ČENELINGI

Čenelings 26.09.2022.

Sargātāji: Nākam ar vēsti, lai brīdinātu cilvēci, un atgādinātu, ka dārgākais, kas ir uz Zemes – Dzīvība. Nevienam cilvēkam uz Zemes nav dotas pilnvaras atņemt kādam citam cilvēkam Dzīvību. Ir pienācis izkāpt no Sāmsaras apļa. Tuvākajā laikā jums jāizdara pārdomāta un apzināta izvēle vai turpināt slīdēt uz leju neticībā un gara tumsībā, vai tomēr pacelties Gaismā un tiekties uz Dievišķo. Visas atslēgas ir jūsos, atliekt meklēt un iedarbināt īsto mehānismu.
Inga: Kāpēc notiek tas, kas notiek šobrīd uz Zemes?
Sargātāji: Jūs nevēlaties mainīties un uzņemties atbildību. Jums šķiet, ka Dievišķie likumi ir pasakas un tos var neievērot, bet tas tā nav. Šobrīd ir daļa cilvēku, kas dara maksmimālo, lai mijiedarbotos ar Dievišķajiem Gaismas spēkiem, bet lielākā daļa turpina iesākto degradācijas ceļu. Cilvēkam ir grūti saprast, kad viss ir labi, tāpēc tiek dotas uz Zemes situācijas, kas ir tik ļoti absurdas, lai ikviens kurlais sāktu dzirdēt, un aklais sāktu redzēt.
Inga: Vai var lūgt padomu cilvēkiem, lai tiktu galā ar tuvākā laika pārbaudījumiem?
Sargātāji: Pārstājiet atņemt Dzīvības pašiem sev. Izslēdziet plašsaziņas līdzekļus, jo tie kalpo tumsai. Tie domāti vienam mērķim – novērst cilvēku no evolucionārā ceļa.  Tieciet galā ar bailēm, jo ar tām jūs tiekat manipulēti un maldināti. Sargājiet savus dēlus un meitas, dodiet viņiem savas zināšanas. Jūs esiet Enerģija!  Apvienojaties un Radat!  Atgūstiet zināšanas, kas ir katrā no jums. Mijiedarbojaties! Dvēsele ir nemirstīga! Enerģētisko robežu starp šīm pasaulēm var pārvarēt pateicoties vibrācijām. Jūs ar varu rauj no šīm Augstajām vibrācijām, lai jūs zaudētu neredzamību.

Lai Mīlestība ir ar jums!
Mēs esam.

 

 

foto:mota.ru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *