BLOGS

FAMILY TRAVEL

Mēs esam jauna un jautra ģimene, kura mīl piedzīvojumus un ceļošanu. Mūsu pati jaunākā atvase sasniedzot 10 mēnešus bija apceļojusi 5 valstis (Lietuva, Polija, Slovākija, Ungārija, Horvātija).  Pēc dabas esam ļoti lieli entuziasti un piedzīvojumu meklētāji, tāpēc savus ceļojumus plānojam paši, jo nepatīk būt atkarīgiem no citiem. Gan jau vēl kāds piekritīs, ka patstāvīgās ceļošanas laikā var ieraudzīt, iepazīt un gūt iespaidus daudz vairāk nekā, ja to dara ar kādu tūr-operatora palīdzību.

Bieži vien jaunās ģimenes pārtrauc savas ceļošanas gaitas uz laiku, jo mājās ir ieradies jauns ģimenes loceklis. Pēc savas pieredzes teiksim atklāti, bērni nav šķērslis, lai pārtrauktu ceļošanas priekus. Ieguvējs šajos brīžos ir visi gan Jūs paši, gan Jūsu bērni.  Kas var būt labāks par to, ja ģimene kopīgi pavada savu brīvo laiku, vienlaicīgi gūstot pozitīvas emocijas un iespaidus, zināšanas, komunikāciju ar citas valsts iedzīvotājiem utt..

Ceļošana ir kā atvērta grāmata, ko gribas lasīt un lasīt…

Šo sadaļu esam izveidojuši, lai palīdzētu citiem uzdrošināties ceļot ar maziem bērniem. Tieši šeit būs iespēja uzzināt kādos gadījumos izvēlēties ceļot ar mašīnu, lidmašīnu vai vienkārši izmantojot tādu transporta veidu kā K2 :) . Kā nokļūt tur, kur visvairāk gribas? Kas jāņem vēra apceļojot konkrētu valsti? Ar kādam izmaksām būtu jārēķinās atrodoties attiecīgajā valstī? Kādas izklaides vietas var apmeklēt ar bērniem?  Kādas palīgierīces var izmantot ceļošanas laikā? Šos un vēl citus padomus varēs atrast tieši šeit. Gadījumā, ja kādam būs vēlme dalīties savā pieredzē, lūgums, rakstīt komentāros, lai kāds cits, kam tas tik ļoti nepieciešams var izmantot Tavu doto ieteikumu.

Lai visiem jauki, pozitīvi un notikumiem bagāti ceļojumi!

PROGRAMMAS –  ceļotāju palīgi.

AMERIKA

ĀZIJA

EIROPA

KRIEVIJA

SKANDINĀVIJA

TUVIE AUSTRUMI

Mēs – pozitīvie ceļotāji :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *