PUBLIKĀCIJAS

Pēdu un nagu sēnīte – kā nepieļaut, atpazīt un ārstēt

Kā  rodas Mīlestības imunitāte var lasīt žurnāla “Taka” 2015.gada augusta numurā, fragments no raksta”Pēdu un nagu sēnīte – kā nepieļaut, atpazīt un ārstēt?”.

Ikviena cilvēka veselības problēmas sākas tad, ja indivīda dvēsele sāk zaudēt saikni ar mīlestību jeb Dievu, savā pārliecībā dalās vēdiskā astroloģe un ājurvēdas speciāliste Inga Ruņģe. Enerģiskā līmenī to var nosaukt par sava veida mīlestības imunitāti. Ja šīs sastāvdaļas mazinās, cilvēkam var sākties grūtsirdība, dažāda veida depresijas, kā arī zust vēlme uzņemties atbildību par savu dzīvi utt.

Nagi paši par sevi cilvēkam pilda aizsardzības funkciju. Sēnīte tautā tiek uzskatīta par parazītveidīgo. Ja cilvēku ir pārņēmusi šāda veida kaite, tas var norādīt uz to, ka viņam jāmācās paļauties uz citiem (bieži vien šiem slimniekiem šķiet, ka apkārt ir indivīdi, kas to vien dara, kā tikai parazitē uz citu rēķina). Visbiežāk šie cilvēki jūtas neaizsargāti, jo viņiem šķiet, ka var paļauties tikai un vienīgi uz sevi. Nereti viņus raksturo arī pārāk liela sīkumainība, kas aktualizē vēl kādu dzīves mācību stundu – viņiem jāmācās pieņemt citus cilvēkus tādus, kādi viņi ir – jāmācās uzticēties. Tikko situācija un cilvēki taps pieņemti, slimniekam tiks dota iespēja atveseļoties. Ja sēnīte ir uz kāju pēdām, tas norāda, ka cilvēks nav apmierināts ar savu dzīvi. Tā ir cilvēku grupa, kura ļoti dziļi sevī tur aizvainojumus. No tā izriet, ka viņiem jāmācās piedot un saskatīt cēloņus – kāpēc apkārtējie tā rīkojušies. Ikviena konfliktsituācija, ar ko indivīds sastopas dzīves laikā, ir domāta, lai attīstītos un augtu. Līdzko cilvēks atsakās šīs lietas izprast, viņš attālinās no Dieva jeb zaudē šo mīlestības imunitāti, kas ikvienu pasargā no visām Zemes kaitēm.

Darbs ar sevi

Ir daudz un dažādu medikamentu un līdzekļu, ar ko šo kaiti (pēdu un nagu sēnīti) var ārstēt, taču

nav nozīmes dzert zāles vai apmeklēt dažāda veida procedūras, ja cilvēks pats ar sevi nespēj tikt galā,

uzskata vēdiskā astroloģe un ājurvēdas speciāliste Inga Ruņģe. Agri vai vēlu šī veselības problēma atgriezīsies, lai kārtējo reizi cilvēku piespiestu atvērt acis un sākt kaut ko darīt lietas labā – savas nākotnes labā. Visums katru dienu mums, Zemes iedzīvotājiem, sniedz zīmes – parāda katra vājās vietas, uz kurām vajadzētu likt akcentu un veikt sava dvēseles skapja ģenerāltīrīšanu.

Lai tiktu galā ar sēnītes infekciju, atliek tikai no sava labās veselības skapīša ņemt laukā un ikdienā lietot četras tabletes FSIG:

F tablete:

 • organisma attīrīšana (ieskaitot rīta un vakara kāju procedūras);
 • fiziskās aktivitātes;
 • pareizs uzturs (nelietot uzturā rauga un cukura izstrādājumus).

S tablete:

 • sevis mīlēšana;
 • piedošana sev un citiem;
 • uzticēšanās.

I tablete:

 • mācīšanās kontrolēt savas domas un valodu;
 • sevis un citu analizēšana (bez agresijas un nosodīšanas);
 • mācīšanās un Visuma likumu pielietošana praksē.

G tablete:

 • dzīvošana šeit un tagad;
 • sarunas ar Dievu (pateicības veidā);

beznosacījuma mīlestība (katru cilvēku pieņemot tādu, kāds viņš ir).

© Inga Ruņģe

Žurnāls Taka / 2015.augusta numurs

P.S. Varbūt kādam šis raksts ir aktuāls, lūdzu, padalies tālāk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *