ASTRO ZIŅAS

Kad tiek uzliktas bremzes jeb retrogrādais Saturns?!

Apsveicu, tuvojas laiks, kad varēs darboties ap lietām, kas līdz šim ir iestāvējušās. 😊
Tas nozīmē, ja mēs gribam iesākt kaut ko jaunu, tad iesaku to uzsākt līdz 23.05.2021., pēc tam jaunas lietas virzīsies ar ātrumu 5 km/h. Tātad, būs nepieciešams daudz vairāk fiziskās un garīgās enerģijas, lai nonāktu līdz vajadzīgajam rezultātam.
Kāpēc? Atbilde vienkārša, stingrais Skolotājs Saturns virzīsies pretējā virzienā līdz 11.10.2021. Patiesībā, mani tas priecē, jo, ja šis Skolotājs savu pretējo virzienu būtu uzsācis gada sākumā, tad mums būtu 10x grūtāk, lai arī gada sākums ikvienam šķita jau kā viens liels pārbaudījumu laiks, kur ikviens tika pārbaudīts gan fiziski, gan emocionāli, gan garīgi.
Saturns sāks virzīties atpakaļ no pieturas (nakšatras) Šravana. Atbildīgā par šo pieturu ir Mēness. Simbols ir ausis, kas jau norāda, ka cilvēkiem šajā laikā uzmanīgi jāklausās un jāspēj dzirdēt patiesība. Patiesību var sadzirdēt tikai tad, kad cilvēka prāts ir mierīgs. Tātad, vēl viens uzdevums ir būt klusumā ar sevi, sadzirdēt to, ko līdz šim nebiji spējīgs sadzirdēt. Tie, kuri līdz šim nebija spējuši sadzirdēt – sāks dzirdēt, tikai dzirdētais viņiem var nepatikt. Patiesībā, var rasties bailes, bet jums jāmācās uzticēties savai sirds balsij, tā izvedīs no prāta džungļiem. Labākais veids, ka mācīties dzirdēt – būt maksimāli pie dabas, izslēgt TV, nepiesārņot galvu ar nevajadzīgu informāciju, lasīt gudras grāmatas (dzīvē noderēs).
Tie, kuri līdz šim ir domājuši tikai par savu labumu, pēdējais laiks domāt par citiem. Šajā laikā jāmācās piebremzēt ar savām vēlmēm, jo šis laiks ir domāts garīgām lietām nevis materiālām. Tie, kuri nespēs apmierināt savu alkatīgo apetīti, tiks audzināti stingrā Saturna uzraudzībā.
Šajā laikā visas pasaules malās var arvien vairāk cilvēki paust savu neapmierinātību par pastāvošo iekārtu, tāpēc arvien vairāk un vairāk būs publiskās pulcēšanās.
Ņemot vērā, ka Saturna retro ceļojums uzsāksies no trešās padas, tad pastiprināsies informācijas plūsma. Attiecīgi, tas norāda, ka cilvēkiem sāks savādāk analizēt saņemto informāciju, jo ir noguruši no dezinformējošās informācijas. Būs pilnīgi cits enerģijas līmenis, tie, kas ir gatavi pārējai, jutīs vibrāciju maiņu.

Izturību, pacietību un mīlestību visiem! 💚🕉🙏

P.S. 30.05.2021. Saturnam piebiedrosies Merkurs 😉, bet par to citu dienu.

Pateicībā un Mīlestībā

Inga 💚🕉🙏

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *