BLOGS

Laika līniju dziedināšana

Ir pagājuši 2 mēneši kopš esmu saplūdusi ar Laika līniju dziedināšanas metodi. Intensīvi, viena mēneša laikā tika apgūti visi trīs līmeņi. Šobrīd tikpat intensīvi notiek praktizēšana gan ar sevi, gan ar citiem, jo plānots iet uz Skolotāja līmeni. Tāpēc gribu pateikties ikvienam, kuri kopā ar mani ļaujās un paši sev palīdz risināt savas negatīvās programmas, uzstādījumus un blokus, kas ikdienās dzīvē traucē pieņemt lēmumus vai soļot dzīvē uz priekšu.

Katrs rīts man sākās ar sava Augstākā Es tikšanos īpašā vietā, kas paredzēta ir tikai mums.  Pēc katras tikšanās un dziedināšanas procesa esmu piepildījusies ar Dievišķo enerģiju, kas vada visas dienas garumā. Gaismas enerģija, kas ļauj ļauties plūsmai, kuras klātbūtnē visi šķēršļi izgaist.

Interesanti ir vērot, kad cilvēks saskaroties pirmo reizi ar šo metodi izjūt pirmās pārmaiņas sevī, un sāk apzināties, ka viņš pats var tikt galā ar savām pagātnes traumām, kas ir gadiem vilktas uz priekšu kā liels kartupeļu maiss. Vislielāko sajūsmu rada tas, ka viņi tiekas ar savu Augstāko Es. Pirmā iepazīšanās aci pret aci tik ļoti katru saviļņo un iedvesmo, ka gribas palikt šajā mirklī un nekur nesteigties prom. Tālāk jau norisinās dziedināšanas procesi, kas brīžam sākumā nešķiet tik viegli, bet cik liela gandarījuma sajūta ir pēc tam, kad dvēsele veiksmīgi tikusi ar to galā. Kādam tas izdodas ar pirmo reizi, bet, ja pagātnes trauma ir dziļi iesēdusies, tad nepieciešami ir vairāki seansi. Cilvēks pats jūt, vai dziedināšanas process jāturpina atkārtoti, vai tomēr darbiņš ir padarīts. Labi padarītais darbs izpaužas katram dažādi. Kādam tās ir laimes asaras, kas apliecina, ka viss ir noticis, kādam sirds centrā ir tik viegli, ka viņš gatavs izplest spārnus, lai dotos tālākā ceļojumā, bet kādam ir sajūta, ka pleci tik ļoti atbrīvojušies no uzkrātā smaguma, kas ļauj pacelt galvu un saredzēt to, kas līdz šim slīdejis garām. Tas ir mirklis, kad es priecājos kopā ar otru, jo viņam pašam ir izdevies tikt gala ar destruktīvajām programmām, kas bremzējušas viņu kādā no dzīves jomām.

Jā, šī metode ir fantastiska un pārbaudīta uz sevi. Tāpēc aicinu ikvienu vai nu apgūt šo metodi, vai vienkārši apmeklēt kādu no seansiem, lai pārliecinātos par tās efektivitāti.

 

Lai Top!

Ar Mīlestību un uz sadzirdēšanos!

Inga 🕉💚🙏🏻

 

Foto: motaru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *