BLOGS

Programmas vēdiskajā astroloģijā

Mūsdienās ir izstrādātas daudzas vēdiskās astroloģijas programmas, ja nav slinkums, tad tās var ielādēt jebkurš interesents, tikai jābūt uzmanīgiem ar interpretāciju. Daudzām programmām nāk klāt skaidrojumi, uz kuriem patiesībā nedrīkst paļauties, jo bieži vien tie nav patiesi, jo, lai izteiktu “diagnozi” ir jāņem vērā daudzas lietas, ko var apgūt tikai mācoties pa tiešo pie Skolotāja.

Ja patiešām vēlies ikdienā savu darbības jomu saistīt ar vēdisko astroloģiju, tad ļoti iesaku iegādāties kādu no maksas programmām, lai veiksmīgi varētu pildīt savu dzīves izvēlēto uzdevumu!

Maksas programmas.

parashara light

Parashara’s Light

Programma, ko pati izmantoju ikdienas darbam visvairāk ir Parashara’s Light. Tā bija pati pirmā vēdiskās astroloģijas programma, kas palīdzēja veikt izvirzītos ceļojuma maršrutus astroloģijā. Uzskatu, ka tā ir ļoti ērta un praktiski izmantojama, galvenais – precīza, kas vēdiskajās astroloģijā ir ļoti svarīgi. Programma Nr.1., kura ir labs palīgs astroloģijas, lai atšķetinātu sapinušos cilvēka mezglus.

Iegādāties programmu var šeit -> Parashara Light

kala

Kala

Ļoti ērti un patīkami strādāt ar šo programmu, labi pilda savas funkcijas, labāka programma par šo ir tikai Parashara Light. Izstrādātājs ir padomājis, ne tikai par vizuālo, bet arī par praktisko pusi, kas ir svarīgi ikdienas darbā.

Bezmaksas programmas, kuras var izmantot mācību nolūkos.

Grahas1

Grahas

Programma ir ērta, ir savas nepilnības, bet mācību nolūkos neko vairāk arī nevajag, lai sāktu apgūt pašus pamatus. Šo programmu vairāk iesaku izmantot tieši darbā ar Tranzītiem. Pārējām lietām, labāk izmantot maksas programmas vai Jagannatha Horu.

Ielādēt var šeit -> grahas5

jagannatha hora

Jagannatha Hora

Viena no labākajām bezmaksas programmām vēdiskajā astroloģijā. Ir dažas nianses, kas var iesācējam nepatikt, bet tas netraucē, lai mācītos. Liels mīnus, ka nav ērts tranzītu un muhurtas attēlotais logs.

Var ielādēt šeit -> Jagannatha Hora

Veiksmīgu ceļa vēju vēdiskās astroloģijas gaitās!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *