ASTRO ZIŅAS

Jupiters Strēlniekā

✨JUPITERS Strēlniekā (05.11.2019.- 20.11.2020.)✨
Jupitera gads Skorpionā♏️ tuvojas beigām. Domāju, ka ikviens šī gada laikā bija pamanījis pārmaiņas gan saistībā ar sevi, gan apkārtējo sabiedrību. Gads✨, kurā nāca gaismā lietas, kas varbūt līdz šim tika noklusētas. Jupiters ir planēta, kuru varētu nosaukt par Visuma aģentu👀, kas cenšas ieviest savas korekcijas, kas nāk indivīdam vai sabiedrībai par labu. Jupitera atbildībā ir jautājumi, kas saistīti ar: viedumu, morāli, lūgšanām, dažādā veida garīgajiem rituāliem, skolniekiem un skolotājiem, izglītību, diplomātiju, konsultantiem, zinātni par tempļu būvi, naudu, laimi, labklājību, taisnību un taisnīgumu, patiesumu, likumu un kārtību. Strēlnieka zīmi pārvalda Jupiters, respektīvi, ir tiesnešu zīme⚖️. Ņemot vērā Visumā esošo planētu atrašanās vietu, tieši no 05.11.2019. pasaulē nāks bērni, kuri nākotnē būs patiesi likuma ievērotāji un tajā pašā laikā būs prasīgi pret citiem likuma ⚖️ievērošanā. Vienu vārdu sakot, dzims viedie tiesneši⚖️, kuri rūpēsies par valsts un sabiedrības labklājību.
Ņemot vērā to, ka blakus gandrīz visa nākošā gada garumā blakus Jupiteram būs Ketu, tas norāda, ka tās jomas, kuras pārvalda Jupiters būs karmisko jautājumu atstrādāšana. Cik šie jautājumi katru skars, atkarīgs no paša cilvēka pasaules uztveres, filosofijas un attieksmes pret dzīvi. Kāds šo kombināciju uz sevis un apkārt notiekošajiem dzīves notikumiem uztvers ļoti sāpīgi, bet kāds vienkārši būs pateicīgs, ka viss ir labi beidzies. Ka viss, kas noticis, ir noticis uz labu.
Patiesībā šis periods būs ļoti interesants visiem, galvenais pareizi iztulkot Visuma dotās zīmes. Piemēram, tiem kuri līdz šim ir knapinājušies vai dzīvojuši askētisku dzīves veidu, tiem var paveikties un Laimes māte mājās var ienākt daudz biežāk nekā līdz šim. Savukārt, tiem, kuri vienmēr dzīvojuši neko sev neatsakot, tiem šajā laikā iesaku vairāk pievērsties labdarībai, lai Ketu neizdomā apgriezt resursus. Tā kā Strēlnieks ir uguns zīme, tad rezultātus ilgi nebūs jāgaida, viss notiks ļoti zibenīgi. Svarīgākais ir pieņemt pareizu lēmumu nepārkāpjot Dharmas likumus.
Globālā līmenī šo planētu kombinācija informē, ka šī Jupitera gada laikā pie tēviem var aiziet ļoti ietekmīgi reliģiozi cilvēki, politiķi, zinātnieki, baņķieri. Kā arī, šo planētu kopā būšana var radīt sava veidā reformas vai ātrgaitas notikumus jomās, kuras pārvalda Jupiters
Lai arī apkārt Jupiteram visu jauno gadu blakus atradīsies Ketu un Saturns mazliet mazāk, kopumā gads būs pozitīvs. Kā jau iepriekš minēju – viss atkarīgs no cilvēka pasaules uztveres.
Tiem, kuriem 🌝Mēness atrodas ♈️Auna, ♌️Lauvas un ♐️Strēlnieka zīmēs, šis tranzīts dos garīgo izaugsmi. Kā jau pamanījāt, tās visas ir uguns zīmes, un caur uguni notiek visātrākā transformācija.
Nākošie skaidrojumi būs konkrētai 🌝Mēness vai ascendenta zīmei. Ja neesi kursā par savu Mēness zīmi dzimšanas brīdī, tad raksti privāti.
♈️Pirmie šajā sarakstā ir AUNI (MESHA).
Kā jau mazliet augstāk minēju, tad Jupiters jums ir ieplānojis pēc darbu saraksta garīgo izaugsmi, tā būs pilnīgi savādāka nekā līdz šim. Attiecīgi, sameklējiet drošības jostas un piesprādzējaties. Viss notiks ļoti ātri un var būt mazliet sāpīgi, bet tas tikai nāks par labu jūsu dvēselei.
Nākošais, kam būtu nepieciešams pievērst uzmanību – attiecības ar tēvu, skolotāju vai priekšniecību. Ar visiem nozīmētajiem var gadīties kaut kādas domstarpības. Tāpēc ugunīgie AUNI mazliet būs jāpiespiež bremzes, lai kādu bez iemesla nenogāztu no kājām ar saviem domu lidojumiem vai neparedzētām darbībām. Patiesībā, tie ir cilvēki, kuri jums šajā laikā var dot ļoti noderīgu dzīves padomu, ko atcerēsieties visu atlikušo mūžu.
Vispār, ņemot vērā, ka dzīve metīs dažādus krāsainus virpuļus, jums ļoti šajā laikā mainīsies gan pasaules uztvere, gan filosofiskie skatījumi. Jūs gribēsiet iedziļināties arvien dziļāk šajos jautājumos. Tāpēc ceļojiet, jo īpaši uz Svētvietām, tieši šeit spēsiet rast atbildes uz saviem jautājumiem.
Ja kāds Mēness Auns plāno ģimenes pieaugumu, tad uz priekšu, Jupīters visu to labāko jau ir sagatavojis.
♉️VĒRŠI (VRISHABHA)
Ņemot vērā Vēršu ietiepību un lēnīgumu, ieteikums turēt acis un ausis vaļā, lai kaut ko nepārprastu. Savādāk var gadīties nepatikšanas. Varbūt traucēta komunikācija ar draugiem, nesaprašanās ar skolotājiem vai dzīves partneri.
Šajā periodā ieteicams savam egoismam aptīt ragus, lai tie neparādās brīžos, kad tos vismazāk vajag. Labāk pievērsties savai veselībai, jo var uzrasties problēmas jautājumos, kas ir saistīti ar izvadsistēmu un reproduktīvo sistēmu.
Var parādīties naudas grūtības, bet šajos jautājumos jums izpalīdzēs jūsu partneris. Galvenais jums pašiem saprast, ka vieglas naudas nav, tāpēc neiesaistīties tādās avantūrās.
♊️DVĪŅI (MITHUNA)
Komunikācijas Guru šausmīgi gribēs skriet, lekt un iepazīt pasauli, bet ne jau viens – kopā ar savu otro pusi. Patiesībā, DVĪŅU zīmes pārstāvjiem gribēsies reformas vairākās dzīves jomās un visu uzreiz. Interesanti ir tas, ka viņam tas arī izdosies. Veiksme būs visur, lai kur viņš ietu, darītu vai skatītos. Arī cilvēki, kuri DVĪŅIEM būs blakus – VEIKSIES! No malas var izskatīties, ka šiem zīmes pārstāvjiem kāds ir pielicis klāt papildus baterijas, jo acs mirdzums ir visu 24 stundu garumā. Dārgie, DVĪŅI, ņemiet spalvas kātu, jo šis ir viens no jūsu produktīvākajiem laikiem, lai radītu kaut ko sabiedrības labā, neatstājot nevienu vienaldzīgu.
♋️VĒZIS (KARKA)
Jaukajiem VĒŽIEM jādomā par savām emocijām. Galvenais jums šajā laikā atrasties vairāk tur, kur jūtaties ļoti labi. Mazāk domājiet par nākotnes jautājumiem, esiet šeit un tagad. Savādāk var rasties veselības problēmas, kas jums šobrīd nav vajadzīgas. Jāatrod laiks veselīgajam dzīves veidam. Šis ieteikums attiecas, ne tikai uz kuņģa darbību, bet arī prāta. Prāta tīrība jums nepieciešama, lai jūs veiksmīgi tiktu galā ar saviem jaunajiem uzdotajiem mājas darbiem, kuriem šajā gada laikā jābūt izpildītiem.
♌️LAUVA (SIMHA)
Skaistās un varenās LAUVAS būs savā elementā. Jūs kā parasti varēsiet citus pārsteigt ar savu šarmu un neatkarību. Jūsu zinātkārās acis tā vien šaudīsies, lai iesaistītos kādā projektā vai apmācību programmā. Izmantojiet šo laiku, lai paaugstinātu savu kompetenci. Ejiet uz priekšu ar paceltu galvu, paļaujoties uz savu intuīciju. Nepārdzīvojiet par lietām, kuras ir bijušas pagātnē, jo tieši šeit un tagad ir visu izšķirošais solis. Veiciet šo soli apdomīgi, jo 10 kilometru distanci nevar pieveikt 5 minūtēs.
♍️JAUNAVA (KANJA)
JAUNAVAS būs sarosījušās uz mājas ģenerāltīrīšanu. Šī iemesla pēc gribu pabrīdināt, ka no vecajiem skapjiem var sākt parādīties sen aizmirsti skeleti. Pirms ķeraties pie mājas uzkopšanas, saskaņojiet to ar radiniekiem, tad šī uzkopšana un kopā dzīvošana būs ar pozitīvu nokrāsu. Kā teikt..un visi dzīvoja laimīgi! Ja pieturēsieties pie šī dzīves moto, tad jūsu šaubas par komfortu izgaisīs, bailes par nedrošību – pazudīs. Jā, jā, JAUNAVAS, tad jutīsies labi, un nekasīsies par katru putekli uz skapja roktura. Viņas pat sāks meklēt grāmatu skapjus, lai rastu atbildes uz jautājumiem: “Kā labāk..?”
♎️SVARI (TULA)
SVARI jums būs liela apsēstība ar savu vēlmju piepildīšanu. Jūs būsiet tik enerģiski un vēja pilni, ka citiem jūs būs grūti izsekot, vai tikt līdzi. Var gadīties, ka savu ātrumu dēļ kādam būsiet aizmirsuši kaut ko pavēstīt, tāpēc var rasties diskusijas starp radiniekiem vai darba kolēģiem. Sargājiet savas balss saites, lai nokārtotu lietas, nav nepieciešams pacelt balsi. Ja līdz šim par sporta zāli esiet tikai domājuši, tad ir pienācis laiks to īstenot. Tādā veidā noņemsiet nevajadzīgo spriedzi, kas ir nevajadzīgi uzkrājusies no dienas steigas. Vakaros lasiet grāmatas, bet modernajām tehnoloģijām metiet mieru, to visu aplūkot paspēsiet nākošās dienas rītā.
♏️SKORPIONS (VRISHCHIKA)
SKORPIONI savu indes adatu paslēpiet dziļi un zāle kļūs zaļāka, un saule košāka. Jums šajā periodā jāiesaistās labdarību pasākumos. Šis ir laiks, kad pievilksiet sev klāt cilvēkus pateicoties savam iekšējam spēkam, jūsu enerģētiskie fluīdi būs jūtami lielos attālumos. Tāpēc nebrīnieties, ka jums nāks klāt pavisam sveši cilvēki. Jūs spēsiet aizraut citus ar savu enerģiju, zināšanām un lielo optimismu. Jums vairāk gribēsies laiku pavadīt kultūras pasākumos vai lasot kādu ezotērisko grāmatu.
♐️STRĒLNIEKS (DHANU)
Kopumā STRĒLNIEKI šī gada laikā jutīsies laimīgi. Vienīgi kādā brīdī var justies pārguris, jo biežā ceļošana un mētāšanās pa pasauli var novest līdz spēku izsīkumam. Kādam var paveikties un dota iespēja apgūt augstās zināšanas ārpus mājām. No aktīvā dzīves veida gribēsies atsvešināties no apkārtējās sabiedrības, lai tiktu skaidrībā ar sevi. Jūs meklēsiet sevī savu iekšējo Skolotāju, kurš spēs atbildēt uz jūsu neskaidrajiem jautājumiem. Tajā brīdī, kad spēsiet sadzirdēt sevi, jūsu nogurums izgaisīs un jūs pamodīsieties no lielā sapņa.
♑️MEŽĀZIS (MAKARA)
MEŽĀŽI, arī nākošajā Jupītera gadā par atslābšanu variet aizmirst. Jums būs daudz jāstrādā, lai sasniegtu izvirzītos mērķus. Tātad koferus nepakojam laukā, tiem vienmēr jābūt kaujas gatavībā, lai dotos kārtējā lidojumā. Neskatoties uz aizņemtību, centieties rast laiku ģimenei. Kā arī atrodiet laiku sev un saviem hobijiem. Būs iespēja tikt vaļā no nevajadzīgām mantām, lai atbrīvotu vietu jaunām. Lai mazāk izjustu zaudējumus, ieteikums piedalīties labdarības vai sniegt atbalsta plecu, kam tas vairāk ir nepieciešams.
♒️ŪDENSVĪRS (KUMBHA)
ŪDENSVĪRI var uzelpot, tuvojas jūsu zvaigžņu brīdis. Visums jūs atalgos par jūsu pacietību, kas tika prasīta no jums pēdējos gadus. Galvenais turpināt ar tādu pašu neatlaidību strādāt pie saviem izvirzītajiem mērķiem. Šobrīd ir laiks, kad jūsu talantus kāds sāks pamanīt un novērtēt. Esiet un ļaujiet būt! Ļaujiet radošuma stariem apceļot pasauli!
♓️ZIVIS (MĪNA)
ZIVIS uzlabosies veselība, attiecīgi varēs pievērsties vairāk darba jautājumiem. Kāds būs jauna darba vai mājvietas meklējumos, jo ar esošo šobrīd nav mierā. Iespējams, ka kādām ZIVĪM sakārosies mācīties, droši variet mesties zinību jūrā. Iegūtās zināšanas palīdzēs jums sasniegt labākus darba rezultātus. Pārskatiet jūsu attiecības ar Skolotājiem. Ticēt saviem spēkiem, jo tieši jūsu iekšējā ticība sev, jūs virza uz priekšu.
💡💡💡Kopumā šis gads ir ļoti saistīts ar labdarību! Dodiet un jums arī tiks dots! 😉

P.S. Ja Tev raksts bija saistoša un interesanta, lūdzu, padalies tālāk, lai draugi arī būtu informēti.

Pateicībā un Mīlestībā

Inga 🕉🙏🏻💚

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *