ASTRO ZIŅAS

28.jūlija jaunākās ziņas

Sveiciens šajā vakarā visiem Astro mīļiem! 🙂 Gribu paziņot divas ziņas – abas labas 🙂
1) No šodienas Jupiters kļūst retrogrāds, kur šādā stāvoklī atradīsies līdz 24.11.2022. Tas nozīmē, ka varēs ikviens atdot karmiskos parādus, kas saistīti ar šo planētu.
2) Burtiski stundu atpakaļ sākās 1.mēness diena. Diena, kas katru mēnesi ir īpaša, bet šoreiz, jo īpašāka. Senajos laikos mūsu senči 1. mēness dienu simbolizēja ar sava veida laternu, kas nes gaismu. Taisni šajās dienās meistari radīja fantastiskas lietas, kur ielika savu enerģiju, lai šīs lietas sargātu dzimtu un nestu pozitīvas pārmaiņas ģimenes dzīvē. Pirmā mēness diena mums katram cilvēkam uz Zemes dod iespēju ņemt atbildību par savu dzīvi, un paļauties tikai uz sevi (tā bija seno laiku #nlp). Tieši šajā dienā ir svarīgi būt, domāt, radīt un ticēt, jo pēc 108 dienām parasti jau manāmi ir pirmie darba augļi.
Ja skatās no vēdiskās astroloģijas aspekta, tad šī mēness diena ir īpaša, lai arī katra pirmā mēness diena ir ar savu odziņu un dzīves uzdevumu. Šoreiz 1.mēness dienas simbols pēc vēdiskās astroloģijas ir zieds, bulta, aplis, kas jau norāda kas mums katram šajā dienā un visu atlikušo mēnesi jādara 😉. Katrs zieds, kas plaukst uz Zemes ir īpašs un skaists, ir tikai vienīgā bēda, tas nespēj savu skaistumu saskatīt. Zieds ir mūsu katra enerģija, ja tas tiek noplūkts, tiek zaudēta enerģija. Sargājam to. Bulta ir mūsu katra ambīcijas, kas parāda mūs katra aktivitāti un virzienu, kur mēs patiesībā gribam virzīties. Aplis, kas vienlaicīgi ir sākums un beigas, bet nekad nebeidzas. Gluži kā mūsu Dvēseles ceļojums.
Mēness šobrīd ir Pušjas nakšatrā, kuras pārvaldītājs ir Saturns, kurš arī jau pāris nedēļas kā ir retrogrāds, domāju, ka ikviens pamanīja, jo jaunie darbi bremzējas, bet vecie gan ļoti labi kārtojas. Saturns mūs māca būt atbildīgiem, sniedz mācību par nāvi un transformāciju, lai beidzot mēs saprastu – kāda ir patiesā Gaisma, un kur to meklēt. Saturns ir bargais Skolotājs, kas liek uz Zemes saprast un pieņemt mums savu karmu. Māca mūs saskatīt kļūdas un vērst tās par labu. Pieļauju, ka sapratāt šī jaunā mēness uzdevumu. Ar šo mēness dienu mums katram tiek dota iespēja kļūt par lotosa ziedu, lai arī tas aug ne tajos labākajos apstākļos. Tā kā Pušjas kompetence ir Dharma, tad šajā mēnesī Visuma kancelejā tiks veikts audits uz tiem cilvēkiem, kas pārkāpj Dharmu. Jaunā mēness sauklis: “Ļaujies savai sirdij, netici savām ausīm un acīm. Tici tikai sirdij!”
Lai katram izdodas paveikt diženus darbus šajā jaunajā mēnesi par labu sev, cilvēcei un Visumam! 🕉💚🙏
P.S. Apskauju un stipri samīļoju katru, kurš lasa šīs rindas! 😘 Lai Top Gaisma!
Foto: no interneta ārēm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *