BLOGS

Grūtniecības mēness karte

Gaidīšanas laiks jeb lielā brīnuma laiks tiek iedalīts 10 Mēness mēnešos nevis kā tradicionālajā medicīnā tiek izmantoti 9 Saules mēneši. Katrs mēnesis sastāv no 28 dienām, kas tiek pielīdzināts sievietes ciklam. Katra sieviete šo gaidīšanas laiku izjūt individuāli. Kāda jūtas ļoti laimes pārpildīta visu grūtniecības laiku, kāda mokās ar sliktumiem vai grūtniecības saglabāšanu utt. Kāpēc visas sievietes nevar izbaudīt grūtniecību vienlīdz labi? Sabiedrībā tas tiek skaidrots ar iedzimtības īpatnībām. Ja sievietes mātei ir bijusi pozitīva pieredze grūtniecības laikā, tad meitai būšot tāpat. Šim sabiedrības pieņemtajam stereotipam negribētos piekrist, jo mana pieredze ar cilvēkiem un sava individuālā pieredze stāsta pavisam ko citu.

Vienmēr jāatceras, ka katra mūsu darbība, emocija, doma ir konkrētās planētas ietekme uz mūsu psihi. Tieši tāpat šīs planētas ietekmē katras sievietes grūtniecības laiku. Protams, katrai tas izpaužas dažādi. Katrs mēnesis atbilst konkrētai planētai jeb konkrēta planēta atbild par savu gaidīšanas mēnesi.Aplūkojot māmiņas dzimšanas karti, astrologs var brīdināt, kuros grūtniecības mēnešos sievietei ir jāpievērš lielāka uzmanība nekā parasti .

Tātad, kuras planētas atbild par konkrēto grūtniecības mēnesi:

1.mēnesis – Šukra;

2.mēnesis – Mangals;

3.mēnesis – Guru;

4.mēnesis – Surja;

5.mēnesis – Čandra;

6.mēnesis – Shani;

7.mēnesis – Budha;

8.mēnesis – Lagna;

9. mēnesis – Čandra;

10.mēnesis – Surja.

Pirmais grūtniecības mēnesis skaitās kalalas mēnesis. Mēnesis, kurā savienojas divas šūnas, vīrišķā – šukra un sievišķā – šonitha. Abu šūnu apvienošanās rezultātā veidojas embrions.

Otrais gaidīšanas mēnesis tiek uzskatīts par ghanas mēnesi, kad embrions ir izveidojies un attīstās.

Trešais grūtniecības mēnesis – ankuras mēnesis, kad sāk augt izveidojušies orgāni.

Ceturtais – asthas mēnesis, kad veidojas kaulu struktūra.

Piektais gaidīšanas mēnesis – čarmas mēnesis, kad veidojas ādas struktūra.

Sestais grūtniecības mēnesis – angaijas mēnesis, kad aug mati un nagi.
Septītais gaidīšanas mēnesis – čethanathas mēnesis, kad aktivizējās dzīvības enerģija un spēja uztvert apkārtējo pasauli.

Astotais grūtniecības mēnesis – adhanas mēnesis, kad attīstās fiziskais ķermenis.

Devītais gaidību mēnesis – udvegas mēnesis, kad sākās pirmās dzemdību sāpes jeb kontrakcijas. Laiks, kad mazulis var atstāt mātes klēpi.

Desmitais grūtniecības mēnesis – prasavas mēnesis, kad sākas dzemdības.

Dažos avotos atkal tiek minēts, ka tieši Mangals ir tas, kas pārvalda pirmo grūtniecības mēnesi un Šukra otro, bet, manuprāt, šī informācija nav tik būtiska, jo abas planētas atbild par embriona izveidošanos un attīstību. Tāpēc, jo īpaši pirmajos divos gaidīšanas mēnešos ikvienai māmiņai jābūt piesardzīgai.

Lai Jums ir mīlestības pilns gaidīšanas laiks!

Teksta kopēšana bez norādes www.narayana.lv  stingri aizliegts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *