ASTRO ZIŅAS

Komunikācijas problēmas jeb retrogrādais Merkurs

Šodien gribējās kaut ko uzrakstīt par februāri, kas jāņem vērā, lai daudz maz vieglākā veidā to pārdzīvotu. 😊
30.janvārī komunikācijas🗣 Guru Merkurs kļūs retrogrāds, un šajā stāvoklī būs līdz 21. februārim. Tie, kuri seko manējām astro prognozēm zina, kas notiek tajos brīžos, kad šī komunikācijas planēta sāk griezties uz otru pusi. Ja kādam interesē, tad jāmeklē mani vecie raksti.
Šoreiz Merkurs retrogrāds kļūs Ūdensvīra ♒️zīmē un Džaništas nakšatrā. ..un te ir tas pats interesantākais, jo šī nianse konkrēti norāda, kurā jomā cilvēkiem būs pārbaudījumi. Par Džaništu atbildīgā planēta ir Marss. Ko tas nozīmē, tas nozīmē, ka komunikācija nedrīkst būt agresijas formā. Tā kā šī nakšatra atbild par Dharmas likumiem jeb Visuma likumiem, tad cilvēkiem ir jābūt uzmanīgiem, lai ar savu komunikācijas veidu nepārkāpj šos likumus, jo kā mēs zinām bumeranga efektu neviens nav atcēlis. Šis ir laiks, kad vislabāk tikt galā ar savām negatīvajām rakstura iezīmēm un egoismu. Teiksim tā, jāmācās disciplinēt savu valodu, jo kā jau iepriekš minēju, eksāmena jautājumi ir saistīti ar Visuma likumu gan teorētisko, gan praktisko apguvi.
Ieteikums: pirms teikt vai darīt 7x nomēri. Ja nespēj izteikties izmanto citus radošus procesus, kā pateikt to, ko nespēj ar vārdiem. 😊Lai izdodas pa mierīgo!

Pateicībā un Mīlestībā

Inga 🕉🙏🏻💚

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *