ASTRO ZIŅAS

Pirmā mēness diena 26.09.2022.

26.09.2022., plkst.00:52 sāksies 1.mēness diena, kas sniedz informāciju, kam jāpievērš uzmanību nākošajā mēnesi. Iepkšējais mēnesis bija saistīts ar mūsu senčiem, un vairāki no jums saprata kāpēc, bet “pieleca” pilnīgi visiem, kad notika attiecīgie notikumi.

Nākošā mēneša simbols ir gulta uz četrām kājām. Tas nenozīmē, ka visiem tagad būs jāguļ 😊. Gulta simbolizē seksuālo enerģiju. Katra no gultas kājām sniedz informāciju par dvēseles fizisko, emocionālais, mentālo, astrālo ķermeni. Pārējie divi zemākie ķermeni šeit netiek iekļauti, tāpēc bieži vien cilvēks iestrēgst astrālajā pasaulē.

Šajā mēnesī katrai dvēselei uz Zemes tiks pastiprināti doti impulsi, lai tā varētu pildīt savu šīs dzīves uzdevumu. Tas, kas tiks iegūts šī mēneša laikā, tas palīdzēs ikvienam būt gatavam nākošajam garīgās attīstības posmam.  Enerģijas būs tik spēcīgas, ka dažiem var neizturēt fiziskais ķermenis. Tāpēc, lai šos no augšas dotos impulsus fiziskais ķermenis izturētu, turpiniet paaugstināt savas vibrācijas.

Ņemot vērā to, ka enerģijas nākošā mēneša laikā būs spēcīgas, tās gribēs izmantot arī tumsas spēki. Par katrām varītēm centīsies, ielaist kādu indes devu visos iespējamajos laukos. Tiem, kuri centīgi piestrādā pie savām vibrācijām, lai tās paaugstinātu, šie “indes” pieskārieni ies garām.

Instrumenti kā paaugstināt vibrācijas ir atrodama šajā rakstā “Kā paaugstināt vibrācijas?”

Novēlu katram paaugstināt savās vibrācijas, lai būtu spēks uzņemt dotās šī mēneša enerģijas dzīves uzdevuma realizācijai. Galvenais atcerēties, ka cilvēks ir tas, kurš Rada. Kur cilvēks vērš savu enerģiju, to viņš Rada. Tāpēc Esam, Domājam, Radam un Ticam, ka Gaismas spēki izkliedēs Tumsu.

Lai Top! 🕉💚🙏🏻

 

foto: internets

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *