ASTRO ZIŅAS

Rahu – lielākais acu aizmālēšanas mākslinieks

Kā jau solīju, tad pastāstīšu kaut ko par Visuma lielākajiem neizpratnes cēlājiem, precīzāk – vienu iluzionistu, kas aizmālē acis un aiztaisa ausis. Pateicos visiem gan kautrīgajiem, gan nekautrīgajiem, kuri raksta komentārus vai PM, tas mani motivē vēl jo vairāk sniegt atbalstu un skaidrot sarežģītas lietas ar vienkāršiem vārdiem, dažreiz pieliekot visam humora devu, jo bez tās nekur. 😉
Tātad, šovakar (19.09.2020.) šī jaukā kompānija (Rahu un Ketu) pārcēlās uz savām mājām. Rahu pārcēlās no pilsētas dzīvokļa un savu lauku īpašumu “Vērsis”. Attiecīgi, uz lauku īpašumiem sāks mākslīgi celties cenas, jo Rahu tā gribēs. 🙂 Savukārt, Ketu pārcēlās uz savu viensētas alu “Skorpions”. Parasti visās astroloģijas skolās daudz diskutē, kurā tad no zīmēm šie draugi eksaltē jeb gūst lielāku spēku, tomēr lielāka piekrišana ir tam, ka Rahu eksaltācija notiek Vērša zīmē, bet Ketu eksaltācija notiek Skorpiona zīmē.
Ja iepriekšējo 1,5 gadu mēs katrs dzīvojām uz Gaisa un Uguns ass, tad nākošajā pusotra gada laikā dzīvosim Zemes un Ūdens ass ietekmē. Abi konkrētajā zīmē atrodas ik pēc 18 gadiem. Tāpēc tie, kuri raksta dienasgrāmatas, droši palūkojieties kādi dzīves notikumi jūs skāra 18 gadus atpakaļ, jo kā mēs zinām – dzīve ir viena liela spirāle, kurā notikumi atkārtojas, tikai citā līmenī.
Savukārt, tiem, kuri ir dzimuši ar šāda veida kombināciju (Rahu – Vērsī, bet Ketu – Skorpionā), jums gaidāmi lielie karmiskie eksāmeni, kā jūs ar tiem tiksiet galā, tā ir jūsu atbildība. Skaidrs ir viens, ka viegli nebūs turēties pretī Rahu radītajām ilūzijām. Tas nenozīmē, ka atlikušajai sabiedrības daļai nospīdēs, nebūt ne, arī pārējie dabūs savu eksāmenu grafiku, bet ar lielākiem starpbrīžiem. Viss atkarīgs no tā, kas sastrādāts pēdējo 18 gadu laikā.
Rahu Vērsī ir ļoti spēcīgs, attiecīgi šī planēta1,5 gada laikā kļūs ļoti alkatīga, nejutīs mēra sajūtu, kas var novest apkārtējos līdz ārprātam. Arī Ketu perfekti jutīsies savā Skorpiona zīmē, jo tā ir misticisma un transformācijas zīme, kas dos lielu ietekmi uz katru no mums, neatkarīgi no sociālā statusa. Jāatceras, ka Ketu pretēji Rahu ir askētiska planēta, kas daudz neprasa, bet samierinās ar to, kas ir, galvenais, ļaujiet tai darboties ar meditācijām, jogām u.c. garīgajām praksēm. Patiesībā, Ketu skaidri un gaiši katram norādā uz ko jāvirza enerģija, lai mazinātu Rahu alkatību, radītās bailes, panikas lēkmes un haosu. Ja katrs cilvēks to ņems vērā, tad smagākie dzīves notikumi vieglākā formā paslīdēs garām.
Rahu zīmju maiņa notika Mrigashiras 2.padā, kur Rahu ir nepamierināts, tāpēc darīs visu, lai apmierinātu savas vajadzības. Savukārt, Ketu pāreja ir notikusi Jyeshthas 4.padā, tā ir viskarmiskākā pada, jo tā ir Gandanta, kurā vienlaicīgi beidzas Skorpiona zīme, pada un nakšatra. Šī kombinācija konkrēti norāda, ka cilvēkiem pirms pieņemt kādu lēmumu ir 7 reizes jānomērā un pēc tam jānogriež. Meklēt, atrast un analizēt, savādāk, manipulācijas turpināsies. Ketu šī brīža atrašanās vieta norāda, ka notiek strauja pāreja uz Jauno pasauli. Cik mēs tai esam gatavi, atkarīgs būs no katra individuāli. Tāpēc pēdējais laiks ir strādāt ar savām negatīvajām īpašībām, jo tiks cauri kontrolpostenim tikai ar 3.
Vislielāko haosu Rahu radīs periodā, kad Jupiteram pietrūks enerģijas, jo no 20.11.2020. šī planēta būs kritienā. Tikai pateicoties Saturna atbalsta plecam, iestudētā luga beigsies ar pozitīvu iznākumu, kaut gan brīžiem šķitīs, ka ir radīta elle uz Zemes virsas. Atgādinu, ka Jupiters ir tā planēta, kas atbild par Dharmu, likumu, izglītību, labklājību, vērtībām, bērniem, veselība, morāli, reliģiju, likumdošanu, politiku. Attiecīgi, Rahu jauksies visās šajās jomās, radīs lielu haosu, un tikai neliela sabiedrības daļa spēs šajos ilūzijas radītajos putekļos saskatīt patiesību. Vienu vārdu sakot, viss tiks apgriezts pa 180 grādiem. Tāpēc, lai būtu spēks izturēt katru lugas cēlienu, ieteikums griezties pie Ketu.
Lai Mīlestība Spēks ir ar mums un nezaudējiet cilvēcību! 💚💚💚
Par katru zīmi atsevišķi skaidrots šeit –> Rahu un Ketu ietekme uz konkrēto zīmi līdz 2022.gada pavasarim.
Pateicībā un Mīlestībā
Inga 🕉🙏🏻💚

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *