ASTRO ZIŅAS

Saturns Mežāzī

Kā jau tika solīts, tad ir tapis neliels raksts par visbargāko Visuma Skolotāju-Saturnu. Saturns naktī no 23.01.-24.01. pārvācās uz sev piederīgo nekustamo īpašumu (Mežāzī), atradīsies šeit nākamos 2,5 gadus.
Tie, kuri nav lietas kursā, tad pēc indiešu mitoloģijas Saturns skaitās Saules (Suryas) un Čajas dēls. Lai vairāk izprastu Saturna dabu un kāpēc mūsu katra dzīvēs tik ļoti lielu ietekmi dod šī planēta, iesaku noskatīties super garu, pamācošu un interesantu seriālu. “Shani”, kurš kļuva pieejams 2016.gadā. https://m.youtube.com/watch?v=T45MfGWwZ2g
Mūsu ģimenei šis seriāls tajā laikā bija ļoti topā. Skatoties šo filmu cilvēkiem, kuri nav tik dziļi vēdiskajā astroloģijā, saliekas visi plauktiņu pa vietām. Rodas izpratne, kāpēc ir tā, un ne savādāk. Kas pamudina cilvēkus rīkoties šādi, zinot to, ka visam ir savas sekas.
Ļoti daudz tiek runāts, ka Saturns ir viena no nelabvēlīgākajām planētām, bet gribētu tam nepiekrist. Mēs neviens neesam ideāls. Mums katram dots līdzi ir savs pozitīvo un negatīvo iezīmju maisiņš. Tieši tas pats ir ar planētām, katrai planētai ir gan pozitīvās, gan negatīvās rakstura iezīmes un ietekme uz cilvēku dzīvi.
Ja skatās vēsturiskos datus, tad 1610.gadā šo planētu debesu jumā atklāja visiem dzirdētais Galileo Galilejs, itāļu astronoms. Jau tad viņš saskatīja arī Saturna gredzenus, bet nespēja tos lāga identificēt. Savukārt, 1659.gadā holandiešu astronoms C.Huygens nonāca pie secinājuma, ka tie ir gredzeni. 1675.gadā itālietis J.D.Cassini atklāja, ka tie ir veseli trīs gredzeni, kas riņķo apkārt Saturnam. Tikai 1980.gadā NASAs kosmiskais kuģis konstatēja, ka šie gredzeni sastāv no ledus un putekļiem. Saturns pilno apgriezienu savai asij veic gandrīz 30 gadu laikā. Tā ir vislēnākā planēta no visām, jo katrā no 12 zodiaka zīmēm uzturas 2,5 gadus. Kāpēc Saturns tik ilgi uzkavējas vienā zīmē, atbildes arī var atrast noskatoties augstāk norādīto seriālu “Shani”.
Saturns atbild par sekojošām lietām un jomām:
🐾ražošanu;
🐾bankām;
🐾darbi, kas saistās ar mehāniskām lietām;
🐾derīgu izrakteņu vietas;
🐾zemes īpašumiem;
🐾vietējam pašvaldībām;
🐾cietumiem;
🐾ārstiem-ortopēdiem;
🐾ārvalstīm;
🐾valsts padomdevējiem;
🐾verdzību;
🐾nāve;
🐾politiskās lietas;
🐾šķēršļi;
🐾nožēla;
🐾lēnīgums;
🐾uzstājība:
🐾ciešanas;
🐾ilgdzīvošana;
🐾fiziskais darbs;
🐾skarbs raksturs;
🐾sliktās domas;
🐾dzelzs;
🐾lauksmainiecība;
🐾ieroču noliktavas;
🐾svins;
🐾bailes;
🐾cietsirdība (mācību nolūkos);
🐾nafta;
🐾koksne;
🐾ļaunprātīga varas izmantošana;
🐾zādzības;
🐾klaiņojošie suņi;
🐾nabadzība;
🐾veselības problēmas;
🐾mistiskās prakses;
🐾arheoloģija;
🐾rietumu virziens;
🐾valodas;
🐾avārijas;
🐾antikvariāts;
🐾reliģiozie rituāli utt.
Brīžus, kad Saturns plāno mainīt zīmi, ir jūtams jau pusgadu iepriekš. Pieļauju, ka kāds arī no jums šo nākamo Saturna enerģiju sajuta. Tas ir skaidrojams ar to, ka brīžos, kad Saturns pārkāpj iepriekšējās zīmes 20 grādu slieksni, elpot paliek vieglāk vai grūtāk, atkarība no zīmes, kurā Saturns taisās pārcelties. Protams, tas vēl atkarīgs gan no cilvēka ascendenta, gan Mēness zīmes, kurā cilvēks ir nācis šajā pasaulē.
Pieļauju, ka interneta ērā ir daudz dzirdēts par Sadi-Sati periodu, bet, ak vai, šis nav vienīgais laiks, kad Saturns cilvēkam vai konkrētai valsts piederošās sabiedrības daļai dod pārbaudījumus. Piemēram, Ķīnu pārstāv Mežāža zīme, un mums visiem ir zināms, kas tur šobrīd notiek. Ir vēl tā saucamais Dhaijas periods, kur arī jāmācās tikt galā ar bargā Skolotāja uzdevumiem. Dhaijas periods ir tad, kad Saturna tranzīts iet caur 4. un 8.māju. Savukārt, Sadi-Sati laiks ir, tad, kad Saturns iet caur 12., 1., un 2. māju no Mēness dzimšanas kartē.
Mūsu emocionālais stāvoklis un uztvere atkarīga no prāta, tas nozīmē, ka ļoti liela ietekme ir no Mēness, kurā zīmē tā atrodas. Brīdī, kad Saturns tuvojas Mēnesim, var izjust savā veidā depresīvo stāvokli. Pat paši lielākie optimisti šajā laikā spēj nolaist rokas un ar grūtībām saņemas tās pacelt, un turpināt iesākto ar paceltu galvu.
📌📌📌Galvenie Saturna principi, kurus būtu vēlams ievērot šajā periodā:
⏳Atbildība;
⏳Hierarhija;
⏳Cieņa;
⏳Pašdisciplīna;
⏳Askētisms;
⏳Mērķtiecība;
⏳Labdarība;
⏳Kārtība;
⏳Ierobežojumi;
⏳Koncentrēšanās.
Makaras ♑️zīme, kurā šobrīd atrodas Saturns, pēc noklusējuma tiek pielīdzināta 10.mājai, kas atbild par karjeru, statusu, pacietību, principiem, praktiskumu. Attiecīgi, pilnīgi visiem bez izņēmuma, neatkarīgi, kas jūs esiet pēc ascendenta vai Mēness zīmes, būs pamatīgi jāstrādā nepaceļot acis. 🙂 Jāstrādā būs tieši ar to mājas sfēru, kurā atradīsies Saturns. Tieši Mežāža ♑️zīme ir tā māja jūsu dzimšanas kartē un Mēness kartē, kur jo īpaši jāpievērš uzmanība un jābūt disciplinētiem šajos jautājumos.
Lai arī mēs katrs iedalāmies 12 zodiaka zīmēs, katram šis Sadi-Sati un Dhaijas periods būs savādāks, jo jāņem vērā arī ascendenta zīme, kā arī zīme, kurā konkrētajā brīdī atrodas pats Saturns.
Runājot par Sadi-Sati, no 24.01.2020., tas ir iesācies Mēness Ūdensvīriem, turpinās pēdējie 2,5 gadi Mēness Strēlniekiem, ir iesācies otrais 2,5 gadu cikls Mēness Mežāžiem. Uzelpot var Mēness Skorpioni, kuriem otrais un trešais 2,5 gadu cikls nebija no vieglajiem, bet tagad viss ir beidzies, Nākamis Sadi-Sati, tikai pēc nieka 22 gadiem 🙂. Tikmēr pa šiem gadiem dariet tikai labos darbus un Saturns būs saudzīgāks pret jums.
Dhaijas periods ir sācies tiem, kuriem Mēness zīme ir Dvīņos un Svaros. Dvīņiem, Saturns nākošos 2,5 gadus uzturēsies 8.mājā. Savukārt, Mēness Svariem Saturns darbosies 4.mājas ietvaros.
Saturns tiek uzskatīts par augstāko debesu tiesnesi, tāpēc viņam ir jābūt stingram. Viņš palīdz cilvēkam attīrīt dvēseli. Šī planēta var vienlaicīgi būt draugs un ienaidnieks, atkarībā no cilvēka uzkrātās karmas, kas redzama, katra cilvēka dzimšanas kartē.
Kā jau iepriekš minēju, tad Saturns ir pārgājis Mežāža zīmē, ko tas nozīme. Tas nozīme, ka nākošo 2,5 gadu laikā jāmācās būt disciplinētiem un uzņemties atbildību par saviem paveiktajiem darbiem. Atkarībā no tā, kurā mājā Saturns būs apmeties konkrēti jūsu gadījumā. Pozitīvs tajā viss ir tas, ka tieši Saturns jums palīdzēs sakārtot šīs mājas sfēru, lai cik tas sāpīgi vai viegli nebūtu.
Kam gatavoties un ar ko jārēķinās šo 2,5 gadu laikā
♈️Mēness Auniem
Jūsu visdziļākā transformācija notiks 10.mājas ietvaros. Jā, būs ļoti daudz jāveltī laiks karjeras un izaugsmes jautājumiem. Viss atkarīgs cik patiesi būsiet šajos jautājumos attiecībā gan pret sevi, gan citiem. Kāpēc? Jums būs piespēlētās situācijas, kurās būs jārisina vienlaicīgi gan savas, gan kolēģu problēmas un jāmācās savaldīt emocijas. Ja ar dotajām situācijām netiekam galā, var sākties veselības problēmas. Tāpēc ieteikums, tikai mieru un iespēju robežās atrast laiku sev, lai sakārtotu domas, un tiktu galā ar dotajiem uzdevumiem. Kopumā periods ir ļoti labs, tikai jāatrod būs iekšējie resursi, lai veiksmīgi ar to tiktu galā.
♉️Mēness Vēršiem
Jūsu dziļākā transformācija notiks 9.mājas robežās. Attiecīgi, būs ļoti daudz stresa situāciju, tāpēc jāpievērš uzmanība, ne tikai savām uzvarām, bet arī veselībai, uz kuras rēķina, tas tiks panākts. Jūs ļoti atbalstīs draugi, tāpēc paļaujaties uz tiem, jo viņi būs tie, kas spēs jūs iedvesmot uz lieliem darbiem un panākumiem.
♊️Mēness Dvīņiem
Vislielākā transformācija no tiks caur 8.māju. Lūgums darba jautājumus risināt likumīgā ceļā, lai vēlāk nav nepatikšanu. Ja ir vēlme paplašināt savu redzes lauku, tad uz priekšu, jo šis ir viena no labvēlīgākajiem laikiem, kad to uzsākt. Jūs šajā periodā tiksiet lauzti, lai mainītu savu dzīves skatījumu. Viennozīmīgi, jums būs interesants un pieredzes pilns periods, pēc kura būsiet paši pārsteigti par sevi.
♋️Mēness Vēžiem
Jūs būsiet aizņemti tieši ar 7.mājas transformāciju. Nākamie 2,5 gadi materiālajā ziņā būs pozitīvi, bet pastiprināsies mentālās problēmas. Tāpēc, lai izvairītos no šīm problēmām, Saturns centīsies palīdzēt, bet tas var izraisīt jūsos lielu neapmierinātību. Ja neklausīsiet Skolotāju, var nonākt nepatikšanās, kas var atstāt iespaidu uz 9.māju.
♌️Mēness Lauvām
Jums būs interesants periods, jo transformācija notiks 6.mājas ietvaros. Jums būs jāmācās veiksmīgi tikt galā ar visam problēmām, kas šajā periodā lieliskākajam Skolotajam būs sagādātas. Resursi tiks doti, jāmācās būs tos tikai likt lietā.
♍️Mēness Jaunavām
Jums ieslēgsies transformācija 5.mājā. Tas nozīmē, ka jātiek galā būs ar savu slinkumu, lai tiktu tālāk uz priekšu. Tās jaunavas, kuras šobrīd mācās, tad nu ir tā stunda situsi, kad jāmācās sevi arī disciplinēt. Ja tas tiks darīts, tad problēmas ar mācībām un problēmām ar apkārtējiem vajadzētu iet jums ar līkumu.
♎️Mēness Svariem
Jums transformācija notiks caur 4.māju. Izmantojiet šo laiku, lai aktīvi piedalītos sociālajā dzīvē. Sasniegtu augstas virsotnes karjerā, rast laiku sev. Jums būs daudz iekšējās enerģijas un cita veida resursu, lai to visu realizētu.
Tikai viena piebilde, ik pa brīdi pievērst uzmanību savai veselībai, jo var pārstrādāties. Jāmācās pareizi izlietot doto enerģijas plūsmu.
♏️Mēness Skorpioni
Jums transformācija ķers 3.māju. Kā jau augstāk rakstā minēju, ka Sadi-Sati laiks ir beidzies, un jūs beidzot varat ieelpot dziļi un vienmērīgi. Jūs esat pavisam cits cilvēks. Pirms 7,5 gadiem jūs pat sapņos nevarējāt nosapņot, ka ar jums var notikt tādas radikālas izmaiņas gan fiziski, gan garīgi. Šodien jūs esat pavisam cits cilvēks, kurš lepojas par saviem sasniegumiem. Jums gribēsies ar tiem dalīties, tāpēc meklēsiet komunikācijas biedrus, kas gribēs jums sekot vai vienkārši uzklausīt jūsu bagāto pieredzi. Jums tiks dota iespēja mācīties un atrast Skolotāju, ko esiet ilgi meklējuši. Iespēja ceļot un iedvesmoties no redzētā.
♐️Mēness Strēlniekiem
Jums ir jāiztur pēdējais Sadi-Sati cikls, kas būs salīdzinoši ar iepriekšējiem daudz vieglāks. Jūsu transformācija notiks 2.mājas robežās. Tad nozīme, ka jums nāks izpratne par tādiem jautājumiem, kā partnerattiecības, guru, garīgums, izglītība, karma, iepriekšējās dzīves, bērni. Grūtības ģimenes dzīve var būt periodā no 07.10.2020.-26.04.2022., kad Rahu mainīs savu dzīvesvietu (ienāks Vērša zīmē), mazliet iestāsies haoss. Tāpēc šis dotais periods ir labs laiks, lai mācītos atšķirt pozitīvās krāsas no negatīvajām. Attiecīgi, būs vieglāk iepriekš norādītā perioda pārbaudījumus nokārtot.
♑️Mēness Mežāžiem
Jā, jūs ļoti labi jutāt, ka viegli pirmajā Sadi-Sati ciklā jums nebija. Jau tam sākoties jums gribējās visu mest pie malas. Šobrīd ir otrā cikla daļa un jutāties jau labāk. Jūsu transformācija notiek 1.mājā. Materiāli spēsiet sevi nodrošināt, bet tajā pašā laikā jāseko līdzi veselībai. Saudzējiet muguru, galvu. Neesiet bargi attiecībās pret citiem, vienmēr meklējiet kompromisus kā tikt galā ar radušos situāciju. Pirms nogriezt, septiņreiz nomērīt. Jāatrod laiks savai otrai pusei, piemēram, aizbrauciet kādā ceļojumā.
♒️️Mēness Ūdensvīriem
Jums, mīļie, sācies interesants laiks, kad eksāmenu laiks būs nevis vienas dienas garumā, bet 7,5 gadi dienu no dienas. Transformācija ieslēgsies 12.mājā. Tas nozīmē, ka, lai mazinātu 12.mājas negatīvo ietekmi vairāk darbojaties labdarības lauciņā, veiciet dažāda veida askēzes, jāmazina negatīvie ieradumi. Ņemot vērā ieteikumus, jūs veiksmīgi nokārtosies pirmā cikla pārbaudījumus.
♓️Mēness Zivīm
Jums ir pēdējais laiks, kad tiek dota iespēja pierādīt sevi gan ar vārdiem, gan darbiem. Transformācija ies caur 11.māju. Izmantojiet šo iespēju, kamēr nav sācies nav Sadi-Sati periods. Lai pasargātu sevi no nelabvēļiem, man iet savu apkārtējo vidi, atsakāties no tiem ieradumiem, kas jums traucē jūsu izaugsmei. Mācieties tikt galā ar savu iekšējo trauksmi, jo tiks dotas situācijas, kurās tā izpeldēs.
❗️❗️❗️Visu zīmju pārstāvjiem jābūt uzmanīgiem periodā no 21.03.2020.-03.05.2020. Šajā laika Saturnam piebiedrosies Marss. Marss Mežāzī ir ļoti spēcīgs. Attiecīgi, enerģijas, kad šīs planētas abas ir kopā, nav tās labākās. Gaisā var virmot vairāk agresijas nekā parasti, attiecīgi konflikts var rasties uz līdzenas vietas ar visām izrietošām sekām. Pastiprināsies veselības problēmas. Var rasties problēmas ar mehānismiem, attiecīgi, esiet ļoti uzmanīgi uz ceļiem, lidmašīnas arī trīs reiz jāpārbauda pirms izlidošanas. Cilvēki, pēkšņi var kļūt kurli un principiāli.
Lai viss pa mierīgo!!! 🕉🕊🕊🕊
Pateicībā un Mīlestībā
Inga 🕉🙏🏻💚

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *