BLOGS

Kā izvēlēties Skolotāju?

Vienā brīdī pienāk tas mirklis, kad esi Skolotāja meklējumos. Ir tāds teiciens, kad Skolnieks ir gatavs, tad atnāk Skolotājs.  Jā, tas tā ir, kad cilvēks ir attiecīgajā apziņas līmenī, tad nāk attiecīgā apziņas līmeņa Skolotājs. Neskatoties uz to, ka mūsdienās Guru piedāvājums ir ļoti liels, lai vai kā, bet tomēr vismaz vienu Skolotāju cilvēkam tiek dota iespēja sastapt savā dzīvē, kurš vada viņu Gaismas virzienā. Cik ilgi šis ceļš uz Gaismu turpinās, atkarīgs no paša mācekļa.

Mūsdienās cilvēki daudz lasa, cenšas ieklausīties, strādā ar sevi, meditē, bet neskatoties uz to, tikai 10% spēj atšķirt un redzēt Gaismas pārstāvjus. Kāpēc? Atbilde ir pavisam vienkārša, indivīds nespēj koncentrēties uz konkrētām lietām. Pat meditācijas laikā viņa domas šaudās turpu šurpu, kas novirza no gaidītā mērķa. Cilvēka uzbudinātais prāts neļauj ieraudzīt lietas patiesajā gaismā, šī iemesla pēc bieži vien tiek pieņemti nepareizi lēmumi, kas var pamatīgi iedragāt nākotnes ceļus.

Kā izvēlēties Skolotāju?

Patiesībā kritēriji, lai izvēlētos labu Skolotāju ir ļoti vienkārši.  Pirms izvēlēties savu Guru , atbildi kāpēc tieši pie šī cilvēka vēlies apgūt augstākās zināšanas.? Ko viņš māca? Vai pats ievēro to, ko māca? Kā viņš dzīvo? Vai ievēro morālos principus? Vai cilvēks ir veiksmīgs visās dzīves jomās? Ja atbildes uz šiem jautājumiem ir pozitīvas, tad atliek tikai pieņemt vienu no dzīves svarīgākajiem lēmumiem.

Kāpēc jāpievērš uzmanība šīm lietām?

Vai esi lietas kursā, ka sev pievelkam cilvēkus ar attiecīgajām vibrācijām? Piemēram, ja indivīdam nākotnē ir paredzēti pārbaudījumi attiecībās, tad viņš sāks apgrozīties ar to cilvēku grupu, kur arī ir tāda veida problēmas.

Ja indivīds cenšas apzināti paaugstināt savu apziņas līmeni, tad attiecīgi nākotnē viņam paredzēts satikt Guru, kam ir pazīstams šis ceļš un var sniegt atbildes uz mācekļa jautājumiem.  Tāpēc ir  ļoti svarīgi uzmanīgi izvēlēties cilvēkus, ar kuriem  būt kopā, jo kopā būšana var būtiski ietekmēt indivīda nākotni.

Vai Skolotājam ir jāmāca visi mācīties gribošie?

Nē, Skolotājam ir visas tiesības izvēlēties vai mācīt, vai nemācīt. Lai iegūtu Guru labvēlību, māceklim bieži vien pagāja vairāki gadi, lai iegūtu Skolotāja uzticību, lai dabūtu piekrišanu apgūt augstākās zināšanas. Mūsdienās tikai reti kurš Skolotājs izvērtē vai konkrētās zināšanas var dot Skolniekam, vai nē. Ne pa velti dažās disciplīnās ir savi kritēriji, pēc kuriem tiek izvēlēts māceklis, jo ja cilvēks dzīvo zemāko čakru līmenī, tad iegūtās zināšanas var nest pretējo efektu gan cilvēka, gan sabiedrības dzīvē.

Novēlu katram atrast patiesu  savu Skolotāju, kurš ir labs piemērs tev kā dzīvot ievērojot Visuma likumus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *