ASTRO ZIŅAS

JUPITERS ŪDENSVĪRĀ jeb slimības lapas beigas

Šodien ir liela diena, jo plkst. 21:15 Jupiteram beigsies slimības lapa, attiecīgi tās jomas, kas ir šīs planētas pārvaldījumā jāsāk uzlaboties. Jāņem vērā, ka lielos tempos šie uzlabojumi nebūs manāmi, jo paralēli Jupitera svētkiem divas planētas nikni skatās viena uz otru. Jā, tas ir Marss un Saturns, attiecīgi spriedze un agresija, kas gaisā virmo ir jūtama ne pa jokam (turam īkšķus, lai šie neķeras pie ieročiem, bet visu nokārto mierīgā ceļā). Visas cerības uz Jupitera 100 % atlabšanu, jo šī planēta ir tā, kas var diplomātiski atrisināt Marsa un Saturna attiecības, lai mazāk būtu apkārt cietušo. Tāpēc ļoti ceram uz cilvēcīgumu, ka cilvēki spēs apzināties sevi par UNIKĀLĀM būtnēm un spēs ar savu enerģiju uzvarēt tumsu. Kāpēc ierobežojums 13.04.2022., tāpēc, ka Jupiters jaunajā dzīves gadā vienā brīdī ies skatīties, vai viņa īpašumā viss ir kārtībā, un ciemiņi to atstājuši savā ierastā veidā, bet par to tad tuvāk pavasarim.

Kā tas izpaudīsies globāli?

Visā pasaulē cilvēki apvienosies, jo sapratīs, ka viņos ir Radītājs un Spēks, ko pēdējos gadus ir centušies cilvēkos apslāpēt. Ņemot vērā, ka Ūdensvīrs pēc dabas ir sabiedrisks un izglītots, tad šajā laikā ļoti sāks aktivizēties dažāda veida projekti, kas saistīti ar sabiedrības sociālajām vajadzībām un problēmām, tādā veidā tos risinot. Laiks, kad attīstīties humanitārās jomas priekšmeti, paralēli arī dažāda veida tehnoloģijas. Jātur īkšķi, lai šīs tehnoloģijas attīstītos un būtu cilvēkam par labu.

Domāju, ka visi vismaz vienu reizi ir pa ausu galam dzirdējuši, ka Jupiters ir viena no planētām, kas dod savu svētību mājai, kur tā atrodas. Iet runa konkrēti par cilvēka dzimšanas (rasi) karti. Tajā mājā, kur Jupiters ir bijis jūsu dzimšanas laikā, tā māja izbauda visus Jupitera dotos dzīves labumus. Jupiters ir tā planēta, kura parasti vienā zīmē ir apmēram gadu, gada vidū aiziet aplūkot savu jauno dzīves vietu (nākošo zīmi), bet pēc tam atkal atgriežas, lai izdarītu nepabeigtos darbus. Šoreiz Jupiters pārejot uz Ūdensvīru, arī dos svētību tajā mājā, kur jums atrodas šī Ūdensvīra zīme. Ķeramies klāt Ūdensvīram pie kausiem!😊 Skaidrojums ir jāskatās pēc Mēness zīmes vai ascendenta, jo vēdiskās astroloģija ir Mēness astroloģija.

AUNS

Ja Mēness aptumsumā laikā pieņemsiet lēmumu, ka jāpiedomā pie savas veselības, lai palielinātu savu enerģijas lauku, tad pateicoties šim solim, jums būs iespēja šajā jaunajā Jupitera gadā tikt pie ļoti abas svētības – jūsu vēlmes sāks piepildīties. Uzlabosies attiecības ar brāļiem un māsām, jo pēdējā laikā tās nav bijušas spīdošās. Zvaigznes dos zīmi, ka vajadzētu apgūt kaut ko jaunu. AUNI, kuri bija pirms tam kaut ko uzsākuši apgūt, tad šajā Jupitera gadā jums būs iespēja iesākto pabeigt un gūt lielu gandarījumu par padarīto. Var gadīties, ka kāds AUNS pat radīs savu pirmo grāmatu, jo līdz šim nebija pietiekoša iedvesma.

VĒRSIS

Vērsim aktivizēsies visas Arthas mājas jeb naudas mājas, bet neskatoties uz to, tomēr apdomājiet savus tēriņus, jo vienā brīdī no pārpules vajadzēs tomēr padomāt arī par savu veselību. Šajā laikā jums ir iespēja uzlabot attiecības ar saviem ģimenes locekļiem, jo īpaši ar mammu. Ja kādam VĒRSIM ir bērni, tad pieskatiet vecākos bērnus, jo pastāv iespēja, ka tiem var sākties kāda veselības problēma, tāpēc lieki tērēties nevajag, iekrātie līdzekļi var noderēt kaut kur citur. Ieteikums, netērēties materiālajās lietās, lai kā gribētos.

DVIŅI

Dvīņiem būs dota iespēja tikt pie sava garīgā Skolotāja, ja līdz šim tāds nebūs satikts. Tāpēc DVĪŅIEM šajā jaunajā Jupitera gadā pamainīsies arī redzes loks un draugu loks. Jūs ķersiet mirkli, lai spētu tvert šīs jaunās dotās zināšanas, sāksiet lasīt vairāk grāmatas kā līdz šim, jo būsiet piefiksējuši, ka Skolotājs un grāmatas ir tās lietas, kas jums palīdz atslābt grūtos brīžos, lai varētu pieņemts svarīgos lēmumus. Ja kādam DVĪNIM pēdējā laikā ir bijušas problēmas attiecībās ar bērniem, tad tiks dota iespēja tās uzlabot. Šajā gadā būs iespēja apmeklēt daudz svētvietu, jums to organizski prasīsies, jo tās būs vietas, kur labi jutīsieties.

VĒZIS

Ja Mēness aptumsums jums dod iespēju biznesa attīstībā, tad Jupiters iesaka ievērot mērenību, lai biznesa dēļ nesākas problēmas ar veselību, un nesāk “līst” laukā hroniskās problēmas. Ņemot vērā, ka būsiet dikti aizrāvušies ar biznesa lietām, lūgums piedomāt nopietni par savu uzturu, atpūtu un emocionālo labsajūtu, savādāk būs traki – izdegšana garantēta. Jums šajā gadā ļoti pastiprināsies intuīcija, tāpēc klausiet to, lai nenodarītu sev pāri. Šajā jaunajā

LAUVA

Lauvām Jupitera gads solās būt ļoti labs, jūsu līderības un komunikācijas prasmes iegūs lielus apgriezienus. Jupiters dod iespēju arī kaut kā sava uzsākšanai, izmantojiet šo sev par labu. Palielināsies motivācija un jūs gribēsiet sevi pierādīt dažādās vietās un veidos. Būs iespēja iesaistīties vēl kādos sociālajos projektos. Jupiters ļoti ietekmēs šajā gadā jūsu personību kā tādu, jūs paliksiet vēl vairāk nosvērti un pārliecināti par sevi, kas dos spēku realizēt savus plānus.

JAUNAVA

Ja Jaunavām dzimšanas kartē ir spēcīgs Jupiters un ieteikmīgs Saturns, tad lielās veselības problēmas ies secen. Ja tomēr, šī planētas nav dikti spēcīgas, tad šis gads piespiedīs pievērsties fiziskajām aktivitātēm, veselīgam dzīves veidam utt. Nekādā gadījumā šajā gadā neņemt aizņēmumus, iespēju robežās paciešaties līdz nākošajam gadam. Sekojiet līdzi saviem izdevumiem, jo tie var palielināties. Šī gada askēze, iesaku vairāk palīdzēt citiem, lai vieglāk noritētu šī gada eksāmeni.

SVARI

Svari, kuri vēl nav satikuši savu otro pusīti, ir iespēja pie tās tikt. Kā arī tiem, kuriem ir bijušas līdz šim problēmas tikt pie bērniem, visas iespējas šo vēlmi piepildīt. Svariem gribēsies šogad ļoti daudz izglītoties, kaut kur kaut ko investēt. Būs iespēja sevi parādīt un pierādīt no labākās pues. Ja līdz šim uz garīguma pusi SVARI neskatījās, tad šobrīd šīs lietas var sākt ieinteresēt.

SKORPIONS

Skorpioniem būs laiks risināt jautājumus saistībā ar nekustamo īpašumu un mantojuma lietām. Attiecīgi, šajā Jupitera gadā būs gan izdevumie, gan ienākumi. Būs iespēja profesionāli augt un pakapties pa karjeras kāpnēm.

STRĒLNIEKS

Strēlnieki varēs apmierināt savas ambīcijas, tikai esiet uzmanīgi no pārlieku liela entuziasma var arī pārdegt lampiņas. 😊 Svētīgs gads jūsu ideju realizācijai, kur variet iesaistīt visu ģimenes locekļus.

MEŽĀZIS

Kontrolējiet savus ēšanas ieradumus, ļoti gribēsiet pievērsties saldumiem. Jā, variet to darīt, bet ar mērenību. Labāk izmantojiet dabas saldās veltes nevis mākslīgi radītās, savādāk vajadzēs nomainīt garderobi. Ir iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm, brīdinu – darba būs daudz. Skojiet savai valodai, jo šajā gadā neiztiksiet bez kritikas no citu puses.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīriem veiksmīgs gads, būs iepsēja sevi pilnveidot un pierādīt sevi kā cilvēku. Iegūsiet atbalstu gan no draugiem, gan sabiedrotajiem. Atrisināsiet tās problēmas, kas līdz šim ir nodarbinājis jūsu prātu. Būsiet optimisma un entuziasma pilns.

ZIVIS

Zivīm šogad ir labdarības gads. Labvēlīgs laiks, lai apgūtu valodas. Lūgums neaizņemties un neiesaistīties nezināmas izcelsmes darījumos. Šis gads ir labs garīgajai izaugsmei un mantošanas jautājumiem. Pastaāv  iespēja, ka būs jāmaina dzīves vieta.

 

 

P.S. Ja Tev šī Mēness aptumsuma analīze bija saistoša un interesanta, lūdzu, padalies tālāk, lai draugi arī būtu informēti.

Pateicībā un Mīlestībā

Inga 🕉🙏🏻💚

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *