BLOGS

Dzimšanas diena ir pati svarīgākā diena gadā

Kad biju maziņa, sagaidot savu dzimšanas dienu, vecmamma skaidroja, ko pirmajās 12 dienās ir labi darīt, bet no kā vajadzētu  izvairīties. Tā man bija tāda spēle, ko es tajā vecumā īsti neapzinājos. Vēlāk jau šīm lietām sāku pievērst ar vien vairāk un vairāk uzmanības, jo īpaši, kad sāku vairāk ieslīgt astro pasaulē, jo astroloģija ļoti skaidri skaidro visas 12 dzīves sfēras, kas cilvēkam ir būtiskas un ietekmē saucamo dzīves kvalitāti. Tātad pirmajās 12 dienās cilvēks programmē visu savu jauno dzīves gadu, katru dienu tiek programmēta sava dzīves joma.

Pirmā dienā

Enerģētiski viena no visspēcīgākajām dienām.
Jāekonomē savi spēki, nedrīkst nervozēt, uztraukties, pārpūlēties, strīdēties, dusmoties, ļauties negatīvai enerģijai.
Šī diena jāpavada tur, kur jūtas vislabāk, darot to, kas patīk vislabāk, un tur kur var uzlādēties ar vispozitīvāko enerģiju.
Savā dzimšanas dienā tu nevienam neko neesi parādā, un nevajag kontaktēties ar sev nepatīkamiem cilvēkiem un darīt to, kas nepatīk u.c.
Svarīgi ir arī, lai tie cilvēki, kas nāk ciemos nestu tikai pozitīvu enerģiju.
Kā nosvinēs šo dienu, tā arī visu gadu pavadīs, tādēļ vislabāk, ja dzimšanas diena ir brīvdiena, atbrīvota no jebkādiem nepatīkamiem darbiem, pienākumiem…
Ļoti svarīgi ir arī būt veselam uz savu dzimšanas dienu, dzimšanas dienā nedrīkst nekādā veidā sevi ārstēt, iet pie ārsta un tamlīdzīgi, tā lai visu nākamo gadu veselība problēmas neradītu.
Šajā dienā ļoti uzmanīgi jāvēro dažādas zīmes, jo ap šo laiku kosmoss cilvēkam sūta daudz norāžu par to, kāds būs nākamais gads.
Dzimšanas dienu jāpavada optimistiski, nevajag domāt par pagātni, jānoskaņojas uz nākotni.
Ir labi saņemt dāvanas, nodarboties ar skaistumkopšanu, iegādāties sevi priecējošas lietas, īsāk sakot, šajā dienā cilvēkam ir tiesības darīt tikai to, ko pašam gribās, un kas pašam patīk!
Nelietot daudz alkoholu, nepārēsties, nenogurt!

Otrā diena

Atbildīga par veselību, ēšanas paradumiem, materiālo labklājību un finansēm nākamajā gadā.
Tāpēc galvenais, lai šajā dienā nekas nesāpētu, nebūtu saaukstēšanās u.t.t. Nedrīkst iet pie ārsta, jāēd pareizi. Ja ir vēlme, šajā dienā var ievērot diētu, nedrīkst noslogot savu veselību. Var nodarboties ar skaistumkopšanu, sportu un visu citu, kas uzlabo veselību, izskatu un pašsajūtu.
Arī šajā dienā ir labi saņemt dāvanas, jo tas nodrošina materiālo labklājību nākamajā gadā.
Arī šajā dienā var iegādāties sev kaut ko patīkamu, bet par to nedrīkst iztērēt daudz naudas.
Slikta pazīme, ja šajā dienā jūtas slikti vai kaut ko pazaudē, nedrīkst maksāt rēķinus, atdot parādus citiem (labi ir ja kāds atdot parādu tev). Nedrīkst ļaut šai dienā naudai aiziet, nedrīkst naudu daudz tērēt, jo tad visu nākamo gadu nauda tikai ies prom.
Nedrīkst iet uz kapiem!

Trešā diena

Informācijas diena, svarīgi kontakti ar apkārtējiem.
Šajā dienā var iegūt ļoti daudz vajadzīgas informācijas, un vajag tikai meklēt. Informācija par interesēm, kaut kādu izglītošanos, profesionālām lietām. Var nopirkt grāmatu, noskatīties kādu filmu. Nodarboties šajā dienā ar to, kas interesē un kur pietrūkst kaut kādas zināšanas vai informācijas, jo šajā dienā viss pats atnāks, ja meklēs. labi ir šajā dienā mācīties, to, kas interesē.
Svarīgi ir arī kontakti ar tuvākajiem- Nedrīkst strīdēties!
Vajag padomāt, ko gribētos satikt, ar ko sadraudzēties, ar kādiem cilvēkiem nākamajā gadā kontaktēties.
Cilvēki, kuri šai gadā būs informatīvi svarīgi un vajadzīgi šajā dienā uzradīsies paši, tāpēc arī jāskatās ar ko šai dienā kontaktējās, ja pēkšņi uzrodas, kāds cilvēks -piezvana, satiek u.c., tas nozīmē, ka iespējams šis cilvēks būs svarīgs nākamajā gadā.
Var doties īsos izbraucienos vai plānot tādus.

Ceturtā diena

Svarīgs ir darbs, mājas darbi.
Labi ir sakārtot māju, lai nākamajā gadā to būtu vieglāk izdarīt, atbrīvoties no nevajadzīgām lietām, šajā dienā vajag izveidot ideālus un sev patīkamus apstākļus mājās, labi ir ienest, ko jaunu savās mājās.
Labi ir plānot visu, kas saistīts ar mājām-remonti, jaunu mēbeļu iegāde u.c.
Šajā dienā nedrīkst strīdēties ar savu māti, jo šī diena ir atbildīga par to kādas ar šo cilvēku būs attiecības visu nākamo gadu, tāpēc ir labi aizbraukt ciemos vai patīkami parunāties.
Diena saistīta arī ar sakariem ar Dievu, var lūgt par savu ģimeni un tās stabilitāti.
Šajā dienā ir svarīga arī atmosfēra ģimenē, nav vēlams strīdēties ar mājiniekiem, un vēlams lai šajā dienā neviens no mājiniekiem nedotos kaut kur prom.
Nedrīkst iet uz kapiem!

Piektā diena

Izklaižu un sabiedrības diena, un bērnu diena. Ja savā dzimšanas dienā nevajadzētu traki svinēties, tad šajā dienā to var droši darīt! Šai dienā jāpriecājās, jābūt jautriem, var taisīt ballītes, paši uz tādām doties, jābūt labam garastāvoklim.
Šī diena atbild par vietu sabiedrībā, tāpēc ir labi doties sabiedrībā svinēties, jo ja šajā dienā to visu darīs, tad labs garastāvoklis, izklaides un jautrība nākamajam gadam nodrošināta.
Labi ir viss kaut kur piedalīties, sevi parādīt.
Labi viss, kas saistīts ar mīlestību, attiecībām, flirtu, popularitāti – vēlams šai dienā labi izskatīties un būt patīkamas uzmanības ( it īpaši vīriešu/sieviešu) centrā, jo tas nodrošina veiksmi sabiedrībā un attiecībās nākamajā gadā.
Tiem, kuriem vēl nav otrās puses, labs laiks, lai iepazītos, iet uz randiņiem, flirtēt, ja ir vēlme nākamajā gadā uzsākt jaunas attiecības, vai arī var uzlabot jau esošās attiecības, darot šajā dienā  ko romantisku un patīkamu.
Šajā dienā ir jāpievēršas saviem bērniem, nedrīkst strīdēties, būt dusmīgiem uz tiem, šajā dienā visam jābūt uz pozitīvas un jautras nots, tā lai arī nākamajā gadā nebūtu lieki konflikti un problēmas savstarpējās attiecībās.
Jārūpējas, jāizdara kaut kas patīkams, var kopā izklaidēties, jāparūpējas par viņu drošību. Jāuzmana, lai šajā dienā nekas slikts nenotiek, bet ja tomēr notiek, tad jāņem vērā, jo tas liecina, par to ka šajā gadā pastiprināti jāpievērš uzmanība.
Tāpat šajā dienā ir labi nodarboties ar visu, kas saistīts ar jebkura veida mākslu.

Sestā diena

Paškontroles un savaldības diena. Pārbaudes diena. Mājdzīvnieku diena.
Jārūpējas šai dienā par savu veselību, arī šajā dienā var programmēt veselīgu dzīvi nākamajā gadā.
Šai dienā nedrīkst dusmoties, zaudēt pašsavaldību.
Nožēlot jau pieļautās kļūdas.
Šajā dienā jārūpējās par saviem mājdzīvniekiem, darīt tiem kaut ko labu, nedrīkst šajā dienā nodarboties ar viņu ārstēšanu, lai nākamajā gadā nebūtu problēmas.
Ja šajā dienā saslimst, tātad iepriekšējā gadā pieļautas daudzas kļūdas, kuras tad arī šajā dienā var nožēlot.

Septītā diena

Otrās pusītes dienaKā šo dienu kopā nodzīvos, tāds būs viss gads. Šai dienā jābūt mīļiem vienam pret otru, jāpievērš pozitīva uzmanība, nedrīkst strīdēties un šķirties uz šo dienu. Šai dienā var programmēt savstarpējās attiecības, var apdomāt par to, ko vēlas no šī otra cilvēka, ko mainīt attiecībās.
Darba cilvēki domā par to, ko vēlās no sava biznesa, var pievērsties jaunu partneru meklējumiem.
Gads paies labi, ja šajā dienā salabs ar kādu ko naidā, nevajag strīdēties.
Enerģētiski viena no visspēcīgākajām dienām.

Astotā diena


Ja 8 dienā atnāk nauda, tad gads izdosies materiālajā ziņā
, tādēļ nevajag naudu atdot (maksāt rēķinus, atdotparādus, tērēt daudz naudas). Ja šajā dienā kāds naudu prasa, tad visu gadu būs lieki izdevumi.
Šai dienā var programmēt atteikšanos no kaut kādiem kaitīgajiem ieradumiem, īpašībām un visu citu, kas traucē, jo šī ir arī gribasspēka diena. Ja šai dienā atsakās no kaut kā no kā gribas atbrīvoties, tad nākamajā gadā būs viegli atbrīvoties no tā pavisam.
Jāuzmanās šai dienā no svešas negatīvas ietekmes.
Jāuzmanās no negadījumiem, jo ja notiek kaut kas slikts, tā ir slikta zīme visam gadam.

Devitā diena

Novērot vai no ārpuses nepienāk ziņas par kaut kādām jaunām iespējām, jo visa veida piedāvājumi, kas nāk šai dienā ir derīgi.
Var daudz lasīt, meklēt kaut ko, iegūt kaut ko sevis pilnveidošanā.
Šajā dienā plāno visus savus braucienus uz ārzemēm- var meklēt informāciju par tiem, un visādi citādi interesēties par to, kā izdevīgāk aizbraukt. Var uziet dažādus negaidītus piedāvājumus, piem., pēdējā momenta piedāvājumi.

Desmitā diena

Viena no enerģētiski spēcīgākajām dienām.
Saistīta ar darbu, profesiju, kvalifikācijas paaugstināšanu, nedrīkst strīdēties ar priekšniekiem
.
Šai dienā nedrīkst pārkāpt likumu, viegli uz prasīties uz nepatikšanām saistītam ar valsts instancēm, tāpēc nevajag lieki izaicināt.
Šai dienā var izteikt vēlēšanos, ja gribās, lai tā ātri piepildās.
10.mēn pirmajā dienā arī.
Šai dienā var iekustināt lietas, kas atliktas jau gadiem un vēlēties, lai tās piepildās.

Vienpadsmitā diena


Tiek veltīta draugiem, pētniecībai, izgudrošanai, mākslai. Šai dienā ir labi apmeklēt astrologu, lai padomātu par tāliem nākotnes plāniem. Šajā dienā var domāt par visiem plāniem un sapņiem, kas nav tik ātri un viegli piepildāmi, var fantazēt, sapņot arī rozā sapņus, par to kā būtu, ja būtu.
Šai dienā atņem to, kas nav vajadzīgs.
Jāvairās no zaudējumiem -slikta zīme.

Divpadsmitā diena

Atpūta, atslābināšanās, enerģijas ekonomija, nedrīkst pārēsties, vajag justies labi. Jāseko savai veselībai, jānožēlo savi vēl neizdarītie grēki, labi ir lūgties, nodarboties ar meditāciju.
Nevajadzētu lietot alkoholu. 12 diena, tāpat kā 12 mēnesis ir karmiskais mēnesis, kad labi atdot parādus, darīt kaut ko citu labā, padomātu par sevi un savu attīstību.

 

P.S. Šo plānošanu var veikt arī jaunā gada pirmās 12 dienās.

foto: mota.ru

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *