ATSAUKSMES

Kosmoss…. Visums… Dievs… psiholoģija… un izrādās pāri visam  – vēdiskā astroloģija.

Mani vienmēr ir interesējušas mistiskās lietas; domās ļoti bieži esmu bijusi meklējumos, kāpēc lietas notiek tā, kā notiek? Kādēļ kaut kādos brīžos ir labi, bet tad pienāk laiks, kad viss ir šķērsām? Kādēļ vienu gadu ir daudz piedāvājumu, savukārt nākamajā jau jādomā kā galus savilkt kopā? Kādēļ divas ar pusi dienas varu justies labi, komfortabli un mierīgi, bet nākamās divas ar pusi – eju kā viesulis un taisu konfliktus uz līdzenas vietas???? Un vispār – kādēļ vairāk valkāju bikses nevis kleitas? un kādēļ ceļojot priekšroku dodu lidmašīnai, nevis prāmim?  Protams – man pašai likās, ka ar mani kaut kas nav kārtībā, jo nevarēju atrast „pareizo” atbildi uz visiem „kādēļ….?” Kā sacīja Šerlohs Holms: „Vatson, elementāri..” Tieši vēdiskā astroloģija man deva atbildi, kādēļ kleitu vietā izvēlos bikses,  kādēļ es šobrīd pieņemos svarā, kādēļ es daru to darbu, ko tagad daru un kas man vispār jādara?,  kādēļ vienu pēc otra esmu zaudējusi ļoti tuvus cilvēkus, un galu galā – kādēļ pirmais bērns man dzima 29 gadu vecumā, nevis daudz agrāk?

Pateicoties vēdiskajai astroloģijai, tagad izprotu ne tikai savu, bet arī savu ģimenes locekļu  uzvedību, emocijas, attieksmi.. Un pat ir iespējams pateikt, kad manam vīram gaidāms algas pielikums! :) Un zinu, ka turpmāko 2 gadu laikā jaunu auto man labāk nepirkt! :)

Vēdiskā astroloģija šobrīd man ir jau dzīvesveids, jo vairs nepieņemu apgalvojumu – šodien ir 3.prognoze, tādēļ jūtos slikti. Tagad domāju astroloģiskās kategorijās: kad man Su tranzīts „izkāps” no 12.mājas, no tā vien jau daudz kas mainīsies uz labo pusi :)

Zinu, zinu, daudzi netic astroloģijai un neņem to par pilnu. Par laimi, mācību nolūkos analizētās kartes, ir parādījušas pilnīgi ko pretēju: cilvēks ar vieglu smīnu ir uzklausījis manis teikto, bet tad pēc viena manis sacītā par kādu notikumu šīs cilvēka dzīvē, šī persona ļoti nopietni pajautāja: „kā es to zinu??? Kā es zinu, ka kas tāds ir noticis, jo Tu (domāta Es) nekādi nevari zināt!!” Mana vienīgā atbilde uz šo jautājumu: „Es to nezinu, bet redzu to Tavā kartē.” Tajā brīdī „Neticīgais Toms” palika lielās pārdomās… Protams, saruna ar šo cilvēku turpinājās… Bet jau citā līmenī: kam pievērst uzmanību un ko darīt, lai uzlabotu situāciju… un tieši to ir iespējams izdarīt ar vēdiskās astroloģijas palīdzību!

Esmu ļoti pateicīga Visumam par Ingas ienākšanu manā dzīvē, esmu pateicīga Ingai par šīm nodarbībām, zināšanām, skaidrojumiem, dzīves sakarībām, sarunām…

Inese

**********************************************************************************************

Jau kopš 2012.gada mācos astroloģiju pie Ingas Ruņģes. Tas kā es ar Ingu iepazinos un vispār nonācu līdz astroloģijai bija diezgan zīmīgi un nepārprotami. Par ko esmu ļoti pateicīga Dievam.

Man bieži jautā, ko man dod astroloģija. To nevar pateikt vienā vārdā, taču emociju ir daudz un ļoti pozitīvu. Astroloģija nav tikai planētu pētīšana tā ir mācība par dzīvi kopumā, par tām senajām viedajām zināšanām, ko šodienas cilvēks ir aizmirsis. Astroloģija man ir kā instruments, kā neatsverams palīgs, lai saprastu galvenos dzīves uzdevumus un arī labāk izprastu sevi un apkārt notiekošo. Cik sevi atceros, man vienmēr ir interesējusi psiholoģija, veselīgs uzturs un harmonija – un astroloģija to visu lieliski papildina un apvieno, jo pētot kartes un līdzsvarojot vai stiprinot kādus ne tik šķietami pozitīvos kartes aspektus tas viss tiek ņemts vērā. Un rezultātu var sasniegt tikai kopsakarībā.

Astroloģija būtībā ir dzīves mācība. To var salīdzināt ar karti – ja mēs kaut kur braucam un nezinām ceļu – mēs iespējams nonāksim galamērķī, bet būsim patērējuši daudz enerģijas, laika un naudu. Taču, ja mēs dodamies ceļā ar karti tad mēs būtiski atvieglojam savu gājumu.  Un tas ir tieši tas kā es uztveru astroloģiju – kā karti, kas palīdz manā dzīves gājumā. Un tiešām palīdz JTas nenozīmē, ka nebūs grūtību – būs, taču būs arī sapratne par notiekošo. Esmu pārliecināta, ka ļoti liels nopelns ir tieši pasniedzējai par ko LIELS PALDIES viņai kā arī paldies par pacietību un atbalstu. Šo gadu laikā esmu mācījusies un turpinu mācīties kā pieņemt visu notiekošo ar pacietību un pateicību un droši varu teikt, manu dzīvi tas ir ietekmējis ļoti pozitīvi. Un ir patīkami, kad redzi kā tas strādā.

Inga es no sirds novēlu Tev radošus panākumus, paklausīgus un cītīgus skolniekus, patiesu laimi un bezgalīgu mīlestību sirdī.

Patiesā cieņā un mīlestībā,

Dzintra

**********************************************************************************************

Vēdiskās astroloģjas lekcijas man bija kā svētki, kas daiļoja manu ikdienu. Vienmēr bija iekšējs pacilājums,dodoties uz šīm lekcijām,jo varēja pavadīt laiku ar jaukiem cilvēkiem un iegūt zināšanas.
Par astroloģiju varu teikt, ka reizēm ir bijis  bail kaut ko uzzināt,jo ne vienmēr visas ziņas ir iepriecinošas. Bet uzskatu,ka zināt tā ir  priekšrocība, jo var sagatavoties un iespējams, kaut ko nevēlamu novērst. Tāpēc tas ir loti interesanti, ko visiem arī novēlu iepazīt…

Privātās konsultācijas man ir bijis liels atbalsts grūtos brīžos.  Un ir palīdzējušas turēties uz Gaismas cela, ko man pašai nav viegli izdarīt. Un par to esmu ļoti pateicīga.

Savam skolotājam novēlu spēku un ļoti labus skolniekus!!!

Par visu to esmu Tev ļoti pateicīga, Ingu!!! Tiešām!!!

Lai Tev un Taviem, mīļajiem viss ir labi un vēl labāk!!!

Dace

**********************************************************************************************

Mīļum lielais Tev paldies par visu ko Tu dari! Paldies Tev saka arī mūsu mazā Čiepiņa, kuru mēs sagaidījām ar Tavu palīdzību. Tu biji tas, kas ienesa saules staru un šis stars redzams arī mūsu meitiņā. Katru rītu viņa priecē mūs ar savu smaidu, kas ir apliecinājums mūsu kopīgajam darbam, kas nebija nemaz tik viegls. Paldies, ka izmisuma brīdī mūs sapurināji un parādīji gaismas ceļu!

Bučas no mums

Jānis, Anete un mazā Asnāte

**********************************************************************************************