DZĪVES CEĻOTĀJA

..ir tikai vārdi..

..zinu, ka tev šobrīd nav viegli, un vārdi ir tikai vārdi un neko nenozīmē..
Vārdi: „Turies!”, „Viss būs labi!”, „Viss notiek uz labu!”..parasti mēdz vēl vairāk apbēdināt, pēc tiem nepaliek vieglāk, dažreiz pat otrādi..
Zini.., šobrīd es tevi gribētu samīļot, neskatoties ne uz kādām laika joslām vai kilometriem, kas mūs šķir. Tev šķiet, ka ticēt kaut kam labākam nesanāk. Tici man, katra cilvēka dzīvē ir pacēlumi un kritieni, tam ir grūti noticēt, bet drīz tas beigsies..
Kādu rītu tu pamodīsies saules apspīdētajā istabā un tev gribēsies atkal dzīvot.. Tu kā mazs bērns priecāsies par katru dzīves sīkumu un brīnīsies par katru jaunu dienu, kas būs ienākusi tavā dzīvē.
..laikam, lai novērtētu savu dzīvi, dažreiz ir vērtīgi ieslīgt tumsā, kur šķiet bezizeja..
Pieļauju, ka no maniem vārdiem tev nekļuva vieglāk, bet es gribētu tev palūgt ticēt labajam, un nekad nenolaist rokas, lai kas apkārt nenotiktu.. Šis periods tev dzīvē nav dots vienkārši tāpat. Tici man, pēc vairākiem gadiem šo situāciju atcerēsies ar smaidu uz lūpām un ar sapratni, ka pateicoties tam, tavā dzīvē sākās pārmaiņu laiks..
Jā, šobrīd tu vari skumt un bēdāties, jo tev tā gribas.. Tu vari ierausties gultā un ietīties biezā segā, lai sāktu klusībā raudāt vai kliegt.. Vari ne arvienu nerunāt un uzskatīt, ka dzīve ir liela bedre..
..bet, lūdzu, dziļi sirdī jūti, ka tieši šis periods tevi aizvedīs pie tavas labākās versijas. Ka tieši šī brīža pieredze tev ir nepieciešama, lai sasniegtu jaunu attīstības līmeni un kļūtu vēl laimīgāks. Tu vari sev neticēt, bet es TICU..
Sargā sevi..
💚💚💚
#dzīvesceļotāja #izaicinājums #ticība #dzīveseksāmens #pārmaiņulaiks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *