
22 LIETAS, KAS JĀŅEM VĒRĀ, LAI ATBRĪVOTOS NO BAILĒM
- Likumu pārkāpšana.
Ja konkrētās valsts likums, kopienas likums ir pret Visuma likumiem, tad konkrētās valsts pārstāvji pārkāpj un pieļauj vienu no dzīves rupjākajām kļūdām.
- Solījumu pārkāpšana, kas doti senčiem un dzimtai.
Jābūt uzmanīgiem ar saviem solījumiem, jo ar tiem mēs esam atbildīgi pret saviem senčiem un dzimtu. Viņi ir tie, kuru egregors enerģētiskajā līmenī dod garīgo spēku katram indivīdam.
- Neaizskart bērnu godu un cieņu.
Sargāt bērnus no amorālām lietām, informācijas utt., kas mūsdienās paliek arvien grūtāk un grūtāk.
- Nenogalināt savus bērnus ( ne morāli, ne fiziski).
- Būt profesionālim jomā, ko dzīves laikā cilvēks ir izvēlējies.
Pildīt savu profesiju ar goda prātu, mīlestību, ievērojot visas profesijas prasības.
- Cienīt vecākus cilvēkus.
Izrādīt cieņu, ne tikai veca gada gājuma cilvēkiem, bet arī vecākiem un skolotājiem. Mācīties ieklausīties, jo viņu dzīves pieredze, zināšanas var palīdzēt virzīties uz priekšu.
- Nevienu nenodot.
Šis vairāk attiecas uz dzīvesbiedriem, jo tas ir būtiski, lai turpinātu veselus dzimtas pēcnācējus.
- Nepārskriet ceļu.
Jāatceras, ka katram dzīvē ir iedalīta sava vieta. Nekad nepiedāvājiet citu lomu, kas cilvēkam nav paredzēta. Atceries, ka katram ir dota sava izvēle, un katram ir dota iespēja kļūdīties. Jautājums vai cilvēks to dara apzināti, vai nē, bet arī tas ir viņa lēmums, brīvā griba un vārda brīvība.
- Karmisko likumu pārkāpšana.
Domāju, ka bumeranga efekts ir zināms visiem. Ko sēsi, to pļausi. Attiecīgi, mācāmies, sēt labas lietas, lai pēc tam gūtu gandarījumu no radītiem augļiem.
- Nevienu nepamest nelaimē.
Šis likums māca nezaudēt cilvēcību jebkādos dzīves aptākļos.
- Nepārkāpt naudas likumus.
Tas nozīmē – neaizņemties un neaizdot. Kā arī nenoņemt citiem sūri grūti nopelnīto.
- Nenodarīt fizisko un garīgo ļaunumu.
Šis jautājums attiecas arī uz alkoholu, cigaretēm, narkotikā un cita veida manipulācijām, kas ir kaitīgas cilvēka organismam.
- Nenoniecināt un nepazemot citus.
Ir reizes, kad cilvēkam trūkst informācijas un zināšanu par kaut ko. Tad otra cilvēka uzdevums nevis noniecināt vai pazemot, bet sniegt PATIESU informāciju vai dot norādes, kur var iegūt nepieciešamo informāciju vai zināšanas.
- Nenogalināt.
- Nekad neatņemt arodu.
No seniem laikiem amatnieks ir tas, kas visus baroja.Viņi ir tie, kas turpina, attīstā citu talantus un dod gaismu savam arodam.
- Nenoniecināt seņču viedās zināšanas.
Zināšanas, kas nāk no paaudzes paaudzē, dod spēcīgu dzīves pamatu un psiholoģisko enerģiju.
- Apgūt un attīstīt radīšanas mākslu.
Tas attiecas gan mājas būvniecības pagūšana, gan darba rīku, rotaļļietu utt.
- Attīstīt savus talantus.
Cilvēks pēc dabas ir radītājs. Attiecīg katram cilvēkam dzīves laikā jāmācās radīt, bet nedrīkst zagt citu idejas, domas utt., jo katram cilvēkam ir tiesības uz darbu un saviem darba nopleniem. Tas pats attiecas uz kultūru, zinātni/ Nezagt un nepārveidot patiesību.
- Runāt patiesību.
Nemanipulēt ar vārdiem un cilvēkiem, kuri jums uzticas. Senajos laikos dotais vārds tika uzskatīts kā goda vārds. Tas bija nerakstītais likums.
- Nebūt pārākam par citu.
Neatkarīgi no cilvēka statusa, visi ir vienlīdzīgi un svarīgi, jo katrs viens otru atbalsta un sniedz informāciju un zināšanas, saucamais, Matroškas princips. *Hierarhija nāk no tumsas puses.
- Cienīt senčus un dzimtu.
- Aizstāvēt savu dzimteni un tās iedzīvotājus.
Senos laikos cilvēki ļoti labi apzinājās, ka pieļaujot kādu no šīm kļūdām, viņš zaudē enerģētisko aizsardzību, dodot vietu bailēm. Savukārt, bailes rada parējās problēmas, kas atstāj ietekmi uz cilvēka fizisko, garīgo veselību, kā arī dzīvību.
Ja cilvēks neuzķeras, un dzīves laikā ņem vērā šos ieteikumus, tad nāves bailes cilvēkam iet secen un viņš dzīvo laimē un mīlestībā.