ASTRO ZIŅAS

Rahu un Ketu ietekme uz konkrēto zīmi līdz 2022.gada pavasarim

Mēs visi esam pakļauti saviem dzīves eksāmeniem, kuri brīžiem šķiet nav no vieglajiem. Kā jau iepriekšējā rakstā (Rahu lielākais acu aizmālēšanas mākslinieks) minēju, ka nākošo 1,5 gadu dzīvosim uz Zemes un Ūdens pārbaudījumu ass. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka gan mums katram individuāli, gan globālā līmenī būs pārbaudījumu saistībā ar materiālajām un garīgajām vērtībām.
♈️Mēness AUNI
Jums, draugi, ir ļoti īpašs 1,5 gada tranformācijas periods, kurā jācenšas vairāk komunicēt ar Ketu nevis Rahu. Jāmācās sajust un ieraudzīt robežas, lai nenodarītu pāri sev un tuvākajiem. Ja nespēsiet tikt galā ar Rahu alkatību, tas var “sist” pa daudzām jums tik ļoti svarīgajām dzīves jomām. Esiet uzmanīgi uz ceļiem, sargājiet savu veselību, ģimeni. Neiesaistaties avantūrās saistībā ar naudas lietām. Zinu, ka daudzi AUNI jau labu laiku domā par pārcelšanos. Lūgums to nedarīt, labāk turpiniet iekrāt līdzekļus, jo šajā periodā pārcelšanās nedarīs jūs laimīgus. Jums ir pateicīgs laiks strādāt ar savām negatīvajām īpašībām, jo ļoti labs laiks to transformācijai. Šajā periodā var notikt tiesu darbi, ja ir iespējams, tad atlieciet tos, jo tie var nenākt jums par labu.
♉️Mēness VĒRŠI
Esiet uzmanīgi šajā laikā ar savu vēlmju apetīti. Ja to nespēsiet kontrolēt, tā ne pie kā laba nenovedīs. Jums šajā laikā jāpievēršas savai pašizaugsmei, un jāmācās pieturēties visiem Dharmas likumiem. Ieteiktu šajā laikā vairāk sadarboties ar Ketu, jo tikai šis askēts spēs jums norādīt jūsu vājās vietas, ar kurām nepieciešams strādāt nākošo 1,5 gada laikā. Ja vairāk gribēsiet atrasties brīvdomātaja Rahu paspārnē, tad pēc 1,5 gada gaidāma liela vilšanās. Laiks ir nauda, un tā mums ir vislielākā vērtība.
♊️Mēness DVĪŅI
Komunikablie Dvīņi var tik ļoti sakomunicēt, ka katru vakaru var atrasties kādā citā guļamistabā vai slimnīcā. Mīļie, draugi, piebremzējiet ar savu seksuālo apetīti un nevajadzīgajiem tēriņiem. Labāk veltiet brīvo laiku komunikācijā ar sevi, jo tā palīdzēs tikt galā ar savu iekšējo neapmierinātību. Ieteikums, pirkt un lasīt gudras grāmatas par cilvēka iekšējo ES.
♋️Mēness VĒŽI
Vēži ļoti gribēs apmierināt savas ambīcijas, bet, vai tas dzīvē ir pats svarīgākais? Padomājiet arī par citām dzīves vērtībām, kas jūs patiešām darītu laimīgus. Jums gribēsies mainīt savu dzīvesvietu, jo liksies, ka esošā ierobežo jūsu vajadzības. Lai radītu – ierobežojumi nepastāv. Tie ir tikai mūsu prātā.
♌️Mēness LAUVAS
Lauvām iepriekšējais periods bija pārdomu un iespēju laiks, kur bija jāmācās tikt galā ar sarežģītām dzīves situācijām, un dots attīstīt savu potenciālu. Nākošajā periodā jāturpina sabalansēt savu laiku, lai Lauva nejustos ierobežota un vairāk atrastu laiku sev. No 20.11.2020. maksimāli esiet pie dabas un izbraukumos. Ja neizdodas šķērsot robežas, tad aizčāpojiet līdz tuvākās upes krastam. Par nekustamo īpašumu iegādi – piebremzēt, šobrīd tam nav labvēlīgs laiks.
♍️Mēness JAUNAVAS
Ir iespēja satikt Skolotāju, bet esiet uzmanīgu, šis Skolotājs var vairāk interesēties par materiālajām lietām nevis garīgajām. Mainiet domāšanu un dzīves vērtības, tad ar Skolotāju paveiksies. Sarežģīts laiks attiecībās gan ar tēvu, gan tēvam pašam. Ņemot vērā to, ka globālā līmenī notiek ceļošanas ierobežojumi, tad Jaunavām tas nāk tikai par labu, jo tādā veidā jūs tiekat pasargātas no dažāda veida nepatikšanām, ar ko dažreiz nākas saskarties ceļošanas laikā.
♎️Mēness SVARI
Svariem arī ir nopietns transformācijas laiks, kas skars, ne tikai pašus Svarus, bet arī viņu partneri (naudas jautājumos). Pašiem Svariem šajā periodā jāpievērš uzmanība savai veselībai, jābūt uzmanīgiem uz ceļiem. Lai nerastos liekas veselības problēmas un bažas braucot uz darbu, veltiet laiku vairāk sev. Katru rītu un vakaru skaitiet lūgšanas. Esiet vairāk pie dabas, lasiet grāmatas. Ja ir iespēja, tad sestdienās gavējiet. Palīdziet ģimenēm, kurām nav pilnvērtīgs uzturs.
♏️Mēness SKORPIONI
Mistiķiem pienācis laiks pievērsties nopietni savai veselībai. Ja līdz šim jūs tam piegājāt nenopietni, tad Marsa kombinācija ar Ketu jums dos manīt, ka lieta ir pavisam nopietna. Ieteikums pievērsties veselīgajam dzīves veidam, fiziskajām aktivitātēm lasīt grāmatas, un dokumentēt savu dzīves pieredzi, kas var noderēt arī citiem. Ja sakārtosiet šo dzīves sfēru, tad arī pārējās jums viss būs kārtībā.
♐️Mēness STRĒLNIEKI
Strēlniekiem ieteikums samazināt liekus nevajadzīgus izdevumus un jātuprina uzpasēt savu veselību, jo par sevi var atgādināt hroniskās lietas, kas iepriekš bija nepamanītas. Jā, jā, lai arī Ketu Strēlnieka zīmi ir pametis, Sadi- Sati neviens nav atcēlis. Pārsvarā šie nevajadzīgie tēriņi būs saistīti ar jūsu ģimenes locekļiem. Attiecīgi, jāizvērtē vai tiešām tie ir vajadzīgi. Ja līdz šim esiet iztikuši, vai tiešām to vajag. Neiesaku šajā periodā iegādāties nekustamos īpašumus, vai ņemt aizdevumus.
♑️Mēness MEŽĀŽI
Mežāžiem ļoti emocionāli saspringts laiks. Atkal nāks prātā neprātīgās domas saistībā ar darba maiņu. Lūgums nestrebt karstu, bet vairāk esiet pie dabas, apmeklējiet Svētvietas un vispār ceļojiet, un iegūstiet vairāk informācijas par to vietu, no kuras esiet nācis. Šis laiks ir dots, lai vairāk attīstītu savus talantus, vai attīstīt kādu jaunu hobiju, kas sildīs jūsu sirdi. Saspringums jums vēl papildus saistīts ar to, ka ir Sadi-Sati laiks, kur Saturns papildus rada savu spriedzi, jo saņem Marsa spēcīgo aspektu. Ieteikums, kad gribas bļaut, saskaitīt līdz 10.
♒️Mēness ŪDENSVĪRI
Ūdensvīri arī jūs esiet to skaitā, lai pieskatītu sevi veselības ziņā, jo arī jums tāpat kā Strēlniekiem un Mežāžiem ir Sadi-Sati laiks. Ļoti daudziem gribēsies mainīt savu dzīves vietu un iegādāties kādu nekustamo īpašumu, no vienas puses tas ir labvēlīgs, bet, tomēr neiesaku, jo, ja ir problēmas ar veselību, tad parāda jūgs var bliņķēt pa smadzenēm, un radīt iekšējo nepamierinātību, kas vēl jo vairāk var pastiprināt un akitivizēt hroniskās slimības.
♓️Mēness ZIVIS
Mūsu neparastajām Zivīm ir pienācis laiks darbam ar sevi. Tas nepieciešams, lai vairotu iekšējo spēku un mazinātu iespēju uzkrāt aizvainojumus no sava partnera. Ņemot vērā to, ka Jupiters no 20.11.2020. kļūs vājāks, tas nozīmē, ka maksimāli jāpievērš uzmanība gan fizikajiem, gan garīgajiem jautājumiem. Ieteikums šajā jaunajā Rahu/Ketu periodā vairāk ceļot, būt pie dabas un apgūt kaut ko jaunu, kas ir sirdij tīkams.Attīstiet sevī kaut ko jaunu, kas vēlāk var noderēt sabiedrībā.
💚💚💚
Pateicībā un Mīlestībā
Inga 🕉🙏🏻💚
foto: internets

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *