ASTRO ZIŅAS

Saules aptumsums

Katru gadu mūs piemeklē Saules aptumsums. Kāpēc tik būtiski sekot šiem Saules un Mēness aptumsumiem? Aptumsuma ietekmi just var katrs jau trīs dienas pirms un trīs dienas pēc Saules aptumsuma. Ja Mēness aptumsumi vairāk izpaužas emocionālajā plāksnē, tad Saules aptumsums skar cilvēka Ego. Līdz ar to var būt visādi…notikumi, situācijas utt., ar daž ne dažādiem pavērsieniem. Varbūt jau kaut ko pati esi pamanījusi šīs nedēļas ietvaros, kaut ko galīgi netipisku un negaidītu? Skaidrs ir viens, ka tas viss ir Saules aptumsuma ietekmē.

Austrumos šiem notikumiem, Saules un Mēness aptumsumiem, atvēl diez gan lielu lomu un izturas ar lielu pietāti. Tur pat ir vesels rituāls, kas būtu jādara, lai mazāk izjustu Saules aptumsuma ietekmi.

Rituāls:

Trīs dienas pirms aptumsuma nedrīkst ēst gaļu un visu veida riekstus, ieskaitot arī saulespuķu sēklas. Svarīgi pēc saullēkta vai saulrieta (rītā un vakarā) veikt kontrasta dušu 5 – 10 minūšu garumā. Vīrieši sāk kontrasta dušu ar karstu ūdeni, bet sievietes ar aukstu, tālāk mainot siltuma plūsmu, un nobeidz ar tieši tāpat, vīrieši ar karstu ūdeni, sievietes ar aukstu.

Tieši tāda pati kontrasta duša tiek veikta stundu pirms un pēc aptumsuma. Tādā veidā cilvēkam tiek mazināts stress, fiziskais nogurums, nomierināta nervu sistēma, kā arī tiek līdzsvarotas cilvēka došas. Svarīgi šajās dienās dzert enerģētiski uzlādētu ūdeni. Aptumsuma laikā vēlams skaitīt lūgšanas un meditēt pie sveces. 10 minūtes pirms aptumsuma jāpaskatās uz sevi spogulī, pēc tam uz sveces liesmu un noguļas uz grīdas asanas pozā:

Guļot koncentrējieties uz savām atmiņām, no kā negatīvā Jūs vēlētos atbrīvoties. Šīs visas negācijas sakopojiet vienā punktā – vienā maisiņā, kuru domās iztēlojaties, kā tas sadeg ar violetu liesmu. Kad tas ir izdarīts, veidojiet jaunu pozitīvu tēlu, sapņus. Iztēlojaties kā tie piepildās. Savas pozitīvās domas ietiniet zelta kupolā. Tālāk pasakiet, „Lai notiek Dieva prāts!” Pieceļaties un iedzerat uzlādēto ūdeni.

Lai veicas!

P.S. Kā Tev norisinās aptumsuma dienas? Padalies savā pieredzē, varbūt kādam tā var palīdzēt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *