DZĪVES CEĻOTĀJA

Paldies

Dažreiz dzīves laikā mēs pazaudējām sevi.. Aizmirstam, ko gribējām darīt un par ko kļūt. Pārdodam sevi pieaugušo pasaulei, aizmirstot to, kādi mēs patiesībā esam..
Ir cilvēki, kuri nāk un liek saprast, ka ir pienācis laiks būt pašam..
Kāds no tiem atstāj patīkamas atmiņas.., bet kāds – vilšanos..
Visumam nav labu vai sliktu cilvēku, bet katram cilvēkam ir sirdsapziņa. Tieši sirdsapziņa ir tā, kas ļauj mums katram augt un attīstīties, vai tomēr no dusmām un aizvainojumiem ripot lejā no sava iesāktā attīstības ceļa.
Katru cilvēku, kuru mēs satiekam savā dzīvē.., satiekam tieši tad, kad nepieciešams apgūt jaunu mācību stundu, lai pārietu jaunā attīstības līmenī. Kāds rezultāts būs mācību stundai – atkarīgs no cilvēka sirdsapziņas. Ja tā ir tīra un gatava pieņemt Visuma doto pārbaudījumu, tad tieši satiktais cilvēks palīdzēs uzkāpt uz jaunā dzīves pakāpiena.
Atceries! Ja esi uz pareizā ceļa, tad Visums tev sūta palīgu, kurš dod spēku un grūdienu tavam jaunam izvēlētam attīstības virzienam.
Katru reizi, kad domāsi par cilvēkiem, kuri satikti dzīves laikā.. pamēģini saprast, kāpēc šis cilvēks gadījās tavā konkrētajā dzīves posmā? Ko viņš deva tev, un, ko tu viņam? Kāda mācība tev tika dota?
..jo, nejauši satiktu cilvēku nav!
Atceries visus tos cilvēkus, kuri tev bija blakus dzīves grūtākajos brīžos un sniedza savu atbalsta plecu. Kā arī tos, kuri ikdienā tevi uzmundrināja, iedvesmoja un dalījās ar savu pozitīvo noskaņojumu. Pasaki viņiem visiem PALDIES!
..bet tagad atceries savus augstumus un kritumus.., padomā, kuriem cilvēkiem tev par to jābūt pateicīgam.. Ja nebūtu viņu, tad tavs attīstības ceļš ātri beigtos un tu nespētu novērtēt to, kas tev šobrīd ir.
Atceries!
Nav zināms, kas tu būtu, ja nebūtu saticis šos cilvēkus..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *