visi ir radīti priekš Tevis.
Tu esi īpašs un enerģijas pilns tad, kad satiec cilvēkus, kuri priecājas par Tavu klātbūtni un esību šeit un tagad. Kamēr Tu ļausies un būsi ar tiem, kas Tevi izmanto kā rezerves riteni, tikmēr Tava rēta nespēs sadzīt, jo Tev pietrūks enerģijas, lai izdziedinātu pats sevi. Sadziedēt sevi vari tikai Tu pats, bet esot kopā ar savējiem, kuri novērtē, kas Tu esi un kāpēc Tu esi, Tava dvēseles rēta tiks izdziedināta.
Iespējams, ka brīdī, kad Tu pārstāsi komunicēt – būs liels klusums. Tas nozīmēs tikai to, ka šos cilvēkus uzturēja Tava enerģija, un vairāk no Tevis viņiem neko nevajadzēja. Tā nav mīlestība, tā ir pieķeršanās. Tev vienkārši gribas dot iespēju tam, kurš to nav pelnījis.
Bet, atceries! Tu esi pelnījis daudz vairāk nekā līdz šim. Vienkārši ir cilvēki, kuriem nav jābūt Tavā dzīvē. Ar laiku Tu to sapratīsi..
Pats vērtīgākais, kas Tev šajā dzīvē dots – Tavs laiks un enerģija. Šie abi resursi katram cilvēkam ir ierobežotā daudzumā. To, ko Tu atdod nenovērtētu, tas saīsina Tavu uzturēšanās laiku šeit.. Parūpējie par to, lai Tava dzīve ir mierā un harmonijā, un ir vieta tikai savējiem..
Tu nenes atbildību par to, lai kādu glābtu, vai viņš kļūtu labāks. Tev nav pienākums atdot savu dzīvību par citiem. Tu un tikai Tu esi tas, kas pieņem lēmumu par savu dzīvi. Tikai Tev ir dota iespēja pašam izvēlēties ko darīt, un kā būt. Tā ir Tava brīvā griba un atbildība.
Tu esi tas, kas izvēlas, nevis kāds cits! Pareizā izvēle dziedina rētas un dot iespēju radīt fantastiskas lietas.
Tev izdosies!
Lai Top!
#dzīvesceļotāja #dzīvībasenerģija #brīvāizvēle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *