ASTRO ZIŅAS

22.02.2022.

Tie, kuri pieseko manam Telegram kanālam, gandrīz katru dienu kaut ko uzzina jaunu, tajā skaitā par šo emociju tuneli, kur 20 dienu laikā notika un notiek intensīva vibrāciju maiņa. Apmēram trīs gadus atpakaļ ik pa brīdi kaut kur ēterī runāju par 5D, kā arī par iespējām tikt laukā no 3D matricas. Jau toreiz minēju, ka caurlaide būs tiem, kuri būs tikuši galā ar savām emocijām, jo tikt tur varēs tikai ar 3 negatīvajām emocijām, lai arī pagājušajā gadā ienāca jauns info, ka skaits samazinājies. Respektīvi, latiņa tika paaugstināta, drīkst tikai ar vienu negatīvo emociju, pārējām jābūt pozitīvām. Skarbi, bet, ja mēs gribam dzīvot atbildīgā sabiedrībā saskaņā ar Visuma likumiem nekas cits neatliek, ka pacensties atrast laiku darbam ar sevi. Pēdējie divi gadi ir bijuši ļoti nopietni emociju pārbaudei – daudzi neizturēja.., bet pārbaude turpinās..

Atgriežoties pie divnieku tuneļa, pirms tas bija sācies, stāstīju, ka būs pastiprināti jāstrādā ar savām emocijām, jo visādi traucēkļi būs ik uz stūra. Tunelis sākās ar 02.02.2022. ar pirmo mēness dienu, savukārt, beigsies 22.02.2022. ar 22. mēness dienu. Šī mēness diena skaitās dilstošā 7.mēness diena. Tie, kuri pārzina mēness dienu nozīmes, ļoti labi zina, ka 7. mēness diena ir ļoti sakrāla, jo tajā dienā viss, kas tiek izpausts ēterī – piepildās. Arī cilvēki, kuri dzimuši šajā mēness dienā ir īpaši, precīzāk, viņu vēlmes ir īpašas.

Divnieku tunelis sākās trešdienā un beigsies otrdienā, ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka cilvēkiem jāmācās iegūto informāciju (ar ausīm, acīm un sajūtām) kontrolēt un filtrēt, lai lieki neradītu negatīvās emocijas, jo pārbaude slaiks beigsies otrdienā. Divnieka cipara pārstāvis ir Mēness, kas atkal atbild par emocijām.

Ar ko būs īpaša šī diena 22.02.2022.? Tā būs īpaša ar to, ka vienā brīdī tajā dominēs veseli divpadsmit divnieki, kas šajā iemiesojumā katram būs pirmreizēja parādība.

22.02.2022., 22.mēness diena, plkst.22:22

Šajā mistiskajā laikā darbosies vienlaicīgi gan Gaismas, gan tumsas darbinieki. Atšķirība būs tikai tā, ko katra puse rada, jo bumeranga efektu neviens Visumā nav atcēlis. Katrs Gaismas darbinieks pirms 22:22 sazinās ar saviem senčiem, lūdz to atbalstu, piesauc visus Gaišos Augstākos spēkus, lai radītu Gaismu un Mieru visā Visumā. Ko un kā vajadzēs darīt, dalīšos Telegram grupā, kad mistiskais datums tuvosies.

 

P.S. 

Ceru, ka šis raksts Tev bija noderīgs. Būšu pateicīga, ja ar šo rakstu padalīsies tālāk, jo tas palīdz dot vairāk  Gaismu un zināšanas cilvēkiem! 

Inga 🕉🙏💚

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *