DABA UN MĒS

Dzīvās enerģijas avots

Mūsdienu cilvēks ir zaudējis saikni ar dabu, tādā veidā ir pārmācījies būt pats savas dzīves noteicējs. Civilizācija ir savā veidā cilvēku iespiedusi dziļi stūrī, jo pats nespēj vairs izlemt, ko īsti ēst, dzert un, kur tad īsti dzīvot?

Kāpēc šīs lietas tik ļoti ietekmē cilvēku? Zināms, ka cilvēka organisms sastāv no 70- 80% ūdens, līdz ar to uz viņu atstāj lielu iespaidu, ko viņš dzer, ēd un, kur dzīvo. Ja šīs trīs lietas ir harmonijā, tad parējās lietas nokārtojas pašas no sevi.

Arī mūsu planēta Zeme sastāv no 80% ūdens, attiecīgi to arī ietekmē viss apkārt notiekošais. Zeme ir tāds pats dzīvais organisms kā mēs – cilvēki. Zeme jūtās tieši tāpat kā cilvēks, kad piesārņojam sevi.., bet Zeme sevi nepiesārņo, to darām mēs…

Līdz pat šodienai ir daudzi avoti, upes un ezeri, kuriem sen senos laikos tika piedēvētas dziednieciskas īpašības. Mūsdienās, pateicoties civilizācijas attīstībai, lielākā daļa avotu, ezeru un upju šīs īpašības ir zaudējuši. Tagad šādu vietu ir palicis ļoti maz. Lielākoties tās ir tālu prom no cilvēku acīm. Bieži vien šīs vietas pat nav izpelnījušās svētvietas nosaukumu, bet turpina darboties pateicoties Zemes globālajiem procesiem un Visuma likumiem.

Iedzerot avota ūdeni, cilvēks ir spējīgs atgriezties harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli. Piedevām nāk liels dzīvības enerģijas pieplūdums un izdziedināšanās process…

Ūdens iegūšanas veidi ir dažādi, bet tie nav pasargāti no piesārņojuma. Latvijā ir daudz avotu, bet ne visu avotu ūdeni drīkst izmantot ikdienas uzturā.

Avoti, kas nāk no zemes dzīlēm ir vislabākie. Šis enerģijas avots nāk no pašām zemes dzīlēm, iziet cauri vairākiem zemes slāņiem – dabīgā veidā izfiltrējoties un nonākot virszemē. Ļoti daudz upju veidojas no avotiem, tāpēc senos laikos cilvēki dzīvoja pie upēm, un nebaidījās uzturā lietot šo ūdeni. Cilvēki zināja, jo tuvāk avotam, jo tīrāks būs upes ūdens. Katram avota ūdenim ir sava garša, bet tas vienmēr spēj veldzēt slāpes un dot mudrumu.

Labums, ko mēs spējam gūt no avota ūdens:

Dabīgs dabas līdzeklis ar dabīgām īpašībām;
Bagāts ar skābekli;
Nav jāvārā;
Nav jāveic papildus attīrīšana;
Dod dzīvības enerģiju.
Kad avota ūdens zaudē savas pozitīvās īpašības:

Ja ūdens ir ticis piesārņots, tad tādu vairs nedrīkst lietot uzturā.
Jautāsiet, kādu ūdeni, tad īsti lietot uzturā? Cilvēka prāts ir nemiera pilns, līdz ar to ir izdomājis daž ne dažādas tehniskas lietas, ar kuru palīdzību mēģina attīrīt dzeramo ūdeni. Protams, mūsdienu cilvēkam nav iespējas ikdienu būt avota tuvumā. Tāpēc tiek izmantots uzturā tas, kas ir pieejams. Ir tikai viens lūgums, vienmēr atcerēties, ka ūdeni mēs spējam enerģētiksi atdzīvināt ar lūgšanu.

Iesaku Jums vismaz vienreiz gadā organizēt avotu meklēšanas ekskursijas. Domāju, ka visiem Jūsu ģimenes locekļiem, tas būs skaists, pozitīvs un enerģētiski piesātināts piedzīvojums.

© Inga Ruņģe

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *