BLOGS

Astrologs kā „Dzīves padomdevējs”

Astrologa darba lauks – pati dzīve. Viņš ir kā konsultants, padomdevējs, kas palīdz citiem cilvēkiem sakārtot lietas, „atrast sevi”, atrisināt dzīves problēmas: veselība, karjerā, attiecībās, psiholoģijā un garīgajā dzīvē. Tāpēc mēs vienmēr sakām, ka astrologa mācību priekšmets ir pati dzīve ar visām tās izpausmēm. Astrologs var specializēties kādā vienā virzienā, bet profesija viņu „piespiež” sava klienta dzīvi redzēt kā vienu veselu. Astrologs dod iespēju redzēt enerģētiskās līnijas, pa kurām norisinās mūsu dzīve – izskaidrojot to mijiedarbību.

Respektīvi, astrologs cilvēkā redz vienu veselu, nekā ārsts, psihologs, sporta treneris vai dziednieks. Viņš redz pasauli kopveselumā nekā citi profesiju pārstāvji. Vēdiskā astroloģija paplašina redzes loku, savā veidā izstrādā „piramīdveida” skatījumu, ļaujot no piramīdas virsotnes pārskatīt vienlaicīgi visa cilvēka dzīvi.  Astrologa uzdevums maksimāli daudz atvērt cilvēka dvēseli. Viņa uzdevums ir nevis dod vispārīgus norādījumus un informāciju par nākotnes notikumiem, bet izskaidrot viņa potenciālu, planētu ietekmi, pamatojoties uz to norādīt viņa dvēseles slēptās potences.

Astrologam nepieciešams apgūt jogu, ajūrvēdu un citas vēdiskās disciplīnas., lai izprastu cilvēku visās viņa izpausmēs. Neiet runa par to, lai pilnībā to visu zinātu. Svarīgi, lai tiktu atstrādāts pamatu pamats.. Daudziem astrologiem piemīt intuīcija.  Savukārt, citiem ļoti daudz jāpiepūlas, lai apgūtu vēdiskās astroloģijas disciplīnu. Daudzi pirms astroloģijas apgūšanas ir bagāžas pilni – pieredze jogā vai vēdisko tekstu mācībā.

Jums jāzina, ka labas zināšanas astroloģijā neliecina par labu astrologu. Nav nozīmes zināt kādu ietekmi atstāj planētas uz cilvēka dzīvi, vai izskaitļot , kādi notikumi norisināsies cilvēka dzīvē. Svarīgi ir spēt nodot to informāciju, izskaidrot cilvēkam kā rīkoties attiecīgajos dzīves pavērsienos.

Astrologs, kuram nav šīs spējas  – astrologs uz pusi. Viņš ir iemācījies paredzēt, bet viņam nav zināma māksla kā cilvēku vadīt uz augstākiem dzīves mērķiem. Tas pieprasa ne tikai astroloģiskās zināšanas, bet arī garīgo attīstību un iekšējo mērķtiecību. Tāpēc vēdiskajām astrologam pašam jāseko garīgajai disciplīnai. Katru dienu jāpraktizē jogu, jālasa mantras, jāmeditē un jāseko tiem augstajiem garīgajiem principiem, kas ļauj viņam būt „dzīves padomdevējam” citiem cilvēkiem. Viņam jābūt godīgam pašam pret savu sirdsapziņu, nemeklēt slavu, spēku un bagātību. Vienmēr gatavam kalpot augstākā mērķa labad saviem klientiem.

D. Froulijs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *