DZĪVES CEĻOTĀJA

Bailes

Domāju, ka vismaz vienreiz dzīvē tu esi gājis viens pats pa tumšo ielu, meža taku vai ceļu. Tā brīža pārdzīvojums ir tik liels un sajūtas neaprakstāmas, jo tu nezini, kas notiks sperot nākamo soli. Tajā brīdī notiek iekšējā cīņa ar sevi, un katra tava ķermeņa šūna saspringst no nezināmā..

Iespējams, ka tev šobrīd ir grūtības skolā vai darbā, varbūt tev grūti atrast kopīgu valodu ar vecākiem, draugiem vai kolēģiem. Varbūt tu esi cietis sakāvi kādā projekta realizācijā, kur esi ielicis visu savu sirdi un dvēseli. Varbūt esi veltījis laiku kādam, bet kāds to nav novērtējis.. Varbūt problēmas nav citos, bet citā cilvēkā, kurš mīt katrā no mums..?

Sabiedrībā mēdz teikt, ka katrs cilvēks ir unikāls, talantīgs un ar savu odziņu.., bet tajā pašā laikā – problēmas ir visiem vienādas..

Lai kāda problēma tevi šobrīd nebūt skārusi, atceries, ka tieši tādu pašu situāciju ir piedzīvojis kāds cits.. Viņam ir bijušas tādas pašas sajūtas, emocijas un reakcija uz pārdzīvoto, un, neskatoties uz to, izcīnijis savu uzvaru. Tātad, arī tev ir iespēja uzvarēt savā  individuālajā cīņā..

Atceries, cik reizes ar asarām uz acīm tu esi jautājis Visumam: “Par ko man tas..? Kāpēc tieši es?”, bet neskatoties uz to, esi veiksmīgi ticis galā ar radušos problēmu. Patiesībā, tu esi stiprāks nekā biji domājis.. Apzinies savu spēku un iespējas! Atceries visu to, ko esi jau izdarījis un sasniedzis! Tu vari būt jebkurš un jebkur! Vienkārši ej.., un pārvari savas BAILES!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *