DZĪVES CEĻOTĀJA

Dzīve Jaunajā gadā!

Jau dažas dienas katrs no mums dzīvo Jaunajā Gadā! Tev šķiet, ka nekas nav mainījies un dzīve iet uz priekšu tev ierastā ritmā. Tu gaidīji, ka tavā dzīvē notiks kaut kāds brīnums. Zini, gribu tev dot nelielu padomu. Ja tu uzskati, ka brīnumi nenotiek, RADI brīnumus PATS!
Jaunais gads ir iemesls mainīties pašam un sākt mainīt savu dzīvi. Ja vēl neesi sastādījis plānus šim Jaunajam gadam, tad tieši šodien tev tiek dota iespēja to darīt. Apsēdies un dari to! Paņem balto papīra lapu un raksti.. Raksti, ne tikai savus plānus un sapņus, bet veic nelielu kopsavilkumu iepriekšējām gadam. Neaizmirsti pie reizes sev atbildēt uz dažiem jautājumiem:
Kas tev izdevās un, kas nē?
Svarīgākais šī gada notikums?
Kam tu esi pateicīgs par šo gadu un par ko?
Apraksti visas savas sajūtas, emocijas, kas tika radītas iepriekšējā gadā.
Padomā, kas tev pietrūka, lai tu kļūtu patiesi LAIMĪGS?
Ja tev nav plānotāja, tad pēdējais laiks to izveidot.. Katru dienu plāno savu laiku. No rītiem veic rīta rosmi, praktizē jogu vai meditāciju. Izvēlies to, kas tev visvairāk patīk. Dzirdi? Ir pienācis laiks darīt to, ko patiešām tu gribi. Tev arī tā šķiet? Tas nozīmē tikai to, ka tiešām ir pienācis laiks.
Atceries, šis gads būs īpašs. Domāju, ka tu to pats ļoti labi jūti. Vismaz šajā gadā piepildi savu sapni! Kas tev ir ļoti būtisks un svarīgs! Mazāk slinko.. Mazāk pavadi laiku nevajadzīgām lietām un cilvēkiem. Esi tur, kur tava sirds dzied un gavilē! Nebaidies… RĪKOJIES! Nebaidies… RADĪT! Nebaidies RUNĀT par lietām, kas tev nepatīk! Nedari to, kas tev nepatīk! Nebaidies.. mācīties ko jaunu! Dzirdi? Lūdzu, vairāk lasi, smaidi cilvēkiem, palīdzi tam, kam tas visvairāk ir nepieciešams. Izvairies no negatīviem cilvēkiem un emocijām. Nekad nevienam neko nepierādi. Meklē katrā cilvēkā labo, lai arī brīžiem šķitīs, ka tas ir bezcerīgi. Katrā sīkumā saskati skaistumu. Baudi katru dzīves doto mirkli, jo otreiz tāda vairs nebūs. ..dzirdi? Mācies baudīt vientulību, atklāj jaunus horizontus un iespējas. Tu pat nevari iedomāties, cik slikti tu sevi pazīsti. Tāpēc izmanto laiku, kas tev ir dots, lai iepazītu, ne tikai sevi, bet arī sev apkārtējos cilvēkus.
Atceries, nekad nekas nav par vēlu! Laime – ceļš! Ceļš – tava attīstība!

foto: internets

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *