ASTRO ZIŅAS

Merkura retro ballīte var sākties

Vairākos indiešu tekstos 📖 tiek minēts retrogrādo planētu ietekme uz cilvēku dzīvi. Vai zināji, ka retro ®️periodā katra planēta ļoti tuvu pietuvojas Zemei🌍? Attiecīgi, cilvēki ir spiesti risināt šī perioda pārbaudījumus/problēmas. Gluži kā pilnmēnesī 🌝 visi sāk “trakot”, tieši līdzīgi scenāriji notiek retro planētu laikā, tikai trakošana ir konkrētās planētas kompetencē.
Visbiežāk no visām planētām var redzēt Venēru, pēc tam rindas kārtībā retro laikā pie debesu maliņas ✨✨✨var ieraudzīt arī Marsu, Merkūru, Jupiteru un pēdējo Saturnu. Šobrīd debesu jumā ir iespēja ieraudzīt Jupiteru un Saturnu, bet tuvojas brīdis, kad draudzīgajai retro kompānijai pievienosies Merkūrs. Retro ballīte Merkūram sāksies 8.jūlijā., kas turpināsies līdz 1.augustam. Respektīvi, ja šobrīd cilvēki izjūt retro Jupitera un Saturna nepaveiktās kompetences uzdevumus, tad drīzumā pievienosies Merkūra kompetence. Ko tas nozīmē? Tas nozīme, ka būs communication problem.. 😶 IT joma turat visus 👍🏻👍🏻👍🏻, lai kaut kas nenojūk, jo pieredze rāda, ka šis jauneklis regulāri ®️retro laikā kaut ko izsit no ierindas. 😕
No vakardienas Merkūrs pārgāja Karkas (Vēža) ♋️ zīmē, īpaši omulīgi jauneklis šeit nejūtas, attiecīgi šis izstrādās dažādas viltības, lai panāktu savu. Šī iemesla pēc līdz 26.augustam esi uzmanīgs, jo tieši šajā laikā sabiedrībā palielināsies manipulatīvas enerģijas. Tas ir, manipulēs viens ar otru uz urrā.., galvenais neuzķerties.
Starp citu, šajā laikā jāpiedomā ļoti ko runā, par kritizēšanu 🤐 un jociņiem aizmirstam, savādāk var iegrābties nepatikšanās.., jo cilvēki šajā laika visu uztvers personīgi.
💡Jaunu neko neuzsākt, labāk pabeigt iesāktās lietas! 😉
Par aptumsumiem, ja būs brīvs brītiņš ar padalīšos. Teikšu vienu, jūlijā labāk būt atvaļinājumā 🕉
🍀PRIECĪGUS SVĒTKUS!🍀
Pateicībā un Mīlestībā
Inga 🕉🙏🏻💚

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *