ASTRO ZIŅAS

Mēness aptumsums un tā ietekme uz katru 19.11.2021.

Liela daļa cilvēku nenovērtē planētu ietekmi uz dzīvi, vairumā pat netic, kaut gan ļoti labi ir informēti par magnētiskajām vētrām, saules ietekmi, kad var pastiprināties problēmas ar sirdi un citas ne tik patīkamas lietas. Tas tikai norāda to, ka cilvēks ir attālinājies no dabas un tiem esošajiem procesiem.

Viens no likumiem, ko nepieciešams ņemt katram vērā ir tas, ka jebkura cilvēka darbība, vārds, doma automātiski ierakstās konkrētās planētas “jurisdikcijā”. Tālāk, atkarībā no rakstura iezīmēm un planētas darbības, tā var atstāt uz konkrēto cilvēka nākotni pozitīvu vai negatīvu ietekmi.

Mēness ir planēta, kuras jurisdikcijā ir bērnības laiks, sevis pieņemšana, intuīcija, komforts, emocijas, iekšējais miers, ūdens. Tāpat arī šī planēta sniedz informāciju par māti un radīšanas procesu kā tādu. Tāpēc Mēness aptumsumi ir tas periods, kad tiek kaut kam pielikts punkts un vienlaicīgi tiek dota jauna informācija par nākošajiem diviem gadiem, kas būs cilvēkam jārisina.

Šoreiz Mēness aptumsums notiks Vērša zīmē un Krittikas nakšatrā. Nakšatras simbols jau vēsta, kas var būt tuvāko divu gadu laikā, jo tās simbols ir žilete. Ar žileti var rīkoties uzmanīgi un nesavainot sevi, bet var neuzmanības dēļ vai dusmu uzplūdā arī savainoties. Atbildīgā planetā par šo nakšatru ir Surya jeb Saule, kas pārstāv Agni jeb uguns dievību. Agni simbolizē parasti ar  7 uguns mēlēm, kas tiek skaidrots, ka cilvēkam dzīves laikā ir iespēja sasniegt septiņus apziņas līmeņus. Agni ir 7 rokas, kas atgādina svastikas simbolu. Svastika simbolizē garīgo izaugsmi un progresu. Kreļļu simbols uz dievības sniedz informāciju par to, cik spēcīgas ir lūgšanas un garīgās prakses ikdienas dzīvē.

Šī aptumsuma ietekme jau bija jūtama trīs mēnešus iepriekš. Attiecīgi, katrs pasaules iedzīvotājs to izjuta ar attiecīgajām likumdošanas izmaiņām. Ņemot vērā to, ka aptumsums notiek uz Vērša un Skorpiona ass, un atbildīgā par Vērša zīmi ir Venēra, tad katram Zemes iedzīvotājam būs ļoti nopietni jāizvērtē apkārt notiekošais. Nākošo divu gadu laikā cilvēks ļoti piedomās pie tādām lietām kā: ģimene, komforts, resursi, pašvērtējums. Globālajā līmenī šo divu gadu laikā mainīsies finanšu sistēma, tiks sperti nopietni soļi ciparu valūtā, vai tas izdosies, viss atkarīgs no cilvēku apziņas līmeņa, kas viņiem būs svarīgs. Būs reformas saistībā ar nekustamajiem īpašumiem, lauksaimniecības zemēm, privātīpašumiem. Mainīsies likumdošana un īpašumu vērtība. Pastāv iespēja, ka tiks izveidoti jauni nodokļi, vai manīsies vispārējā nodokļu sistēma kā tāda. Tiks piedāvātas arvien vairāk un vairāk jaunu ofertu. Jautājums, vai cilvēks tās akceptēs vai noraidīs?

Kāpēc aptumsumu laikā, jo īpaši Mēness ir jābūt uzmanīgiem ar pieņemtajiem lēmumiem?

Tāpēc, ka šajā laikā visi pieņemtie lēmumi parasti ir grūti maināmi. Cilvēks neapzināti sevi ieliek važās uz pāris gadiem.

Kā izvērtēt, cik nopietna aptumsuma ietekme varētu būt uz konkrētu cilvēku?

Pēdējais tāds aptumsums bija 2002.gada decembrī. Paviriniet savas dzīves grāmatas lappuses atpakaļ un, jūs varēsiet jau apmēram nojaust, kādas vēsmas nesis jaunais Mēness aptumsums.

Kā ietekmēs katru Mēness zīmi vai ascendenta zīmi šis Mēness aptumsums?

AUNS

Auniem šis aptumsums ietekmēs finanses, jo visas darbības notiks jūsu 2.mājā. Jums būs jāpieņem svarīgs lēmums vai mēģināt ar to pašu enerģijas līmeni izspiest finanses vai tomēr strādāt ar sevi, lai paaugstinātu savu enerģētisko līmeni, lai uzlabotu savu veselības stāvokli un varētu sasniegt daudz lielākas iespējas finanšu laukā. Saudzējiet zobus, jo var šo divu gadu laikā pastiprināties vajadzība apmeklēt zobārstu. Vārīga vieta būs arī jūsu balss saites.

VĒRSIS

Jūsu iniciatīvas un iespēju laiks ir sācies. Lai arī būs jāvelta uzmanība veselības jautājumiem, jūs šī nianse netturēs iet uz priekšu, lai atrasu kaut ko labāku priekš sevis, lai spētu apmierināt savu ego. Sadarbība un vēlreiz sadarbība.

DVĪŅI

Jūs tuvāko divu gadu laikā radikāli gribēsiet kaut ko mainīt, vienlaicīgi arī atbrīvoties no kaut kā (materiālās lietas). Pastāv iespēja, ka strādāsiet attālināti, jo klātienes darba jautājumi jūs neinteresēs. Daudz domāsiet par dzīvi, klusēsiet, lai jūsu plāni piepildītos. Saudzējiet finanses, pirms pirkt materiālās lietas, izvērtēt, vai tiešām to vajag un, vai bez tā nevara iztikt. Var gadīties, ka būs jāiesaistās, lai nokārtotu mantošanas lietas.

VĒZIS

Jūsu visa uzmanība nākošajos divos gados būs vērsta uz draugiem un biznesu. Būs iespēja tikt pie labas komandas, lai attīstītu savu biznesu online režīmā. Ja problēmas partnerattiecībās vai bērnu jautājumā, pastāv iespēja tās atrisināt.

LAUVA

Lauvai nopietna viela pārdomām, jo aptumsums ies cauri 10.mājai, kas atbild par karjeras un statusa jautājumiem. Pastāv iespēja, ka mainīsiet darbu, darba sfēru, priekšniecību vai vispār pieņemsiet lēmumu kļūt patstāvīgi. Darbs var būt saistīts ar ārzemju kompāniju vai citu valsti. Lauvas būs lielas dilemmas priekšā vai tērēt citam savus iekšējos resursus, vai tos izmantot savām vajadzībām.

JAUNAVA

Jaunava noilgojusies pēc jaunām zināšanām,  pasaules izzināšanas un citu kultūru iepazīšanu. Re! Jūsu vēlmes tiks piepildītas tuvāko divu gadu laikā. Tās Jaunavas, kuras vēl nav satikušas savu otru pusi, pastāv iepsēja to satikt no aizjūras zemēm, vai arī šis aizjūru vikings būs iepeldējis jūsu teritorijā, ka diži meklēt nebūs vajadzība. Šis ir laiks, kad jums veiksmīgi izdosies kārtot nekustamo īpašumu darījumus vai noslēgt starptautiskos līgumus.

SVARI

Interesants laiks, jo ieslēgsies 8.māja un tās jurisdikcija. Ieteikums uzpasēt veselību, jo tuvāko divu gadu laikā var uzplaiksnīt hroniskās slimības. Ieteikums izmantot kādu apdrošināšanas veidu, lai gūtu arī kādu labumu tādā veidā. Var rasties iepsēja nokārtot mantošanas lietas, alimentu izmaksu utt.

SKORPIONS

Skorpions daudz domās par attiecībām. Vai jūtas labi ar esošajām, vai kaut kas būtu jāmaina? Ļoti daudz domās par vārdu “Brīvība”. Jums šo divu gadu laikā var pastiprināti mainīties paziņu loks un sadarbības iespējas ar tiem. Jūs pieliksiet kaut kam treknu punktu, lai uzsāktu kaut ko jaunu.

STRĒLNIEKS

Hm.., interesanti, bet Strēlniekiem jādomā par lietām, no kurām viņš gūs kaifu, un nenodara pāri savai fiziskajai un mentālai veselībai. Šie divi gadi jums dos laiku padomāties, kas ir tas no kā jūs varētu gūt gan baudu, gan naudu. Jums būs liels ideju ģenerēšanas laiks, galvenais visu piefiksējiet, lai tās pēc tam var realizēt arī fiziskajā plāksnē. Gadījumā, ja kāds ir jums parādā, tad šajā laikā šīs lietas arī nokārtosies, galvenais neņemt  pašam jaunus parādus.

MEŽĀZIS

Jums no visām zīmēm ir paveicies visvairāk. Varēsiet baudīt mīlestību, prieku, kaut ko jaunu apgūt. Optimisms kūsās no visām pusēm, kas var lieki pievērst uzmanību no pretējā dzimuma, īpaši, ja esiet attiecībās. Galvenais neaizmirst par morālām lietām un ievērot tās. 😉

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīriem aktualizēsies jautājums par pārcelšanos, kas var būt saistīta ar dzīves vietas maiņu, darba vietas  maiņu. Kopumā risināsiet arī nekustamā īpašuma lietas, kas nāk no mātes puses, jo būs ieslēgusies 4.mājas jurisdikcija. Nāks klajā kaut kādi dzimtas noslēpumi, vai vecie dokumenti. Visnotaļ interesants laiks.

ZIVIS

Noslēgtās Zivis ies tautās jeb gribēs ļoti komunicēt ar citiem, bet ar savas frekvences cilvēkiem. Ieguldīs naudu dažādos komunikācijas līdzekļos. Ģenerēsiet idejas kā labāk caur komunikācijas instrumentiem nopelnīt. Tiem, kuri vēl nav ieguvuši auto vadītāja tiesības vai iegādājušies auto, tad šo divu gadu laikā noteikti to izdarīsiet.

 

P.S. Ja Tev šī Mēness aptumsuma analīze bija saistoša un interesanta, lūdzu, padalies tālāk, lai draugi arī būtu informēti.

Pateicībā un Mīlestībā

Inga 🕉🙏🏻💚

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *