ASTRO ZIŅAS

Retrogrāds Merkurs

Skatoties no Zemes, tad visas planētas kustās virzienā no Austrumiem uz Rietumiem. Regulāri no tām, un tās ir piecas, kuras ik pa brīdi maina savu virzienu, virzās pretējā virzienā no Rietumiem uz Austrumiem. Šī iespēja ir dota planētām: Merkuram, Venērai, Marsam, Jupiteram un Saturnam. Šī ilūzija jeb Maija saucas Vakra gati- retrogrādisms. Planētas šādā stāvoklī sāk pildīt iluzionistu lomu. Jēdziens “Vakra” tiek skaidrots kā pretējais virziens, apšaubāms, divdomīgs, neskaidrs, šķībs, maldinošs, līkumains utt. Šobrīd jau mēnesi katrs cilvēks izjūt uz savas ādas 3 retrogrādo planētu karmisko ietekmi, un tuvojas ceturtā.
💡💡💡No 18.06.2020. – 12.07.2020. Budha (Merkurs) būs retrogrāds. Laiks, kad jo īpaši jābūt redzīgiem, dzirdīgiem un spējīgiem atšķirt, saprast un sajust, kas ir melns un, kas ir balts. Ņemot vērā to, ♊️Dvīņu zīmē jau labu laiku atrodas Rahu – vislielākais Visuma iluzionists, kas gaisu jauc kopš pagājušā gada pavasara, tad jo vairāk jābūt uzmanīgiem. Šobrīd šim pirmā plāna aktierim ir pievienojusies Saule, savukārt, no 18.06. pievienosies Merkurs. Kādā veidā Rahu var ietekmēt katra cilvēka prātu caur planētām, iesaku noskatīties filmu “Shani”. Šī filma spēs palīdzēt saskatīt lietas, kurām līdz šim neesiet pievērsuši uzmanību, vai nespējāt izprast.
Rahu šobrīd atrodas Mrigaširas 4.padā, kas norāda tendenci uz lielām manipulācijām un slepenībām, kas nenāk sabiedrībai par labu. Kļūstot retrogrādam Merkuram, tas sāk virzīties pretī Rahu. Attiecīgi, šajā periodā it īpaši jāspēj sijāt pērles no pelavām, jo ne viss, kas spīd būs zelts. Savukārt, Merkurs kļūs retrogrāds Punarvasu 1.padā, kas norāda, ka cilvēkiem tiks dota iespēja rast atbildes uz saviem jautājumiem, atliek būt tikai uzmanīgiem lielās informācijas plūsmā, lai spētu atšķirt patiesību no meliem. Būs katram jāmācās tikt galā ar naidu un iekšējo neapmierinātību. Lai spētu tikt galā ar doto pārbaudījumu, katru brīvu brīdi pievēršaties lūgšanām, cenšaties nekritizēt, izvairīties no nevajadzīgiem konfliktiem un maziniet savas iekšējās bailes. Filtrējiet informāciju, ko ikdienā saņemsiet. Meditējiet un sūtiet mīlestību planētai Zemei.💚💚💚
Lai gaisma dod spēku un mīlestību!🕉🙏💚

Inga

P.S. Ak, jā var būt traucējumi ar tehniskiem līdzekļiem. Lūgums priekšmetus, kas ir saistīti ar komunikāciju – neiegādāties. Parasti šādā laikā iegādātie nekalpo ilgi.
Foto: internets

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *