DZĪVES CEĻOTĀJA

Kas ir dzīve?

Tu jautāsi, kas ir dzīve?
Zini.., dzīve ir viena liela grāmata 📗, kuras lappušu un attēlu 🖼skaits atkarīgs no mums pašiem. Jā.., mēs katrs radam savu dzīves grāmatu, katrs izvēlamies tās vāku un tās saturu. Kādam šis vāks ir melnbalts📓, bet..kādam, tas ir zils 📘kā debesu bļoda, vai zaļa 📗ganību pļava, bet kādam tā ir piebirusi pilna ar magoņgalvām 🥀vai vizbuļiem🌸..
Kāds savas grāmatas saturu izveido ņemot vērā standartus 📜, bet kāds, vienkārši seko savam domu 🕊lidojumam un rada🐾 fantastiskas lapas puses, kurās atrodamas dažādas smaržas🍀.
Vai sajuti..?
Šeit smaržo pēc burvīgā saullēkta 🌞, kas iedvesmo visas dienas garumā! Tur tālāk smaržo kalnu 🏔virsotnes, kas rosina uz uzvarām! Bet šeit ir vēja 💨smarža, kas matu galos šūpojas! Jau tālāk redzams 🌊jūras krasts, kur smieklu smarža izplešās. Tur ceļa 🛣smarža jūtama, kas nebeidzas un turpinās.
..un tur ir sniega kupenas, kur bērni ķer daiļās ❄️sniegpārslas. Šeit maizes 🌾smarža šūpojas, un saule par to rūpējas. Tur lietus ☔️smarža nolija, kas tevi tā vien vilina, lai sarosītos meža 👣pastaigā un izbaudītu kājas slapjumā. Te lapu 🍁🍃🍂smarža virpuļo, kas atstāj pēdas ceļmalās. Tur uguns 🔥smarža jūtama, kas visas sirdis sasilda. Tā katra lapa piepildās un krāsu smaržās krāsojās.
Re, šī lapa kādai grāmatai ir pēdējā, bet šī grāmata vēl turpinās un piepildās..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *