BLOGS

Laika līniju dziedināšana jeb Skolotāja grēksūdze


Šis būs mans pieredzes stāsts, kurš var likt kādam saņemties un piecelties, lai ietu uz priekšu un saprast, ka lielākais spēks ir mūs pašos. Informēju, ka tā nav nekāda reklāma, ja kāds to šeit sāk saskatīt, tad lūgums aizvērt lapu ciet un iet tālāk savos darbos.

Tie cilvēki, kuri mani ļoti labi pazīst, zina, ka neesmu no čīkstētāju sugas. Ja ir problēma, tad meklēju risinājumus. Vārdu salikumu “Laika līniju dziedināšana” manīju 3 gadus atpakaļ. Parasti, kad kaut ko meklē atrodi ko vajag, bet papildus atnāk vēl kāda informācija. Arī šī reize nebija izņēmums, toreiz es pārskatīju šīs tehnikas autora lapu. Atceros, ka nebija iekšējā klikšķa un es to aizvēru ciet. Pēc tam manā grāmatu plauktā nonāca šī autora (Sal Rachele) tulkotās divas grāmatas “Zeme mostas” un “Dvēseles integrācija”. Abas grāmatas izlasīju ļoti ātri, un otro reizi sastapos ar vārdu salikumu “Laika līnijas”, un atkal es tam nepievērsu uzmanību. Visa informācija, kas bija aprakstīta grāmatā “Zeme mostas” bija pazīstama un tuva. Tā es turpināju dzīvot, strādāt un sniegt nepieciešamo atbalstu cilvēkiem, kad tie lūdza manu palīdzību.

Jā, ikdienā es strādāju vienā organizācijā, man bija vadošs amats, kurš paņēma ar katru gadu arvien vairāk mana brīvā laika, tāpēc arvien mazāk un mazāk man sanāca laiks maniem hobijiem, kuru man ir ļoti daudz un tos visus ļoti mīlu. Pēdējo 18 gadu laikā biju apguvusi dažādas Austrumu prakses un zināšanas, turpināju sevi attīstīt dziedniecībā. Bez sistēmas 3 augstākajām izglītībām man ir x3 alternatīvās izglītības. Visas šīs alternatīvās zināšanas izmantoju ikdienas praksē, kas ļoti palīdzēja daudzas lietas sakārtot gan sev, gan saviem ģimenes locekļiem, gan citiem. Piekritīsi, ka zināšanas mums dod spēku un redzēt vairāk, nekā tad, kad cilvēks nezina.

Kopš 2005.gada apgūstu vēdisko astroloģiju. Zinātāji zina, ka šo zinātni ja esi iesācis, tad mācīsies līdz mūža galam. Jā, joprojām mācos! 😊 2019.gadā bija kārtējās mācības, šoreiz tās bija pie viena indiešu vēdiskā astrologa V.P.Goela. Toreiz mēs detalizēti izskatījām dzīves sfēras. Mācību laikā V.P.Goels parasti izskata studentu jautājumus pa attiecīgajām dzīves sfērām. Vienā no tām izskatījām arī manējo, jo man bija nepieciešams apstiprinājums tam, ko es redzu skatoties uz savu karti. Skatoties redzēju, ka 2021.gadā profesionālajā sfērā man būs ļoti lielas pārmaiņas, ka pieņemšu lēmumu iet prom no darba, lai arī to ļoti mīlēju. Skolotājs to apstiprināja, toreiz vēl viņš noteica, ka 2021.gada otrajā pusē man būs jāpieņem ļoti svarīgs lēmums saistībā ar savu darbu. Tas nebūs viegls, bet es ar to tikšu galā. Sākās slavenais 2020.gads, informācijas gūzma lija no augšas un apakšas, bet sirds balss čukstēja, ka kaut kādas netīras lietas notiekas apkārt. Tāpēc sāku meklēt atbildes uz saviem jautājumiem. Attiecīgi, kārtējo reizi, kas meklē, tas atrod, bet tie atradumi ar katru dienu bija lielāki un lielāki. Tā kā man ir viena no alternatīvajām izglītībām arī ajūrvēda, tad medicīnas jautājumi man nav sveši. Jā, neesmu klasiskās medicīnas piekritēja, bet kāds atzars arī savā laikā tika izskatīts ajūrvēdas studēšanas laikā. Tas gan bija vairāk salīdzināšanas pēc, bet ar to arī pietika, lai rastos nepieciešamā izpratne par lietām. Šajā gadā atkal meklējot citu informāciju, atradu citu, kas ir saistīta ar juridisko fikciju. Ja kādam interesē, kas ir Dabiskās tiesības, Jūras Tiesības, Romas tiesības utt., meklējiet un būsiet uz pauzes. Tā atkal bija jauna pasaule, kur iegūtās zināšanas pavēra vēl lielāku redzesloku, lai konstatētu apkārtējās neprātības.

Pienāca 2021. gads, hobijiem vispār nebija laikā, jo darba apjoms darbā jau otro gadu bija tik nežēlīgs, ka strādāju pat naktīs. Patiesība, jau 2020.gadā man sākās izdegšanas problēmas, bet es tās negribēju atzīt. Parasti tas tā notiek ar atbildīgiem cilvēkiem, viņi nespēj apstāties.. Tādā arī biju es, strādāju vairāku cilvēku darbus, jo bija to trūkums, lai tikai ievērotu termiņus un spētu visus darbus nodot paredzētajā laikā. Plus, bija organizācijas volontieris, piestrādāju par psihologu. Tas, patiesībā, man ļāva nesabrukt, jo apzinājos, ka citiem ir trakāk un viņiem šis psiholoģiskais atbalsts ir vairāk nepieciešams nekā man, jo gan jau es ar savām praksēm atkopšos. Pienāca 2021.gada augusta mēnesis, sapratu, ka jārīkojas un jādodas uz ofisu pakaļ savām mantām, jo tūlīt es pie tām netikšu. Mantas savācu, turpināju darbus no mājām. Tad pienāca slavenais mēnesis, kurā tika paziņots, ka nepieciešams veikt attiecīgō izvēli. Izvēlējos pēc gandrīz 14 gadu darba – aizgāju prom, kopā ar mani arī daži darbinieki.

Pirmais mēnesis pēc aiziešanas man bija miegā. Gulēju 14h dienā, pamodos un joprojām bija sajūta, ka man ir pamaz – gribu gulēt. Tā pirmo mēnesi es nogulēju kā lācis, kura laikā es sapratu, ka mana izdegšana ir ņēmusi virsroku, jo sākās totālā vienaldzība pret visu. Fiziski es to sapratu, bet lai to apzinātos caur visiem 6 ķermeņiem – man pietrūka dūšas. Sievietei, kura no bērnības netika glaudīta pa spalvai, kura vienmēr tika galā ar dažāda veida piespēlētajām dzīves situācijām, nespēja to atzīt. Mēneša beigās es sapratu, ka es nedrīkstu vairs gulēt, jo ne pie kā laba tas mani nenovedīs. Sāku strādāt citā vietā. Psiholoģiski bija smagi.. Tās sajūtas, es pat nevaru aprakstīt.. Katru reizi, pēc tikšanās ar kādu no bijušajiem kolēģiem, sāpēja sirds un vienmēr izplūdu asarās.

Sākās 2022.gada notikumi, arī tur iesaistījos atbalsta sniegšanā, jo mācoties alternatīvo izglītību ieguvu kursa biedrus no vairākām pasaules valstīm, ieskaitot, Ukrainu. Šoreiz kā volontieris palīdzēju gan saviem kursa biedriem, gan viņu ģimenēm – sniedzot psiholoģisko atbalstu. Jā, arī no sistēmas viedokļa man ir iegūta šajā jomā izglītība, kas ļauj sniegt atbalstu krīzes situācijās. Šeit gan vēl palīgā ņēmu metaforiskās kārtis (alternatīvo), jo tad cilvēkam ir vieglāk tikt galā ar lūzuma punktiem. Arī šī situācija man palīdzēja galīgi nesabrukt, jo tepat netālu citiem ir daudz smagāk nekā man. Tieši cilvēku pateicības vārdi par sniegto atbalstu man neļāva ieslīgt vēl dziļākā bedrē.

Esmu cilvēks, kuram ļoti patīk mācīties un apgūt jaunas lietas. Pēdējos divus gadus darba apjoma dēļ arī šī lieta bija atstāta novārtā, jo fiziski jutu, ka es to nespēšu pavilkt. Šoreiz saņēmos, pieteicos. Mācību laikā atskārtu, ka manī ir zudusi mācībprieka degsme. Neskatoties uz to, kaut kā tās mācības pabeidzu, bet gandarījuma sajūtas nebija. Tas pats darbā, darbu dari, bet nejūti gandarījumu, lai arī tas ir interesants. Tu tikai redzi, ka slīgsti arvien lielākā un lielākā depresijā. Vienīgais, kur es jūtu svētlaimi bija daba un dārzs, kur es varēju gūt Mātes Dabas spēku, bet arī tas bija īslaicīgs, jo iebraucot pilsētā, kas apskauta ar 5G torņiem, šī enerģija tika apēsta.

Risinājumi tika meklēti daž ne dažādi, bet manā gadījumā tie nepalīdzēja. Ja arī palīdzēja, tad tas bija jūtams īslaicīgi (1-3 dienas). Sapratu, ka jāmeklē alternatīva. Kā bijušie kolēģi teica, ka esmu neparasta, tad man jāmeklē neparasti risinājumi. 😊  Vienu dienu atcerējos par mājas lapu, kurā biju nokļuvusi 3 gadus atpakaļ. Atvēru, un ieraudzīju, ka plānojas apmācības “Laika līniju dziedināšanā”, un tuvākā grupa ir Krievijas. Pieteicos, un  gaidīju dienu, kad varēs ķerties pie darba. Man nebija jausmas kā tas viss praktiski notiks, bet iekšējā balss teica, ka man to vajag, jo pēdējo 9 mēnešu murgam bija jāpieliek liels trekns punkts.

Pienāca 1.līmeņa apmācību pirmā dienā. Atceros, kā to gaidīju. Pirmajā meditācijā, kas mums notika ar grupu bija jānoformulē nodoms. Man sākās neliela panika, jo nezināju kā noformulēt, ko man īsti vajag. It kā zinu, bet, lai to pateiktu mutiski, atkal grūti izspiest pār lūpām. Šeit man nācā palīgā mans Augstākais Es, kurš mani aizveda uz manu veco darbu, mēnesi pirms prom iešanas. Tajā laikā notika ļoti daudz kopīgu sapulču, un Augstākais Es mani aizveda vienā no tām. Atkal izplūdu asarās, sirds sažņaudzās. Katram sapulces dalībniekam piedevu un lūdzu piedošanu, un sūtīju mīlestību, lai izdziedinātu šo situāciju, kas manī bija iestrēgusi  un tik ilgi mocījusi. Nākošajā dienā notika otrā apmācību diena, kur izmantojot Pērļu virtenes tehniku, es atkārtoti nonācu pie sapulcēm. Tātad vēl nav viss līdz galam izdziedināts. Atkal dziedināju gan sevi, gan šos sapulces dalībniekus. Trešajā dienā turpināju. Nākošajā rītā pēc 1.līmeņa laika līniju dziedināšanas apgūšanas bija darba diena. Sajūtas bija fantastiskas, es sajutu savu agrāko dzīvesprieku, kuru biju zaudējusi pēdējos gadus. Vienkārši lidoju, darbi gāja kā agrāk no roku rokas. Sapratu, ka darbs ir veiksmīgi padarīts, un situācija, kas bija radusies pagātnē – izdziedināta, kopā ar tās dalībniekiem. Tad es analizēju, kāpēc šī meditācija tehnika palīdzēja man tikt galā ar manu dzīves radušos problēmu. Pateicoties tai, tiku izvilkta no slēptās depresijas un tika samazinātas izdegšanas sekas. Tas notika tikai tāpēc, ka šī situācija tika atstrādāta visos 6 ķermeņos:

  • Fiziskais;
  • Emocionālais;
  • Mentālais;
  • Astrālais;
  • Ēteriskais;
  • Kauzālais.

Kamēr situācija netiek izdziedināta visos šajos 6 līmeņos, progresa nav, un var iedzīvoties vēl lielākās psiholoģiskās problēmās līdz pat fiziskajām slimībām. Šis piemērs ļoti labi parāda to, ka cilvēks pats var tikt galā ar savām problēmam, svarīgi, lai pa rokai ir attiecīgie instrumenti. Viņam nav jāmeklē palīdzība kaut kur ārpus, jo visas atbildes ir pašā cilvēkā, jāspēj tikai meklēt. Kas meklē, tas atrod!

Šobrīd esmu apguvusi arī Laika līniju dziedināšanu 2. (Advancētais)  un 3. (Meistara) līmeni, kas ļauj man praktizēt šo metodi. Mērķis iet uz Skolotāju, jo šo metodi gribu izplatīt arī tālāk, jo esmu reāls piemērs tam, ka cilvēks var izdziedināt gan sevi, gan citus, atliek tikai gribēt. Piedevām, apgūstot 3.līmeni ir iespēja darboties grupu meditācijās un dziedināt lielākos apmēros, un jauda tur ir vienkārši milzīga. Šī jauda var palīdzēt izdziedināt un vairot Gaismu, kas nepieciešama ikvienam Zemes iedzīvotājam, lai atstrādātu savāktos “kartupeļu maisus” no esošās un iepriekšējām dzīvēm.

Uz doto brīdi Latvijā ir tikai viens Laika līniju dziedināšanas Skolotājs, kuram ļauts apmācīt 1.līmeni, un tā ir Jolanta Rubine. Ja nav pacietības gaidīt, vai māc šaubas, ka spēsi pieslēgties kādā no Sela organizētajām grupām, tad droši var pirmo līmeni apgūt pie Jolantas. Pirmais līmenis ir pamatlīmenis, kura laikā cilvēks iemācās apgūt šo metodi, lai nākotnē var patstāvīgi strādāt un dziedināt sevi, ar iespēju dziedināt arī citus. Attiecīgi, ja nav tik ambiciozu mērķu kā man, bet gribas darboties tikai ap sevi un citiem, tad pietiek apgūt arī 1.līmeni. Savukārt, 2.līmenis ir padziļinātais, kur tiek izmantotas daudz vairāk tehniku ar iespēju tās izmantot dažādām dzīves situācijām. Savukārt, 3.līmenis ir vairāk koncentrēts uz darbu grupās. Tāpēc  iesaku visiem apgūt šo Laika līniju dziedināšanas metodi, jo tādā veidā jūs ietaupīsiet savu laiku un naudu pie psihoterapeitiem, un ne tikai tiem, jo atbildes uz saviem jautājumiem jūs spēsiet atrast paši.

 

Lai veicas, un varbūt kādreiz tiksimies! 😊

Ar Mīlestību,

Inga 🕉💚🙏🏻

 

foto: mota.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *