ASTRO ZIŅAS

Retrogrāds Marss

Tuvojas laiks, kad visiem nepieciešams uz kādu laiku kļūt iecietīgiem, pacietīgiem un uzmanīt, ne tikai citus, bet pirmām kārtām pašiem sevi. No 10.09.2020. – 14.11.2020. Marss kļūs retrogrāds. Šādā stāvoklī viņš nokļūst vienu reizi pa diviem gadiem. Marss pats par sevi mūsu dzīvēs ir atbildīgs par iniciatīvu, kustību, aktivitāti. Šoreiz Marss savu retrogrādo ceļu uzsāks no pieturas “Auns” ♈️ (līdz 04.10.2020.), Ashvini zvaigznājā, otrajā padā. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka jāmācās būt savaldīgiem un uzmanīgiem. Šajā laikā posmā pirms kādam kaut ko teikt – saskaitiet līdz 10. Vajag šķērsot ielu, 10 reizes vairāk paskatieties pa kreisi un pēc tam tikpat daudz – pa labi. Sēžot pie stūres, esiet ļoti uzmanīgi, jo šajā laikā vienmēr ir daudz vairāk ceļu satiksmes negadījumu nekā laikā, kad Marss ir stacionārs. Tā kā Marss būs uguns 🔥zīmē, tad jābūt uzmanīgiem arī ar uguns lietām un karstajiem katliem.
Labākais veids kā harmonizēt šajā periodā Marsu, sākt nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm un jogu, vairāk atpūsties pie dabas, pievērsties veselīgam dzīves veidam, pabeigt iesāktos darbus, bet nekādā gadījumā nesākt neko jaunu, jo tad būs nelietderīgi patērēts laiks un lieli sirdsapziņas pārmetumi.
Sākot no 04.10.2020. Marss piestās pieturā “Zivis” ♓️ . Pārbraukšana no ugunīgās 🔥 pieturas uz ūdens 🌊pieturu ir ļoti emocionāli piesātināta un dažiem tā var būt ļoti sāpīga, kas traucēs tikt uz priekšu, jo peļķes un bedres būs sastopamas lielos daudzumos. Tāpēc lūgums piesprādzēties, paņemt līdzi gumijas zābakus un kaut ko mīkstāku, lai mazinātu zilumu skaitu. Šajā laikā dažs labs var justies kā izmests no laivas un nespējīgs pieņemt elementārus lēmumus ar vēsu prātu.
Šī perioda atslēgas vārds :AHIMSA
Lai pa mierīgo un vēsu prātu! 🕉
Pateicībā un Mīlestībā
Inga 🕉🙏🏻💚
foto:internets

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *