BLOGS

Prenatālās psiholoģijas principi

1. Abiem vecākiem jāatsakās no sliktajiem ieradumiem, jo tieši jūsu ieradumi veido bērna pirmos pamatus, lai viņš būtu vesels gan fiziskā, gan emocionālā,gan garīgā, gan sociālā līmenī.

2. Topošajai māmiņai ikdienā jāizvairās no stresa situācijām, nepatīkamiem cilvēkiem, negatīvām emocijām, naida, dusmām un cita veida negācijām, kas ietekmē mazuļa psihi.

3. Bērniņš kā personība veidojas jau savā pirmajā šūpulī – māmiņas klēpī. Tāpēc māmiņai ir jārūpējas par mazuli, jāpasargā viņš no bēdām, aizvainojumiem un dusmām. Piedzimstot šajā pasaulē, viņam pietiks savējo.

4. Jūsu mazulis ir jau kopā ar Jums, tāpēc mīliet, sargājiet viņu un runājiet ar viņu. Runājiet abi ar savu mazuli! Tētis lai samīļo mammas punci un runājas ar bērnu – lai mazais saprot, ka viņu šajā pasaulē gaida divi vismīļākie cilvēki uz pasaules, kuri ļoti viņu mīl.

5. Katru dienu stāstiet savam bērnam, ko jūs redzat, ko darāt. Tādā veidā jūs pastāstīsiet par pasauli, kurā viņu gaida mīlošie vecāki.

6. Mīliet savu bērnu, jo tieši jūsu mīlestība ir vislielākā aizsardzība Jūsu bērnam.

7. Mīļie vīrieši, veltiet uzmanību savai sievai. Rūpējieties par savas sievas mieru, labsajūtu, lai viņa būtu laimīga, harmoniska un mierīga. Atcerieties, ka visi viņas pārdzīvojumi var ietekmēt mazuļa psihi.

8. Mīļās topošās māmiņas, gaidīšanas laikā dziediet, gleznojiet, zīmējiet, priecājieties par dzīvi, smaidiet, lasiet  līdzības, esiet vairāk pie dabas, klausieties labu pozitīvu mūziku, ieklausieties dabas skaņās, lai vairotu pozitīvu enerģiju sevī un ap sevi. Tas mazulim veidos harmoniju, mieru un mīlestības sajūtu.

9. Lai radītu sava mazuļa garīgo pasauli un dzīves vērtības, gaidīšanas laikā lasiet garīgo literatūru, apzināti domājiet par tādām vērtībām kā Dievs, mīlestība, ticība, cerība, laime, labsirdība, čaklums, līdzcietība, patiesums, mērķtiecība, dzīves gudrība utt. Jūsu domas bērns neapzināti uztvers, jūsu dotā informācija saglabāsies viņa zemapziņā, kas savukārt spēlēs lielu lomu viņa nākotnē.

10. Bērniņa gaidīšanas laikā vairāk meditējiet un veltiet laiku lūgšanām.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *