ASTRO ZIŅAS

Pirmā Mēness diena

Šodien plkst.14:04 sākās jauna 1.mēness diena Jaunavas zīmē, Hastas nakšatrā. Parasti tādās dienās, es ļoti vērīgi vēroju dienas notikumus, satiktos cilvēkus un radītās situācijas, jo tās pasaka priekšā, kas būs gaidāms, un kā jārīkojas.
Hasta ir Mēness nakšatra, kuras simbols ir roka, kas norāda cilvēka likteni un viņa dzīvības spēku. Mēness planētas viena no kompetencēm ir homeopātija un viss, kas saistīts ar Dabu, un Hastas nakšatra to tikai papildina. Tā ir zīme, ka šajā mēnesī cilvēkiem jātiek galā ar iekšējiem un ārējiem ienaidniekiem, esot tuvāk Dabai, un ievērot Dieva/Visuma/Dabas likumus. Prāts būs ļoti nemierīgs, jo kāds gribēs izsist līdzsvaru. Pilsētniekiem ar to izraušanos ir sarežģītāk pie Dabas, tad iesaku šo jauno mēnesi intensīvi klausīties Gayatri Mantru, lai jūsu prāts nomierinās un ir spēja koncentrēties uz konkrētām lietām nenovēršoties. Pie reizes arī nostiprināsiet savu garu. Šī ir viena no mantrām, kur nav jābaidās kāda burta izrunā utt., ja ir vēlme dungot līdzi. To ir svētīgi klausīties līdz ko cilvēks ir pamodies, pusdienlaikā pusdienojot un vakarā pirms miega.
Gayatry skaitās Vēdu māte, kas sagrauj grēkus. Tas nenozīmē, ka tagad klausoties šo mantru tiks anulēti visi jūsu grēki, un varēs turpināt grēkot. Tas gan nē. 😊 Tas nozīmē, ja kāda sabiedrības daļa plāno iet pret Visuma likumiem šajā laikā, tad šo mantru ieteicams skandināt, lai Visuma māte tumšās pasaules dīgļus iznīcina pašos pirmssākumos. Tāpēc, mīļie, slēdzam mantru iekšā un skandinam nākošās 30 dienas pēc kārtas. 😊Izmantojam visus Dabas dotos instrumentus, kas mums doti, lai radītu pasauli Labāku, Mīlestības un Gaismas pilnu! Lai mostas mūsu apziņa!
Lai Mīlestība ir ar Jums!💚🕉🙏
P.S. Foto no i-neta ārēm.
Pateicībā un Mīlestībā
Inga 🕉🙏🏻💚

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *