BLOGS

Kā atrast īsto dāvanu?

Ziemassvētki jau klauvē pie durvīm, kāds dāvanas sarūpē jau laicīgi, bet kāds tomēr šo procesu atliek līdz pēdējam brīdim un pēc tam pa galvu, pa kaklu jož, lai kaut ko sarūpētu. Dažreiz šajā lielajā steigā tiek iegādātas pavisam nevajadzīgas lietas, kas netiek ikdienā pielietotas, aizņem kādu vietu, vai arī tiek izmantotas kā putekļu savācēji.

Kā atrast īsto dāvanu, lai iepriecinātu savus tuvākos?

Kad pienāk mirklis par to domāt un nopietni pieslēgties, tad liekas.. ak, šausmas, ko lai uzdāvina!? Kāds par šo dāvanas izvēles brīdi ir ļoti priecīgs, bet kādam tomēr šī lieta neiet tik ļoti pie sirds, bet pienākums sauc. :) Šodien es tev iedošu dāvināšanas prieka un izvēles recepti, kas nākotnē Tev noderēs, ne tikai gādājot dāvanas Ziemassvētkiem, bet arī citos dzīves brīžos.

Dāvanu izvēle notiek pēc cilvēka Mēness zīmes. Ja šo mazo niansi ņemsi vērā, tad tavs ģimenes loceklis vai draugs būs vienmēr pateicīgs un priecīgs par tevis sarūpētajām dāvanām.

Kāpēc pēc Mēness zīmes?

Vēdiskajā astroloģijā Mēness atbild par cilvēka prātu un emocijām, tieši šī iemesla pēc dāvanas jāizvēlās pēc Mēness zīmes, jo tā mēs piekļūstam tuvāk cilvēka sirdij.

Piemēram, Mēness Auns ir ļoti interesants cilvēks pēc dabas. Viņš nekad nesēdēs mierīgi uz vietas, tas ir cilvēks, kurš vienmēr uz kaut ko mērķtiecīgi tieksies. Brīžiem savā steidzībā viņš var palaist kaut ko garām. Tāpēc, lai Mēness Auns vairāk koncentrētos uz svarīgām lietām, tad var droši dāvināt abonentu uz fitnesa vai sporta klubu. Ļoti labi dāvanā iederēsies arī kāds sporta vai tūrisma inventārs, ja tas būs sarkanā krāsā, tad Mēness Auni kusīs no laimes. Tā kā Mēness Aunam piemīt Marsa daba un Marss mums ir ļoti labs pavārs, tad droši variet dāvināt kādu interesantu pavārgrāmatu, jo caur ēdienu gatavošanu Mēness Auni spēj veiksmīgi transformēt Marsa enerģiju. Tas pats attiecas uz virtuves traukiem un citiem gadžetiem, ko var veiksmīgi izmantot ēdiena pagatavošanā vai servēšanā. Tavs draugs novērtēs, ja uzdāvināsi kādu garšvielu komplektu vai sveces, ar kurām izrotāt pusdiengaldu, lai uzlabotu kuņģa darbību. Un, ja pēc labām vakariņām tu pasniegsi biļeti uz kādu sporta aktivitāti vai koncertu, kurā var izlēkāties, tad diena Mēness Aunam būs izdevusies! Ja gadījumā, tev mājās vai paziņu lokā ir kāda daiļā dzimuma pārstāve ar Mēness zīmi Aunā, tad droši vari iegādāties kādu juvilierizstrādājumu, viņa būs laimīga. Ļoti patiks arī, ja uzdāvināsi kādu interesantu  piezīmju grāmatiņu (klāt skaistu, sarkanu pildspalvu), kurā Mēness Auns varēs ierakstīt savas nākošā gada ieceres. Ja gribi uzdāvināt kādu grāmatu, tad tev jādodas uz grāmatnīcu un jāpameklē tas grāmatu stends, kur atslēgas vārdi būs „personība”, „izaugsme”, „kā uzlabot raksturu”, bet esi uzmanīgs/a, grāmatai jābūt plānai, interesantai, kurā ir ļoti detalizēti viss aprakstīts un uzzīmēts, jo laika trūkuma dēļ Mēness Auns var arī šo grāmatu neizlasīt. Vēl Mēness Auniem patīk apmeklēt pirtis, kas Mēness Auna nemierīgajai dabai taisni nāks par labu. Šeti viņš varēs gan atslābināties, gan pārmīt kādu vārdu ar tevi vai padalīties ar saviem sasniegumiem.

Nākošā mums ir estētu zīme jeb Mēness Vērsis. Viņi iefano par skaistām un praktiskām lietām, kurās ielikts kaut kas no cilvēka. Mēness Vērsis mīl ļoti labas, dārgas un kvalitatīvas lietas. Ja esiet izlēmis uzdāvināt virtuves kombaini, tad dāviniet no tā saucamā dārgā gala un ar kvalitātes zīmi. Ja esi dāvanu meklēšanas laiku tik ļoti atlicis, ka veikali visi ir ciet, vienīgā tava iespēja kā iepriecināt savu draugu Vērsi – uzaicināt vakariņās kādā skaistā kafejnīcā vai restorānā. Mēness Vērsim ļoti labi patīk paēst, bet primārais šīs dabas pārstāvjiem būs vizuālais noformējums. Ja viņam šķitīs ēdiens nepievilcīgs, tad vakariņu dāvināšanas pasākums būs izgāzies, tāpēc esi uzmanīgs un maltītes dāvini pārbaudītās vietās, kaut vai, piemēram,  pie sevis mājās, ar nosacījumu, ka tev pašam ir skaista virtuve un tu māki pasniegt gaumīgi vakariņas sveču gaismā. ;)

Ja ar virtuvi nav paveicies, tad droši vari Mēness Vērsim vakariņu vietā uzdāvināt kādu delikatesi, īsto Holandes sieru, kādu riekstu plati vai biļeti uz kādu pasākumu, kur tavs draugs varēs kaut ko nodegustēt. Tā kā tavam draugam ir izsmalcināta gaume un oža, tad droši kā dāvanu vari izvēlēties labas smaržas, kas rada tādu viegluma sajūtu un ir jūtams neuzbāzīgi smalks aromāts. Ja staigājot kādā veikalā esi pamanījis fantastiski skaistu zīda gultas veļu, tad tas ir tavam draugam tieši laikā. Tici man, viņš katru vakaru ieritinoties zīda palagos atcerēsies par tevi un tavu izsmalcināto gaumi. Ja tavs draugs ir mūziķis, tad droši vai uzdāvināt kādu mūzikas instrumentu, kaut vai tik lielu, ko var noturēt plaukstā.

Patiesībā Mēness Vērsim patiks visas skaistas, gaumīgas un bagātīgas dāvanas, kurās ir izrādītas rūpes. Ja būsiet nopircis kādu interjera dizaina lietu, tad neaizmirstiet pielikt klāt kādu konfekšu kasti vai gardas kūciņas, jo atceries, Mēness Vērsim patīk garšīgas lietas.

Vai tev tuvumā ir kāds pazīstams Mēness Dvīnis? Gan jau būsi pamanījis, ka tieši viņam tev ir visvieglāk sarūpēt dāvanu, neatkarīgi no gadalaika. Mēness Dvīņi ir ļoti komunikabli un var interesētes par vairākām lietām vienlaicīgi uzreiz. Tie ir cilvēki, kas vienmēr priecāsies par ciemiņiem mājās, jo būs iespēja parunāt ar atnācēju, jo saimniekam vienmēr kaut kas būs interesants sakāms. Tātad, Mēness Dvīnim var dāvināt visu, kas saistās ar informāciju vai intelekta paaugstināšanu. Ja tavs draugs ir programmētājs, tad vari droši uzdāvināt mācību grāmatu programmēšanā, bet pirms tam noskaidrojot kādu valodu viņš vēl apguvis, tas pats attiecas uz parastajām valodām (angļu, spāņu utt.). Mēness Dvīņi ir kaislīgi ceļotāji, tāpēc viņš noteikti priecāsies par kādu ceļojuma grāmatu, kas vēl nav parādījusies mājas bibliotēkā, īpaši, ja tā būs par to valsti, ko tavs draugs vēl nav paspējis apmeklēt. Mūsdienās ir ļoti populāri dāvināt abonomentu uz kādu žurnālu, tad Mēness Dvīņi ir tie, kuri priecāsies par tādu uzdāvināto iespēju. Ja gribi vēl vairāk pārsteigt savu draugu, tad uzdāvini biļeti uz kādu intelektuālo spēli, kur viņam pašam būs iespēja paspīdēt ar savām zināšanām. Ja esiet galīgi atlicis uz pēdējo mirkli, tad variet izsprukt cauri ar kādas grāmatnīcas vai datorveikala dāvanu karti, lai draugs pats var izvēlēties sev sen kāroto.

Emocionālais Mēness Vēzis pieprasa no dāvinātāja lielāku atbildību. Šim dāvanu saņēmējam svarīgi cik daudz dāvanās meklēšanā un noformējumā ir ticis patērēts laiks. Jo īpaši Mēness Vēzim svarīgs pasniegšanas moments, jo viņš sekos katram tavam vārdam, ko teiksi pirms tu to pasniegsi. Tas ir saistīts ar to, ka Mēness ir pats par sevi saistīts ar emocijām un sirdi, jo viņš klausās un uztver ar sirdi jeb savu iekšējo balsi. Tāpēc rūpīgi apdomā, ko tu novēlēsi savam draugam, kad pasniegsi sarūpēto dāvanu. Hm..teiksiet, ko tad dāvināt Mēness Vēzim, ļoti vienkārši šiem cilvēkiem patīk pašdarinātas lietas. Tāpēc, ja būsi uzadījis šallīti un izdomājis kā notiks pasniegšanas ceremonija, tad Mēness Vēzis noteikti tevi atcerēsies. Tā kā šie pārstāvji mīl visu, kas saistās ar ģimeni, tad izvēle ir ļoti plaša. Gadījumā, ja tev ir kādas bildes no kāda kopīga pasākuma, tad droši vari noformēt fotogrāfijas kādā bilžu albūmā un uzdāvināt to. Ja tev ļoti padodas cept kūkas, tad pagatavo kaut ko sevišķu priekš sava drauga, kas viņam garšo, tā būsi trāpijis desmitniekā. Ja tavs Mēness Vēzis mīl dažādas zāļu tējas, tad parūpējies par to, lai tās vasarā pats salasītu, klāt pie noformējuma uzraksti lietošanas pamācību. Starp citu, ja tā ir daiļā dzimuma pārstāve, tad droši vari dāvināt sudrablietas vai kādu servīzi, galda salvetes, galdautu, svečturi, rotaslietas. Mēness Vēžiem var davināt diskus ar meditācijām, jo īpaši, kur dzirdama ūdens šalkas. Tavs draugs priecāsies, ja viņam tiks dota iespēja apmeklēt SPA vai masāžas salonu.

Majestātiskais Mēness Lauva jau izsaka pats par sevi visu. Patiesībā šiem pārstāvjiem ir svarīga dāvanas pasniegšanas ceremonija, cik tā būs spilgta un, vai domāta tieši viņam, lai savu draugu neaizvainotu par to vēlams padomāt savlaicīgi. Mēness Lauvām patīk dārgas, spilgtas un ekskluzīvas dāvanas. Ja tev mājās ir daiļā dzimuma pārstāve, tad droši vari dāvināt dārgas rotas lietas, jo īpaši Mēness Lauva novērtēs, ja tās  būs no dārgakmeņiem un ar gravējumu. Lauvas sievietei var uzdāvināt fotosesiju ar pārgērbšanos, vižāzistu un stilistu. Šiem pārstāvjiem patīk spilgts apģērbs, jo viņi mīl izcelties citu cilvēku vidū. Šallītes, lakatiņi, cepures, kaklasaites, tauriņi, kas iegādāts no dārgā gala, vai ir bijis individuālais pasūtījums. Lai paaugstinātu Mēness Lauvas statusu, tad droši var dāvināt vērtspapīrus un akcijas. Ja gadījumā tev būs iespēja iegādāties kādu retu grāmatu vai gleznu, tad par to Mēness Lauva būs pateicīgs, jo šīs lietas viņš varēs izlikt mājās redzamākajā vietā, lai nākotnē ar tām varētu lepoties. Atceries, ka Mēness Lauvām atslēgas vārdi ir dārgs, ekskluzīvs un spilgts.

Pedantiskā Mēness Jaunava. Interesanti ir tas, ka šie pārstāvji nemīl nepraktiskas lietas, tāpēc nekādā gadījumā nedāviniet suvenīrus, kas telpā aizņem vietu un krāj putekļus. Ja gribi, lai Mēness Jaunava novērtē tavu dāvanu, tad laicīgi to sāc meklēt un pārdomā, kur šīs dabas pārstāvis tavu dāvanu varēs izmantot. Vēdiskjā astroloģijā Jaunavas zīmi pārnestā nozīmē pielīdzina 6.mājai, kuras viena no nozīmēm ir veselība. Tāpēc droši vari Mēness Jaunavai dāvināt tās lietas, kas saistās ar veselības uzturēšanu vai virtuves lietām, jo kā zināms veselību sastāda arī tas, ko mēs ēdam. Šiem dabas pārstāvjiem piemīt organizatora talants, ko bieži vien apkārtējie dēvē par pedantismu. Lai vai kā, bet tavs draugs būs ļoti priecīgs, ja tu viņam uzdāvināsi gada plānotāju, organaizeri kosmētikai, vai garšvielu trauciņus, kopšanas līdzekļus, ārstniecisko tēju komplektu, kas ir skaisti iepakota un ļoti labi iederēsies virtuvē uz galda. Mēness Jaunavas ir tie pārstāvji, kuri vienmēr lasīs sastāvu tām lietām, kas tiek uzdāvinātas, tāpēc pārūpējies, lai ēdamlietas vai kopšanas līdzekļi būtu no dabīgajām izejvielām.

Dāvanu  mīlošie Mēness Svari. Patiesībā tie ir tie cilvēki, kuri mīl dāvanas un, ja vēl skaisti iepakotas, tad kūst no laimes. Tas nozīmē, ka šim dabas pārstāvim būtu vēlams dāvināt vismaz divas dāvanas nevis vienu. ;) Tas ir tas draugs, kurš būs priecīgs par mazajiem nieciņiem, galvenais iepakot, lai radītu pārsteiguma momentu. Tā kā Svaru zīmes saimniece ir Venēra, tad Mēness Svariem patīk skaistas lietas, dizaina lietas, smaržas, juvilierizstrādājumi, brošas, apģērbs utt., viss, kas ir skaists un gaisīgs, tas ir, rada viegluma sajūtu. Ja uzdāvināsi biļeti uz kādu teātra izrādi, operu, vai baletu tavs draugs būs priecīgs. Ļoti novērtēs ceļošanas biļetes, jo Mēness Svariem patīk ceļot un iepazīt citu tautu kultūras. Ja tas ir vīriešu kārtas pārstāvis, tad droši var dāvināt lietas, kas saistītas ar mašīnas apkopi, aksesuāriem. Mēness Svari pēc dabas ir romatiķi, tāpēc var droši meklēt dāvanas, kas rada romantisku noskaņu. Ja esi atlicis iepirkšanās drudzi un nav ideju, ka izsprukt no situācijas, tad droši var sarīkot romantiskas vakariņas restrānā, vai uzdāvināt ceļojumu divatā, bet atceries, galvenais dāvanu skaisti iepakot.

Noslēpumainais Mēness Skorpions. Šiem dabas pārstāvjiem patīk saņemt dāvanas, kas saistās ar mīklām, noslēpumiem un nezināmo, jo pēc noklusējuma Vēdiskajā astroloģijā tā ir 8.māja un viņa patiešām ir nezināma, un noslēpumu tīta. Attiecīgi var droši dāvināt grāmatas, filmas, mūziku, kas saistītas ar ezotēriku, jogu un austrumu filosofiju. Kā arī aksesuārus: akmeņus, ēteriskās eļļas, kosmētika, vīraku, zvaniņus, statuetes, kuru saistība ir ar ezotēriku. Droši var dāvināt vērtpapīrus, akcijas vai dzīvības apdrošināšanas polisi. Mēness Skorpioni ir kaislīgi garīgo lekciju apmeklētāji, tādēļ var uzdāvināt kādu lekciju, īpaši, ja tajā jomā viņš vēl neko nav redzējis, ne dzirdējis. Ja tavā apkārtnē ierodas kāds lielais Guru, tad dāvanā var izmantot šī Guru lekciju. Mēness Skorpioni ir tie cilvēki, kuri novērtēs, ja dāvanā būs astrologa konsultācija, masāžas apmeklējums, individuālās jogas nodarbības utt. Tā kā Skorpioni pārstāv ūdens stihiju, tad dāvana var būt saistīta ar ūdens tematiku. Tātad, viss kur ir ūdens vai tas ir žimets, vai reāls – var dāvināt Mēness Skorpioniem.

Mērķtiecīgais Mēness Strēlnieks. Šie dabas pārstāji ir lielie brīvības meklētāji, tāpēc ļoti mīl ceļot. Ja uzdāvināsi ceļojumu uz kādu austrumu zemi vai dāvana pati būs nākusi no austrumiem, kur klāt būs tā vēsturiskā nozīme un stāstījums, tad Mēness Strēlnieks par tādu dāvanu būs pateicīgs. Tā kā šie brīvības meklētāji ir visu dzīvi ceļā, tad droši var dāvināt grāmatas par ceļojumiem, kartes, foto albūmu, kur vēlāk varēs iekārtot ceļojuma reportāžu, tūrisma aksesuāri. Droši var papildināt Mēness Strēlnieka spēļu kolekciju ar sratēģiskajām galda spēlēm. Tā kā šiem pārstāvjiem patīk, ne tikai nospraust mērķus, bet arī tos sasniegt, tad uzdāviniet kādu labu grāmatu, kur būtu aprakstītas jaunas metodes, ar kuru palīdzību tavs draugs varētu ātrāk un kvalitātīvāk sansiegt savus izvirzītos mērķus, kas veicinātu viņa izaugsmi. Noorganizēt vai apmaksāt kādu praktisko izaugmes treniņu ar labu lektoru. Tātad atceries, Mēness Strēlnieka atslēgas vārdi ir mērķtiecība, brīvība, izaugsme.

Vienkāršais Mēness Mežāzis. Šie dabas pārstāvji mīl komfortu, tāpēc, ja būsi uzdāvinājis vilnas zeķes, džemperi vai čībiņas, tad tavam draugam tas ļoti patiks, jo būsi padomājis par viņa labsajūtu. Tā kā Mēness Mežāzis ir praktiķis, tad viņam patiks visas praktiskas lietas, ko viņš var izmantot ikdienas dzīvē. Viņi ļoti mīl zemes darbus un viņiem vienmēr ir iespēja kaut kur parušināties, tāpēc lietas, kas saistītas ar zemes darbiem viņam patiks. Ja esi no tiem cilvēkiem, kuram pagatavot lietas pašam, tad atceries, ka tādas lietas tavs draugs, jo īpaši novērtēs, īpaši, ja uz šīm lietām būs norādīta Mēness Mežāža piederības zīme, kas pēc noklusējuma paaugstina šī dabas pārstāvja statusu. Viņi pēc dabas ir lieli karjeristi, tāpēc var dāvināt dāvanu karti ar kādu lekciju, kur iegūto teoriju var izmantot praksē. Ja galīgi esi atlicis dāvanas iegādi uz pēdējo mirkli, tad tevi var glābt grāmata par inovācijām biznesā.

Filosofijas pārpilnais Mēness Ūdensvīrs. Patiesībā šie dabas pārstāvji nemīl steigā sagatavotās dāvanas. Tāpēc laicīgi sāciet meklēt dāvanas, lai nesagādātu vilšanos. Dāvanai jābūt interesantai ar filosofijas pieskaņu. Tā var būt garīgā literatūra, kur ir izklāsīta virziena filosofija. Literatūra astroloģijas, astronomijas  un vēsures novirzienā. Šiem cilvēkiem patīk krāt monētas, senlaicīgas lietas, kam ir sava vēsture un filosofija. Tā kā viņiem ir interese par astroloģiju, tad droši var sūtīt pie astrologa uz konsultāciju, kur viņš spēs rast atbildes uz saviem filosofiskajiem jautājumiem. Ceļojums uz valstīm, kur ir saglabājuies vēsture un seno laiku filosofija tiek piemērota arī mūsdienās. Tātad Mēness Ūdensvīra atslēgas vārdi ir filosofija.

Romantiskās Mēness Zivis. Zivīm patīk skaistas dāvanas un to iesaiņojumi, tāpēc vienmēr padomā kādā veidā tā tiks iesaiņota. Viņas priecāsies, ja dāvanā būs lietas, kas saistītas ar vannas procedūrām. Tāpēc droši vari dāvināt apmeklējumu uz SPA salonu vai kādu pirts rituālu, abonomentu uz baseinu. Meditācijas diskus, kur dzirdama ūdens šalkoņa. Aksesuāri, kas nepieciešami atrodoties pie ūdens. Mēness Zivis priecāsies par skaistām rotām, īpaši sajūsmā, ja rotas būs ar akmeņiem un ūdens nokrāsās. Biļetes uz teātri vai kādu koncertu, jo šie dabas pārstāvji jūt vajadzību pēc tāda veida pasākumiem, pēc kuriem jūtas ļoti labi un emocionāli pacilāti. Ja sagādāsi romantiskās vakariņas sveču gaismā un fonā skanēs kāda klasiskā mūzika, tad Mēness Zivs atcerēsies to mūžīgi.

Lai izdodas iepriecināt savus tuvākos!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *