DZĪVES CEĻOTĀJA

..neko negribu..

Neko vairs negribu..neko. Viss ir apnicis. ..tikai gulēt un atpūsties. Nē, it kā jau gribu.., kaut kas būtu jāizdara, varbūt kaut ko jāpamācās.., bet nevaru..

Atzīsties, kaut kas pazīstams, vai ne? Tici, arī man.
Kā ar to cīnīties? Kā ar to tikt galā? Kā izlīst laukā no šīs dziļās bedres, kad šķiet, ka nekas vairs nespēj tevi motivēt un priecēt?
Hm..Varbūt mēģinām kopā tikt laukā no šīs bedres?
Parasti vakarā ejot gulēt pavīd doma, ka rīt būs visforšākā diena. Ka noteikti pamodīsies 5 no rīta, lai veiktu fiziskos vingrinājumus, ka tiks izdarītas visas lietas, kas uzkrājušās, ka mācīsies spāņu valodu, pierakstīsies uz apmācībām, ka kaut ko skaistu uzzīmēsi, bet varbūt sanāks uzrakstīt pat stāstu..
..bet pamostoties tu jūti, ka tev vienkārši nav spēka.. Tu saproti, ka arī šī diena būs tāda pati kā vakar..
Iespējams, ka ir kaut kāds iemesls kāpēc tu tā jūties. Kāpēc neko negribas? Kāpēc trūkst motivācijas? Kāpēc tavās acīs ir zudusi dzirksts?
Zini, var gadīties, ka tu vienkārši esi pārguris gan fiziski, gan garīgi. Varbūt tu pārāk daudz domā par darbu un neatliec laiku atpūtai? Vai arī neatvēli sev laiku, lai pabūtu vienatnē ar sevi? Tev viss šķiet pelēks un bezgaršīgs.. Bet varbūt tavam organismam trūkst vitamīnu..
Kā tikt galā ar sevi šādos brīžos? Zini, šī ir reize, kad recepte ir viena, kas der visiem. Tā ir DISCIPLĪNAS recepte.., kur zāļu nosaukums – LAIKS TIKAI SEV.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *